زیبایی پوست

پوست صورت
پوست صورت برای زیبایی و جوان ماندن نیاز به مراقبت های خاصی ندارد. در این رابطه بهتر است ابتدا بدانید که چه مواد مضری با تماس با پوست موجب پیری و چروک شدن آن می شود.
کاربرد آسپرین

کاربردهای جالب آسپرین مخصوص زیبایی زنان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنان رازهایی را در مورد زیبایی باید بدانند تا مشکلاتی مثل تیرگی زیربغل ، جوش و اکنه و مسائلی مربوط به زیبایی مو را رفع کنند.
زیبایی بدون آرایش

بدون لوازم آرایش هم میتوان زیبا شد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر می خواهید بدون آرایش چهره ای زیبا و جذاب داشته باشید با این ترفندها به سادگی می توانید زیبایی بدون استفاده از لوازم آرایش را تجربه کنید.
زیبایی پوست

برای زیبایی پوست و موت به این حرفها گوش نکن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از توصیه ها برای زیبایی پوست از زمان های قدیم وجود دارد و مردم آنها را پذیرفته اند اما با تحقیق روی این باورها نادرست بودن بسیاری از آنها ثابت شده است.
راز زیبایی عروس

رازهای زیبایی عروس خانم ها در شب عروسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای زیبایی و جذاب تر شدن عروس خانم ها در شب عروسی راز هایی وجود دارد که می توانید با دانستن این رازها نقص های ظاهر و اندام خود را برطرف سازید و در محفل عروسیتان بدرخشید.
خوراکی های جوان کننده

خوردنی که پوست رو هر روز جوون تر میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از افراد برای داشتن پوستی جوان و زیبا راه حل های پر ریسک و دشواری را امتحان میکنند درحالی که بسیاری از مواد تاثیر زیادی بر جوانسازی پوست دارند.
لکه های پوستی

خداحافظی با لکه های ناشی از افزایش سن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر برای رفع و درمان لکه های پوستی روش های مختلف را امتحان کرده اید، باید بگوییم روش های طبیعی ساده اما کاربردی وجود دارد که برای رفع این لکه ها بسیار مناسب است.
منافذ باز پوست

منافذ پوستت رو اعصابته؟ پس کلیک کن

تاریخ انتشار : 21 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن پوست صاف آرزوی همه انسان هاست، برخی از مشکلات پوستی مثل منافذ باز زیبایی پوست را تا حدودی تحت تاثیر قرار می دهد اما جای نگرانی نیست چون درمان وجود دارد.
هیدراته کردن پوست

خداحافظی با پوست خشک برای همیشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هیدراته کردن پوست، موثرترین و اصلی ترین راه برای رفع خشکی پوست می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید. اما چه هیدراته کننده هایی هم طبیعی و هم موثرند؟
رسیدگی به پوست

چگونه زیباتر به نظر برسیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شادابی پوست و مو آرزوی ماست و همه ما به دنبال راه‌هایی برای زیباتر به نظررسیدن هستیم. بدین منظورانواع محصولات پوست و موراهی بازار شده‌اند و به ما کمک می‌کنند همیشه سالم باشیم و شاداب‌تر ظاهر شویم.
ماسک صورت خسته

ماسک برای رفع خستگی چهره

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی ممکن است دور چشمانتان سیاه و یا لکه های کم رنگی روی پوست صورت نشسته و چهره شما را خسته نشان دهد، ماسک های خانگی عالی برای رفع خستگی چهره وجود دارد.
راز زیبایی پوست سلبریتی ها

خوراک اصلی سلبریتی ها برای زیبایی پوستشون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه خانم ها دوست دارند پوستی زیبا و شفاف مثل سلبریتی ها داشته باشند، شما میتوانید تنها با رعایت یک سری نکات تغذیه ای پوستی بی نقص داشته باشید.
بازگشت زیبایی چهره

دوست داری زیبایی و جوونی صورتت برگرده؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه دوست دارند که جوانی چهره شان همیشگی باشد و پوست صافی داشته باشند، برای بازگشت زیبایی به چهره تان کافیست نکاتی را داخل روتین روزانه پوستی خود قرار دهید.
اسانس صورت

اسانس صورتی که زنان کره ای زیاد استفاده میکنن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالهاست که همه به دنبال کشف راز شفافیت پوست هستند، زیبایی پوست تنها به ژنتیک وابسته نیست؛ استفاده از اسانس های پوستی نیز در این قضیه نقش بسیار موثری دارد.
وکس صورت

وکس عالی صورت با آنچه در خانه دارید + روش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای رفع همیشگی موهای زائد صورت می توانید با مواد طبیعی و گیاهی که بدون ضرر هستند وکس خانگی صورت تهیه و استفاده کنید.
صفحه 1 از 12