زیبایی پوست

خاک رس پوست
حفظ جوانی چهره برای خانم ها بسیار مهم و حائز اهمیت است، استفاده از خاک رس پوست شل و افتاده صورت را به حالتی کشیده و سفت نزدیک می کند.
لکه های پوستی

خداحافظی با لکه های ناشی از افزایش سن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر برای رفع و درمان لکه های پوستی روش های مختلف را امتحان کرده اید، باید بگوییم روش های طبیعی ساده اما کاربردی وجود دارد که برای رفع این لکه ها بسیار مناسب است.
پوست شیشه ای

پوست شیشه ای؛ فرمولی که 10 برابر خوشگلت میکنه

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوست شیشه ای یک ترند جدید است که همه دوست دارند به آن دست پیدا کنند. داشتن پوست زیبا و شفاف نیازمند رعایت یک روتین صحیح و مناسب برای پوستتان است.
شل شدن پوست صورت

فوری از شل شدن پوست صورتت جلوگیری کن!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افزایش سن یا رژیم لاغری از علل افتادگی و شل شدن پوست صورت می باشند اما راه هایی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها پوست خود را صاف و سفت نگه دارید.
افزایش کلاژن پوست

پیشنهاد به خانم هایی که پوستشون کلاژن لازمه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کلاژن یکی از مهم ترین اجزای ساختمانی پوست، استخوان، دندان و ... است. اگر پوستتان دچار مشکل شده است، میتواند نشانه کمبود کلاژن سازی در بدن شما باشد.
پوست خوب

راز پوست خوب و شفاف زنان چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای داشتن پوستی خوب و جوان باید خواب و تغذیه خوبی داشته باشید همچنین استفاده از ماسک های طبیعی خانگی نیز تاثیرات فوق العاده ای برای پوست دارند.
درمان خط اخم

رفع خط اخم بین دو ابرو بدون بوتاکس

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خط اخم بین ابرو ها به علت آفتاب و استرس و ژن به وجود بیاید ولی می توان با تکنیک و ترفندهای تایید شده خانگی، آن را درمان کرد و به زیبایی قبل بازگشت.
جوانی پوست دست

رازهای خانم هایی که دستان جوانی دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر راز جوان ماندن پوست دستان را ندانید با افزایش سن، پوست دست هایتان شادابی خود را از دست داده و چروک می شود.
جوانسازی پوست صورت

با این روش پوست شما جوان، زیبا و شاداب می شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن پوست جوان و شاداب دغدغه بسیاری از بانوان است که اغلب با افزایش سن به دنبال راهی برای جوان نگه داشتن پوست صورت خود هستند.
هوش و زیبایی

ارتباط باورنکردنی خوشگلی و هوش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید شماهم تابه حال به این موضوع فکر کرده باشید که تمامی افراد زیبا باهوش نیز هستند اما ارتباط بین زیبایی و هوش چست؟ دانستن این رابطه شگفت زده تان خواهد کرد.
درمان ملاسما

درمان خانگی ملاسما ؛ این لک های زشت و مزاحم

زمان مطالعه : 12 دقیقه
به لکه های تیره کوچک قهوه ای رنگ روی سطح پوست صورت ملاسما می گویند، ملاسما علل های متفاوتی دارد و درمان های طبیعی خانگی برای درمان ملاسما مناسب هستند.
جلوگیری از ترک های بارداری

چیکار کنیم ترک پوست بارداری نداشته باشیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از بزرگترین دغدغه های خانم های باردار ترک خوردن پوست شکم در دوران بارداری است، و همه سعی آنها بر این است که از این ترک ها جلوگیری کنند.
خواص آرد برنج

خواص آرد برنج برای جویندگان خوشگلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آرد برنج از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و دارای خواص بسیار مناسبی می باشد که در ادامه با انواع آرد برنج و تمام خواص آرد برنج برای سلامت بدن، پوست و مو بیشتر آشنا می شوید.
پوست صورت

17 توصیه مهم برای زیبایی پوست صورت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پوست صورت یکی از قسمتهای مهم بدن است که بسیار لطیف و آسیب پذیر می باشد، بنابراین توجه به سلامت و زیبایی آن بسیار مهم است.
جوش سرسیاه بینی

محو دانه های سرسیاه بینی در عرض 5 دقیقه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نقطه های مزاحم سرسیاه روی بینی و چانه را با یک روش خانگی سریع و راحت پاک کنید. برای انجام این روش نیاز به وسایل و مواد خاصی نخواهید داشت.
صفحه 1 از 13