جلوگیری از بارداری

تاثیر قرص ضد بارداری
بعضی افراد فکر می کنند مصرف موضعی قرص های ضد بارداری برای پوست و مو مفید می باشد در صورتی که این باور غلط است و ممکن است تاثیرات مخربی داشته باشد.
پیشگیری از بارداری

باورهای کاملا غلط در مورد روش های پیشگیری از بارداری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درباره روش های پیشگیری از بارداری اعتقادات زیادی وجود دارد که کاملا درست نیستند،در این بخش از نمناک قصد داریم افسانه ها و حقایق روش های پیشگیری از بارداری را کشف کنیم.
جلوگیری از بارداری

بهترین راه جلوگیری از بارداری چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جلوگیری از بارداری روش های مختلفی وجود دارد که باید مزایا و معایب هر کدام را بدانید و بهترین راه را برای پیشگیری از بارداری ناخواسته انتخاب کنید.
مصرف قرص اورژانسی

مطمئن ترین روش استفاده از قرص اورژانسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مصرف قرص اورژانسی یکی از روشهای پیشگیری از بارداری ناخواسته است که مصرف این قرص زمان مشخصی داشته و عملکرد آن با سایر روشهای پیشگیری از بارداری تا حدودی متفاوت است.
کپسول کاشتنی ضد بارداری

کپسول کاشتنی ضد بارداری برای چه کسانی مناسب است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کپسول کاشتنی ضدبارداری بهترین روش پیشگیری طولانی مدت از بارداری است که در زیر پوست بازوی خانمها کاشته می شود.احتمال بارداری در این روش بسیار کم می باشد.
دستگاه اس ال وی بارداری

پاسخ همه سوالات شما در مورد دستگاه اس ال وی بارداری

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دستگاه اس ال وی با قرار گرفتن در بیضه می تواند سلول های اسپرم را کاهش دهد و از بارداری ناخواسته جلوگیری کند و هیچ گونه عوارض جانبی بر انزال و نغوظ ندارد.
پیشگیری طبیعی از بارداری

مطمئن ترین روش پیشگیری طبیعی از بارداری کدام است؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
راه های بسیاری برای پیشگیری از بارداری وجود دارد مثل کاندوم و مبتنی بر تقویم و یا دمای بدن. برای جلوگیری از بارداری بعد رابطه هم چندین روش مطمئن وجود دارد.
جلوگیری از بارداری

قرص اورژانسی جلوگیری از بارداری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تنسی یک قرص اورژانسی پیشگیری از بارداری ناخواسته می باشد که می تواند طی 72 ساعت از نزدیکی جنسی محافظت نشده یا شکست در روش های معمول پیشگیری از بارداری استفاده شود.
جلوگیری از بارداری

روش فوری و اورژانسی برای جلوگیری از بارداری ناخواسته

زمان مطالعه : 8 دقیقه
قرص های اورژانسی برای جلوگیری از بارداری ناخواسته به کار می روند. از جمله بهترین قرص های ضد بارداری اورژانسی موجود در کشور، قرص تنسی می باشد.
وازکتومی

آیا “وازکتومی” سلامت مردان را تهدید میکند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مردانی که بنابر هر دلایلی، می خواهند خود را نابارور کنند، باید تحت عمل وازکتومی قرار گیرند. اما آیا اساسا جراحی وازکتومی می تواند سلامت مردان را تهدید کند؟
آی یو دی

بهترین زمان برای گذاشت آی یو دی + باید و نبایدها

زمان مطالعه : 12 دقیقه
دستگاه آی یو دی که برای پیشگیری از بارداری در رحم قرار می گیرد، دارای دو نوع مسی و میرنا می باشد و باید قبل از نصب آن آمادگی های لازم را داشته باشید.
جلوگیری بارداری

معایب و عوارض جلوگیری طبیعی از بارداری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش های طبیعی جلوگیری از بارداری برخلاف تصور افراد می توانند عوارضی مانند تغییرات هورمونی ، سردرد و کاهش میل جنسی را برای زنان و مردان ایجاد کنند.
بارداری ناخواسته

بارداری ناخواسته و هر آنچه واجب است بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بارداری ناخواسته برای زوجین بسیار شوکه کننده است و اثرات روحی منفی دارد اما راهکارهایی وجود دارد که می توانند این شوک بزرگ را راحت تر بپذیرند.
جلوگیری از بارداری

جلوگیری از بارداری با مطمئن ترین روش های ضد بارداری

زمان مطالعه : 10 دقیقه
روش های زیادی برای پیشگیری از بارداری وجود دارد،اگر تازه عروس هستید و با شیوه های پیشگیری از بارداری آشنا نیستید،می توانید با مطالعه این بخش از نمناک بهترین راه را برای جلوگیری از بارداری انتخاب کنید.
قرص ضد بارداری

بهترین زمان استفاده از قرص های ضد بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
قرصهایی ساخته شده اند که درصورتی که درعرض 72 ساعت پس از مقاربت خورده شوند می توانند از بارداری جلوگیری کنند. این قرص ها اصطلاحا به نام قرص صبح روز بعد معروف می باشند.
صفحه 1 از 2