زیباسازی صورت

خط خنده
اگر از داشتن خط خنده، احساس خوشایندی ندارید و تصمیم به رفع آن با روش های مدرن دارید، لازم به ذکر است که می توانید از روش های طبیعی و ساده استفاده کنید.
از بین بردن سبیل

از بین بردن سبیل خانمها با 16 روش بدون درد!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سبیل و موی پشت لب ها از مشکلات و معضلات همیشگی خانم ها است اما مواد طبیعی وجود دارد که در از بین بردن موهای زائد و سبیل به شدت موثر هستند.
اسکراب پوست صورت

یک پیشنهاد عالی برای اسکراب پوست صورت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین راه از بین بردن سلول های مرده پوست صورت استفاده از اسکراب های خانگی و طبیعی با روش های مناسب و بدون آسیب زدن به پوست می باشد.
آموزش آرایش صورت

با این تکنیک ها آرایشگر حرفه ای خود باشید

زمان مطالعه : 18 دقیقه
آرایش کردن به آسانی که فکر میکنید نیست باید با توجه به شکل صورت و همینطور رنگ پوست روی چهره خود کار کنید و از تکینک های جدید آرایشی استفاده کنید تا زیبا و جذاب به نظر برسید.
پوست صاف

اگر پوست صورتتان افتضاح شده بخوانید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوست صاف و شفاف رویای هر خانمی است زیرا تاثیر زیبایی پوست بر زیبایی چهره غیر قابل انکار است. برای آنکه پوستی صاف و زیبا داشته باشید به این نکات توجه کنید.
شستشوی صورت

اشتباه پوست خراب کن در شستشوی صورت

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پوست صورت ما به علت آسیب پذیری شدید خود ، همیشه نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به بقیه بدن دارد , هنگام شستشوی صورت این عادات اشتباه را کنار بگذارید.
زیبایی و چاقی صورت

فرمول گیاهی زیبایی و چاقی صورت تا عید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای داشتن پوست صورتی زیبا حتما باید برخی مراقبت ها از پوست را به خوبی انجام دهید، استفاده از جوانه های طبیعی نیز به زیبایی و چاقی صورت کمک بسیاری می کند.
اقدامات زیبایی

اقدامات زیبایی که قبل عید نباید انجام بدید !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از اقدامات زیبایی هستند که انجام آن ها در میان زنان بسیار رایج است، در حالی که این اقدامات بنا به دلایلی نباید قبل از عید این کارهای زیبایی را انجام داد.
زیبایی طبیعی

راز زنانی که زیبایی طبیعی دارند ؛ بدون عمل بدون هزینه

زمان مطالعه : 10 دقیقه
می توان بدون آرایش و جراحی زیبایی طبیعی چهره و بدن را با استفاده از مواد طبیعی و تکنیک های جالب حفظ کرد با این ترفندها خودتان را زیباتر نشان دهید.
زیبا شدن بدون آرایش

راهکارهای اساسی و طبیعی برای زیبا شدن بدون آرایش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای اینکه به صورت طبیعی و بدون هیچ آرایشی زیباتر شوید چند ترفند شگفت انگیز به شما معرفی میکنیم که از تاثیر آن ها حیرت زده خواهید شد.
ضایعات پیگمانته

ضایعات پیگمانته پوست دقیقا چیست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ضایعات پیگمانته زمانی اتفاق می افتد که بدن بیش از حد نیاز ملانین تولید کند که این باعث ایجاد لک بر روی صورت می شود ولی ضایعات پیگمانته به لک محدود نمی شود.
تغذیه در فلج بل

کنترل علائم فلج بلز صورت با نسخه های گیاهی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فلج بل یا بیماری بلز موجب ضعف موقت یک طرف صورت می شود و این مشکل هنگامی که عصب های ماهیچه صورت فشرده یا ملتهب شوند ایجاد می شود.
ورزش جوان ماندن

ورزشی ساده برای جوانی پوست صورت و بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انجام مداوم حرکات ورزشی جوان ماندن شما را تضمین می کند ، برای این هدف نیاز نیست حتما به سراغ رشته ها و حرکات ورزشی بسیار سخت و حرفه ای بروید بلکه راههای ساده تری هم وجود دارد.
ورزش زیبایی صورت

ورزشی مخصوص زیبایی صورت + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به فکر زیبایی پوست و صورتتان هستید ورزش های مخصوص جلوگیری از افتادگی پوست و پلک را انجام دهید همچنین می توانید خطوط دور لبتان را نیز محو کنید.
بادکش صورت

روش اصلی بادکش صورت برای زیبایی و کلاژن سازی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
بادکشی صورت فواید زیادی برای سلامت و زیبایی پوست مانند رفع پف و چین و چروک صورت دارد که باید برای جلوگیری از عوارض جانبی آن با روش اصولی و صحیح انجام شود.
صفحه 1 از 3