زیباسازی صورت

استروبینگ صورت
استروبینگ صورت چیست و چه تفاوتی با کانتورینگ دارد؟ استروبینگ چهره مناسب چه کسانی است؟ و چندین سوال که پاسخش را در ادامه میخوانید.
از بین بردن سبیل

از بین بردن سبیل خانمها با 16 روش بدون درد!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سبیل و موی پشت لب ها از مشکلات و معضلات همیشگی خانم ها است اما مواد طبیعی وجود دارد که در از بین بردن موهای زائد و سبیل به شدت موثر هستند.
پوست صاف

اگر پوست صورتتان افتضاح شده بخوانید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوست صاف و شفاف رویای هر خانمی است زیرا تاثیر زیبایی پوست بر زیبایی چهره غیر قابل انکار است. برای آنکه پوستی صاف و زیبا داشته باشید به این نکات توجه کنید.
شستشوی صورت

اشتباه پوست خراب کن در شستشوی صورت

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پوست صورت ما به علت آسیب پذیری شدید خود ، همیشه نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به بقیه بدن دارد، هنگام شستشوی صورت این عادات اشتباه را کنار بگذارید.
بادکش صورت

روش اصلی بادکش صورت برای زیبایی و کلاژن سازی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
بادکشی صورت فواید زیادی برای سلامت و زیبایی پوست مانند رفع پف و چین و چروک صورت دارد که باید برای جلوگیری از عوارض جانبی آن با روش اصولی و صحیح انجام شود.
پوست صورت

17 توصیه مهم برای زیبایی پوست صورت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پوست صورت یکی از قسمتهای مهم بدن است که بسیار لطیف و آسیب پذیر می باشد، بنابراین توجه به سلامت و زیبایی آن بسیار مهم است.
شستن صورت

اگر اینجوری صورتت رو میشوری در اشتباهی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هر یک از ما ممکن است در طول روز 3 یا 4 بار صورت خود را بشوییم. اما آیا میدانستید که شستشوی صورت در برخی حالات می تواند اشتباه و مشکل ساز باشد؟
تغذیه در فلج بل

کنترل علائم فلج بلز صورت با نسخه های گیاهی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فلج بل یا بیماری بلز موجب ضعف موقت یک طرف صورت می شود و این مشکل هنگامی که عصب های ماهیچه صورت فشرده یا ملتهب شوند ایجاد می شود.
زیبایی طبیعی

راز زنانی که زیبایی طبیعی دارند؛ بدون عمل بدون هزینه

زمان مطالعه : 10 دقیقه
می توان بدون آرایش و جراحی زیبایی طبیعی چهره و بدن را با استفاده از مواد طبیعی و تکنیک های جالب حفظ کرد با این ترفندها خودتان را زیباتر نشان دهید.
تزریق فیلر

عوارضی که بعد از تزریق فیلر طبیعیه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تزریق فیلر یکی از روش های جوانسازی صورت است که از طریق سرنگ به زیر پوست تزریق می شود، اگر قصد انجام اینکار را دارید بهتر است تمام جوانب را در نظر بگیرید.
اسکراب پوست صورت

یک پیشنهاد عالی برای اسکراب پوست صورت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین راه از بین بردن سلول های مرده پوست صورت استفاده از اسکراب های خانگی و طبیعی با روش های مناسب و بدون آسیب زدن به پوست می باشد.
زیبایی و چاقی صورت

چاقی صورت تا عید با یه فرمول تضمینی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای چاقی صورت و درمان لاغری صورت، بدون جراحی و تزریق چربی یا فیلر هم ممکن است؛ کافیست راهش را بدانید و عمل کنید.
اقدامات زیبایی

قبل عید این کارهای زیبایی رو انجام نده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از اقدامات زیبایی هستند که انجام آن ها در میان زنان بسیار رایج است، در حالی که این اقدامات بنا به دلایلی نباید قبل از عید این کارهای زیبایی را انجام داد.
ضایعات پیگمانته

ضایعات پیگمانته پوست دقیقا چیست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ضایعات پیگمانته زمانی اتفاق می افتد که بدن بیش از حد نیاز ملانین تولید کند که این باعث ایجاد لک بر روی صورت می شود ولی ضایعات پیگمانته به لک محدود نمی شود.
خط خنده

خط لبخندتان را رایگان از بین ببرید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر از داشتن خط خنده، احساس خوشایندی ندارید و تصمیم به رفع آن با روش های مدرن دارید، لازم به ذکر است که می توانید از روش های طبیعی و ساده استفاده کنید.
صفحه 1 از 3