زیباسازی صورت

زیبایی طبیعی
می توان بدون آرایش و جراحی زیبایی طبیعی چهره و بدن را با استفاده از مواد طبیعی و تکنیک های جالب حفظ کرد با این ترفندها خودتان را زیباتر نشان دهید.
ضایعات پیگمانته

ضایعات پیگمانته پوست دقیقا چیست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ضایعات پیگمانته زمانی اتفاق می افتد که بدن بیش از حد نیاز ملانین تولید کند که این باعث ایجاد لک بر روی صورت می شود ولی ضایعات پیگمانته به لک محدود نمی شود.
ورزش جوان ماندن

ورزشی ساده برای جوانی پوست صورت و بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انجام مداوم حرکات ورزشی جوان ماندن شما را تضمین می کند ، برای این هدف نیاز نیست حتما به سراغ رشته ها و حرکات ورزشی بسیار سخت و حرفه ای بروید بلکه راههای ساده تری هم وجود دارد.
از بین بردن سبیل

از بین بردن سبیل خانمها با 16 روش بدون درد!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سبیل و موی پشت لب ها از مشکلات و معضلات همیشگی خانم ها است اما مواد طبیعی وجود دارد که در از بین بردن موهای زائد و سبیل به شدت موثر هستند.
ورزش زیبایی صورت

ورزشی مخصوص زیبایی صورت + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به فکر زیبایی پوست و صورتتان هستید ورزش های مخصوص جلوگیری از افتادگی پوست و پلک را انجام دهید همچنین می توانید خطوط دور لبتان را نیز محو کنید.
آموزش آرایش صورت

با این تکنیک ها آرایشگر حرفه ای خود باشید

زمان مطالعه : 18 دقیقه
آرایش کردن به آسانی که فکر میکنید نیست باید با توجه به شکل صورت و همینطور رنگ پوست روی چهره خود کار کنید و از تکینک های جدید آرایشی استفاده کنید تا زیبا و جذاب به نظر برسید.
اسکراب پوست صورت

یک پیشنهاد عالی برای اسکراب پوست صورت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین راه از بین بردن سلول های مرده پوست صورت استفاده از اسکراب های خانگی و طبیعی با روش های مناسب و بدون آسیب زدن به پوست می باشد.
زیبا شدن بدون آرایش

راهکارهای اساسی و طبیعی برای زیبا شدن بدون آرایش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای اینکه به صورت طبیعی و بدون هیچ آرایشی زیباتر شوید چند ترفند شگفت انگیز به شما معرفی میکنیم که از تاثیر آن ها حیرت زده خواهید شد.
شستشوی صورت

اشتباه پوست خراب کن در شستشوی صورت

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پوست صورت ما به علت آسیب پذیری شدید خود ، همیشه نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به بقیه بدن دارد , هنگام شستشوی صورت این عادات اشتباه را کنار بگذارید.
بادکش صورت

روش اصلی بادکش صورت برای زیبایی و کلاژن سازی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
بادکشی صورت فواید زیادی برای سلامت و زیبایی پوست مانند رفع پف و چین و چروک صورت دارد که باید برای جلوگیری از عوارض جانبی آن با روش اصولی و صحیح انجام شود.
سرخی پوست صورت

علت سرخی پوست صورت و بهترین راه های درمان آن

زمان مطالعه : 14 دقیقه
قرمزی و سرخی پوست صورت می تواند به دلیل وجود یک بیماری در بدن ایجاد شود و برای درمان آن باید علت آن را پیدا کرد.
پوست صاف و شفاف

اینگونه پوست صورت را صاف و شفاف مثل آینه کنید + دستور

زمان مطالعه : 8 دقیقه
از ماسک های خانگی و طبیعی غافل نشوید که پوستی زیبا و صاف و شفاف با جذابیتی چندین برابر همیشه برای شما به ارمغان خواهند آورد.
روشن شدن پوست صورت با ماسک های بینظیر

14 ماسک عالی مخصوص “روشن شدن پوست صورت”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای “روشن شدن پوست صورت”تان میتوانید از این ماسک های پر طرفدار و بینظیر که در ادامه برایتان شرح می دهیم استفاده کنید و از نتیجه آن شگفت زده شوید.
ماسک آبرسان صورت

ماسک آبرسان صورت برای پوستهای خیلی خشک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آبرسانی پوست صورت با استفاده از مواد گیاهی و مفید برای پوست موجب افزایش مقاومت سلول های پوست در برابر پیری می شود . خشکی پوست را در خانه با ترکیبات معجزه آسا درمان کنید.
ماسک ژاپنی

با ماسک جادویی ژاپنی ها پوست صورت را بکشید+ آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زیبایی و البته صاف بودن پوست زنان کره و ژاپن شهرت خاصی دارد شهرتی که هرکسی را کنجکاو به دانستن رازهای این زیبایی می کند. یکی از اصلی ترین رازها ماسک صورت ژاپنی هاست که نسخه ای قدیمی است.
صفحه 1 از 3