ماه رمضان

دعای وداع با رمضان

متن دعای معروف وداع با رمضان

زمان مطالعه : 21 دقیقه
با اتمام ماه مبارک رمضان و نزدیک شدن به عید سعید فطر، از دعاهای مستحبی در این روزها، دعای معروف وداع با ماه رمضان از امام صادق (ع) و امام سجاد (ع) است.
بدرقه ماه رمضان

آداب و پاداش بدرقه ماه مبارک رمضان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عالمان دینی بر این باورند که در 6 روز اول ماه شوال بهتر است افراد روزه بگیرند، البته موارد مهم دیگری در رابطه با آداب وداع ماه مبارک رمضان وجود دارد.
روز بیست و ششم رمضان

دعا و اعمال روز بیست و ششم ماه رمضان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ماه رمضان، ماه مهمانی خداوند می باشد که از اعمال مستحبی در روز بیست و ششم ماه رمضان، خواندن دعا و انجام اعمال سفارش شده مختص این روز می باشد.
دهه آخر رمضان

اعمال مشترک دهه آخر رمضان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماه مبارک رمضان، ماه پرفضیلت خداوند می باشد که هر روز آن اعمال بخصوص خود را دارد اما در دهه آخر این ماه مبارک برخی از اعمال مشترک هستند.
عید فطر

عید فطر امسال چه روزیه ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با رسیدن به روزهای آخر ماه مبارک و پرفضیلت رمضان، به عید سعید فطر نزدیک می شویم که تاریخ دقیق آن در تقویم میلادی و قمری مشخص شده است.
شهادت امام علی

کارت تسلیت لاتین و فارسی شهادت امام علی (ع)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کارت پستال های جدید و مناسبی به زبان انگلیسی برای تسلیت شب های قدر وجود دارند که می توانید از آنها به مناسبت فرا رسیدن شب های قدر استفاده کنید.
روز بیست و یکم رمضان

دعا و اعمال مخصوص روز بیست و یکم رمضان

زمان مطالعه : 15 دقیقه
ماه پرفضیلت رمضان، ماه مهمانی خداوند می باشد که از اعمال مستحبی در روز بیست و یکم ماه رمضان، خواندن دعا و انجام اعمال سفارش شده مختص این روز می باشد.
کارت پستال شب قدر

زیباترین کارت پستال های شب قدر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کارت پستال های جدید و مناسب شبکه های اجتماعی وجود دارند که از آنها می توانید برای شب های قدر در ماه مبارک رمضان استفاده کنید.
دعا روز بیستم ماه رمضان

دعا و اعمال روز بیستم رمضان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
روز بیستم ماه مبارک رمضان نیز مانند روزهای دیگر این ماه عزیز دعای مخصوص خود را دارد، همچنین برای شب و روز بیستم ماه رمضان نماز و ادعیه ای سفارش شده است.
دعای روز نوزدهم رمضان

اعمال و دعای روز نوزدهم ماه رمضان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شب نوزدهم ماه مبارک رمضان اولین شب قدر است و برای این روز عزیز در مفاتیح الجنان دعای مخصوص و اعمال خاص و پر فضیلتی آورده شده است.
روز هفدهم رمضان

دعا و اعمال روز هفدهم رمضان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ماه پرفضیلت رمضان، ماه مهمانی خداوند می باشد که از اعمال مستحبی در روز هفدهم این ماه، خواندن دعا و انجام اعمال سفارش شده در روز هفدهم رمضان می باشد.
آداب و رسوم ماه رمضان

آداب و رسوم ایرانی ها در ماه رمضان

زمان مطالعه : 12 دقیقه
ماه مبارک رمضان در تمام استان های کشور، دارای عطر و بوی خاص خودش می باشد. چرا که هر یک از این استان ها دارای آداب و رسوم مختص خودشان هستند.
تشنگی در رمضان

میوه و عرقیات ضد عطش در ماه رمضان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای رفع عطش و تشنگی در ماه رمضان، نوشیدن آب زیاد در سحری هیچ فایده ای ندارد. روزه داران باید برای رفع تشنگی از نوشیدنی ها و عرقیات گیاهی مناسب استفاده کنند.
غذاهای ماه رمضان

افطاری محبوب مردم شهرهای مختلف ایران

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مردم اغلب شهرهای مختلف کشور ایران در ماه مبارک رمضان با توجه به سنت و پیشینه شهر خود اقدام به تهیه غذا در این ماه عزیز می کنند.
کارت پستال رمضان

کارت پستال های عرفانی ماه رمضان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کارت پستال های عرفانی جدید و بسیار مناسبی برای ماه رمضان وجود دارند که از آن ها می توانید به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان استفاده کنید.
صفحه 1 از 7