لاک ناخن

پاک کردن لاک بدون استون
پاک کردن لاک بدون استون برای حفظ سلامت و زیبایی ناخن ها اهمیت دارد، محلول قوی و طبیعی و روشی موثر برای از بین بردن رنگ لاک روی ناخن هایتان استفاده کنید.
اشتباهات لاک زدن

اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها زمان زیادی را برای لاک زدن ناخن های خود می گذارند اما نتیجه کارشان بی نقص و تمیز از آب در نمی آید این به دلیل انجام اشتباهاتی در هنگام لاک زدن می باشد.
شخصیت شناسی رنگ لاک

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شخصیت شناسی از روی ظاهر افراد کار غیر ممکنی نیست حتی می توان از طریق رنگ لاکی که برای ناخن های خود انتخاب کرده اند به ویژگی افراد پی برد.
لاک دو رنگ

آموزش 3 روش ساده برای لاک دو رنگ زدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید زدن لاک دو رنگ به نظر کار سختی باشد اما در حقیقت روش های ساده ای برای زدن لاک دو رنگ وجود دارد که می توانید به راحتی خودتان انجام دهید.
خشک کردن لاک

روش های عالی و سریع برای خشک کردن لاک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید اکثر خانم ها روش های فوری خشک کردن لاک ناخن را ندانند، با دانستن روش های خشک کردن سریع لاک ناخن لذت لاک زدن را از دست نمیدهید و لاک هایتان سریع خشک میشوند.
آموزش لاک زدن

آموزش لاک زدن مرتب و حرفه ای + تکنیک های خاص

زمان مطالعه : 1 دقیقه
قطعا لاک زدن حرفه‌ای می تواند یکی از سخت‌ترین کارها باشد و این در حالی است که شیوه صحیح لاک زدن بسیار ساده می‌باشد و نیازی به زمان زیادی ندارد.
رنگ لاک

چه رنگ لاکی پوست دست را روشن میکند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از آنجایی که پوست دست همه انسان ها باهم متفاوت است اگر میخواهید دستانتان زیباتر نشان داده شود بهتر است لاک هایی مناسب با طیف رنگی پوستتان انتخاب کنید.
ژلیش ناخن

حقیقتی که ناخن کار درباره ژلیش ناخن به شما نمیگه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ژلیش ناخن یکی از بهترین روش های زیبایی ناخن می باشد که ده روز یا بیشتر ماندگاری دارد اما قبل از انجام ژلیش باید نکات مهمی در مورد آن بدانید.
کاربرد لاک ناخن

کاربرد های جالب و غیر آرایشی لاک ناخن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لاک ناخن فقط برای زیبایی ناخن ها نیست. جالب است بدانید لاک ناخن کاربردهای دیگری هم دارد و می توانید استفاده های متفاتی از آن داشته باشید.
عوارض لاک ناخن

عوارض نگران کننده لاک ناخن برای اعضای داخلی بدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لاک ناخن از جمله مواد آرایشی است که آسیبات زیادی به ناخن، دست و کل بدن وارد می کند، با انتخاب یک لاک مناسب عوارض آن را کمتر کنید.
ناخن زرد

درمانی کاملا طبیعی برای رفع زردی ناخن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
لاک ناخن ، عفونت قارچی ، سیگار کشیدن و برخی دیگر از موارد میتوانند از دلایل زرد شدن ناخن باشند که با روش های خانگی و گیاهی این مطلب میتوانید زردی ناخن را برطرف کنید.
لاک متولدین هر ماه

به متولدین هر ماه، چه رنگ لاک ناخنی میاد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از رنگ ها و طرح های ناخن نمایانگر ماه تولد افراد است زیرا این رنگ ها نشان دهنده خصوصیات شاخص متولدین هر ماه است که استفاده از آن ها بسیار جالب خواهد بود.
لاک ناخن

اتفاق بدی که 10 ساعت بعد زدن لاک به ناخن در بدن می افتد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مواد تشکیل دهنده لاک ناخن موادی هستند شیمیایی و سمی که می توانند باعث ناباروری ، آلرژی و از دست دادن حس عصب شوند.
پدیکور ناخن پا

چطور خودمان در خانه پدیکور حرفه ای انجام بدیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پدیکور روشی برای زیبایی و مرتب کردن ناخن های پا می باشد که خانم ها می توانند از این روش به راحتی و با مواد طبیعی و خانگی در منزل استفاده کنند.
انتخاب رنگ لاک

رنگ لاک ناخن فقط و فقط باید خاص شما باشه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از سخت ترین کارها برای خانم ها انتخاب رنگ لاک است که با در نظر گرفتن عواملی مانند رنگ پوست، فصل و شخصیت می توانند بهترین انتخاب را داشته باشند.
صفحه 1 از 6