رنگ لاک
از آنجایی که پوست دست همه انسان ها باهم متفاوت است اگر میخواهید دستانتان زیباتر نشان داده شود بهتر است لاک هایی مناسب با طیف رنگی پوستتان انتخاب کنید.

 بهترین رنگ لاک برای روشن نشان دادن پوست دست گندمی و سبزه

لاک ها در رنگ ها و مدل های بسیار متنوعی وجود دارند، به همین خاطر انتخاب از میان آن ها کار راحتی نیست. یکی از کلیدی ترین نکات در انتخاب لاک هماهنگ بودن رنگ لاک با رنگ پوست‌تان است. اگر رنگ پوست دستانتان سبزه و یا گندمی است و نمی دانید کدام رنگ لاک مناسب شماست و پوست دستتان را روشن میکند، با این بخش از نمناک همراه شوید.

لاک نارنجی

لاک‌های نارنجی روشن و یا شبرنگ و براق برای افراد دارای پوست گندمی مناسب است. رنگ نارنجی از انواع رنگ های مناسب برای فصل پاییز به شمار می رود همچنین از این رنگ زیبا و خاص می توانید برای دیزاین ناخن هایتان در فصول مختلف سال استفاده نمایید و زیبایی خیره کننده ای را به طرح ناخن های خود ببخشید.

لاک نارنجی

لاک بنفش

طراحی ناخن با لاک بنفش یکی از پرطرفدارترین مدل های طراحی ناخن است. این رنگ لاک در انواع براق، مات و اکلیلی وجود دارد و دارای رنگ های تیره و روشن زیادی می باشد، اگر پوست دستتان گندمی است، از بنفش تیره استفاده نمایید. توجه داشته باشید که رنگ لاک برای پوست گندمی نباید زیاد روشن و کمرنگ باشد و به سراغ بنفش‌های قوی و پررنگ بروید تا دستان زیباتری داشته باشید.علاوه بر این رنگ بنفش رنگ پوست شما را روشن‌تر نشان می دهد.

لاک شرابی

لاک شرابی برای افراد دارای پوست های سبزه و گندمی بسیار مناسب است. این رنگ لاک که طیف رنگی مختلفی را در بر می‌گیرد،در فصل پاییز و زمستان جلوه ویژه ای به دستان شما می بخشد.

لاک آبی

به طور کلی سایه‌های متفاوت آبی نمای باور نکردنی و شگفت انگیزی روی پوست زیتونی و گندمی دارد. لاک‌هایی با رنگ آبی پاستیلی گزینه‌ای عالی برای روزهای گرم تابستانی است و آبی کبالت یا آبی نفتی برای ماه‌های سرد سال در پاییز و به ویژه زمستان مناسب است و خانم ها با رنگ پوست سبزه می توانند از این رنگ های زیبا به منظور دیزاین ناخن های خود استفاده کنند.

لاک ناخن

لاک سبز

اگر پوست دستان گندمی است، سبز شکاری که همان رنگ سبز زیتونی پررنگ است، برای شما مناسب بوده و جذابیت دو چندانی دستتان می بخشد. این رنگ برای فصل پاییز گزینه مناسبی است، بنابراین از طیف رنگی مختلف این سبز جذاب غافل نشوید.

لاک طلایی

تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای خانم ها با پوست سبزه لاک طلایی رنگ است، این لاک ها با رنگ طلایی مات و یا براق را جهت طراحی کردن ناخن مناسب هستند.

لاک مشکی

لاک مشکی از انواع رنگ های زیبا و پرطرفدار لاک ناخن در بین خانم ها است که برای افراد داری پوست گندمی و سبزه نیز مناسب است. با این رنگ می توانید طراحی های منحصر به فردی را روی ناخن خود انجام دهید.

مانیکور

لاک شاه بلوطی

لاک شاه بلوطی یکی دیگر از لاک های مناسب برای پوست های سبزه است که جذابیت خاصی را به رنگ پوست بخشیده و در آن درخششی از رنگ های قرمز و طلایی و بنفش وجود دارد.

لاک صورتی

لاک صورتی برای افراد داری پوست گندمی مناسب است اما این افراد نمی توانند از همه طیف های این رنگ استفاده کنند بلکه بهترین رنگ لاک برای پوست گندمی رنگ‌های صورتی خنثی و ترجیحا بژ مانندی است زیرا زردی بژ می‌تواند پوست گندمی را درخشان‌تر نشان دهد.

شیکترین رنگ لاک برای پوست گندمی و سبزه

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
برچسب : لاک ناخن
وبگردی