مدل کفش

افراد با کلاس

باکلاس ها، از این مدل کفش ها نمی پوشن؟

تاریخ انتشار : 12 آذر 1402زمان مطالعه : 2 دقیقه
کفش ها مهم ترین بخش در استایل شما هستند، اگر میخواهید باکلاس و شیک پوش به نظر برسید باید دور برخی از مدل های کفش زنانه را به طور کامل خط بکشید.
کفش چرم

برای خرید کفش چرم طبیعی به چه نکاتی توجه کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کفش چرمی به دلیل استفاده از چرم ارگانیک در ساخت آن دارای زیبایی و اصالت و ویژگی های منحصر به فردی است و برای هر سلیقه ای مناسب می باشد.در ادامه مطلب به نکاتی اشاره می شود که برای خرید کفش چرم باید به آن توجه کنیم.
کفش در خانه

به 4 دلیل، هرگز با کفش وارد خانه نشوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وارد شدن با کفش به خانه خطراتی را برای شما به همراه خواهد داشت، همچنین چندین دلیل مهم و حائز اهمیت برای درآوردن کفش قبل از ورود به خانه وجود دارد.
کفش و قلب

کفش شما چه ارتباطی با قلب تان دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کفش و قلب ارتباط زیادی دارند و با پوشیدن کفش مناسب می توانید به رفع و بهبود اختلالات قلبی کمک بزرگی کنید و همچنین گردش خون را نیز تقویت می کند.
کفش ظریف

کفش های زنانه برای ظریف دیده شدن پاها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم هایی که دارای پاهای بزرگی هستند باید در خرید کفش به نکات مهمی توجه کنند و کفش هایی که پاها را کوچک تر نشان می دهند انتخاب کنند.
کفش چرم

چرا باید کفش چرم طبیعی بخریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محصولات چرمی از گذشته‌های دور، مورد استفاده بشر بوده‌اند.در دنیای امروز هم استفاده آنها، به‌خصوص کیف و کفش چرمی، جزء معیارهای شیک بودن افراد حساب می‌شود. پس اگر می‌خواهید بدانید که چرا باید یک جفت کفش چرم طبیعی داشته باشید، حتماً این مطلب را بخوانید.
انواع کفش زنان

کفشی که داخل کمد هر خانمی باید باشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها برای موقعیت های مختلف به کفش های مناسب و خاصی نیاز دارد. با تهیه انواع کفش های ضروری دیگر برای رفتن به هرجایی کفش مناسبی دارید.
کفش مناسب

10 نکته قابل‌توجه که هنگام انتخاب کفش باید در نظر گرفت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انتخاب کفش مناسب می‌تواند کار دشواری باشد. نکته اول این است که کفشی را انتخاب کنید که راحت باشد. از سوی دیگر، مهم است کفشی را انتخاب کنید که برای هر جایی که می‌روید کفش مناسبی باشد و همچنان باعث شود استایل زیبایی داشته باشید...
مدل کفش زنانه

کفش های ترند عید امسال معرفی شدند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیروی از مد یکی از راه های خوش استایل شدن است بنابراین برای انتخاب کفش زیبا برای عید باید با مدل های ترند و مد سال 1401 آشنا شوید.
خرید کفش مدرسه

بهترین موقع برای خرید کفش مدرسه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خرید کفش مدرسه مناسب برای کودک می تواند یکی از معضلات اصلی والدین در طول سال تحصیلی را رفع کند، از این رو باید از نکات مهم خرید کفش مدرسه به خوبی مطلع باشند.
ست کفش و کمربند

هر رنگ کفشی با چه کمربندی ست میشه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بعد از ست کردن لباس ها، ست کردن اکسسوری ها در خوشتیپ شدن شما تاثیر زیادی دارد. با رعایت اصول و نکات، کفش و کمربند و اکسسوری های دیگر را ست کنید.
کتونی اسپرت

نکات لازم برای کفش های اسپرت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب به صورت خلاصه وار به معرفی یک وبسایت بی نظیر و مهمترین و حائز اهمیت ترین نکات برای خرید کفش های اسپرت پرداخته ایم.
خرید کفش

قانونی که حتما باید هنگام خرید کفش رعایت کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در هنگام خرید کفش به پهنای پا و میزان و نوع استفاده تان از آن کفش دقت کنید و حتما جوراب بپوشید و به کیفیت کفشی که تمایل به خرید آن دارید اهمیت دهید.
ست کردن کفش

قلق های ست کردن انواع مدل کفش با لباس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای داشتن استایل کامل و بی عیب و نقص باید روش های ست کردن انواع مدل کفش از پاشنه بلند و مجلسی تا کتانی را با لباس بدانید.
خرید کفش عید

چطور در خرید کفش عید گول نخوریم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای خرید کفش عید بهتر است گول حرف های فریبنده فروشنده را نخورید و به این نکات مهم دقت کنید تا کفشی راحت و مناسب بخرید.
صفحه 1 از 5