بیماریهای کلیه

تقویت کلیه
برای تقویت کلیه ها و بهبود عملکرد آن ها یک نسخه گیاهی برایتان آورده ایم که تاثیر شگفت انگیزی در سلامت کلیه ها دارد.
ورزش برای بیماران کلیوی

ورزش های بی خطر برای بیماران کلیوی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماران کلیوی همانند سایر افراد می توانند در طول روز ورزش کنند و این در حالی است که برخی تفاوت های جزئی در این زمینه وجود دارند که حتما باید رعایت شوند.
کلیه

وظیفه ی اصلی کلیه در بدن چیست ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود کلیه ها در بدن بسیار مهم و ضروری است و کلیه ها وظیفه دفع مواد زائد بدن از راه ادرار را بر عهده دارند که در ادامه از عملکرد، آناتومی و ویژگی های اصلی کلیه مطلع خواهید شد.
سوزش کلیه

راه حل سوزش کلیه روزه داران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سوزش کلیه از مشکلاتی است که با تشنگی و گرسنگی طولانی مدت در ماه رمضان برای برخی افراد ایجاد می شود و برای درمان آن باید از نوشیدنی های سرد استفاده کرد.
رژیم دیالیزی

رژیم غذایی که یک بیمار دیالیزی نیاز دارد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیماران کلیوی و دیالیزی برای مراقبت و بهبود وضعیت خود باید از یک رژیم غذایی مناسب و سالم پیروی کنند و از خوردن برخی از مواد غذایی پیرهیز کنند.
روز جهانی کلیه

روز جهانی کلیه ؛ پالایشگاه 170 گرمی بدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در تقویم جهانی یک روز به عنوان روز جهانی کلیه انتخاب شده است، هدف از انتخاب این روز نیز آگاهی پیدا کردن افراد از عملکرد کلیه ها و نکات مهم درباره آن می باشد.
طب فشاری کلیه

درمان مشکلات رایج کلیه با فشار چند نقطه بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درمان مشکلات رایج کلیه با طب فشاری ممکن است، فشار برخی نقاط مخصوص بدن برای درمان درد کلیه هنگام ادرار، درمان تکرر ادرار و درمان عفونت های کلیه بسیار تاثیر گذار است.
سنگ کلیه

“سنگ کلیه” و روش های پیشگیری و درمان آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“سنگ کلیه” ذرات کوچک و سخت هستند که در یک یا هر دو کلیه تشکیل می شوند ،برای رهایی از این سنگ های کلیوی روش هایی وجود دارد که ما بهترین روش های درمان را برای شما آورده ایم.
داروی جنتامایسین

عوارض نگران کننده داروی جنتامایسین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داروی جنتامایسین آنتی بیوتیکی است برای درمان عفونت های قارچی که شرایط مصرف آن خاص است و باید حتما به تجویز پزشک آن را مصرف کنید.
کوچک شدن کلیه ها

علامت واضح کوچک شدن کلیه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ابتلا به عفونت های ادراری و کلیوی، سنگ کلیه و فشارخون از جمله مواردی هستند که موجب کوچک شدن کلیه ها می شوند و از علائم آن می توان به سرگیجه،حالت تهوع و استفراغ اشاره کرد.
سنگ کلیه

دفع سنگ کلیه بدون دارو با آبمیوه ای خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سنگ کلیه یکی از دردناک ترین مشکلات کلیه است که شما می توانید برای درمان و دفع آن از نوشیدنی هایی مانند آب و ماءالعشیر استفاده کنید.
سنگ کلیه

علائمی که ثابت می کند سنگ کلیه دارید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سنگ کلیه یکی از رایج ترین و دردناک ترین مشکلات کلیه ها می باشد که علائم آن در زنان ، مردان و کودکان به دلیل تفاوت در مجاری ادرار متفاوت است.
بیماری کلیه زنان

شایع ترین بیماری کلیه در زنان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به دلایل مختلف و با توجه عادت های غذایی ناسالم امروزه بیماری های کلیه در زنان بسیار بیشتر شده است، از این رو در ادامه از بیماری های رایج و شایع کلیوی در زنان مطلع خواهید شد.
متخصص نفرولوژی

بیماری هایی که توسط متخصص نفرولوژی درمان می شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
متخصص نفرولوژی که تخصصش تشخیص درمان و کنترل بیماری های کلیوی است.نفرولوژیست جراحی نمی کند و از راه های دیگر درمان استفاده می کند.
نفرولوژی

نفرولوژی چیست و بیمار نفرولوژیست کیست ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نفرولوژی مربوط به بیماری های کلیوی می شود و در واقع یک نفرولوژیست بر روی بیماری ها و اختلالاتی که بر روی کلیه تاثیر می گذارند تمرکز می کند.
صفحه 1 از 4