سریال یاغی

خبر لو رفته از قسمت آخر سریال یاغی

تاریخ انتشار : 19 شهریور 1401کد مطلب : 88562زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد کارت، کارگردان سریال یاغی و همسر بازیگر نقش عاطی در این سریال با استوری جدیدش طرفداران این سریال را غافلگیر کرد.

خبر محمد کارت درباره قسمت آخر سریال یاغی

یاغی سریال نمایش خانگی جذابی است که 18 قسمت آن از پلتفرم فیلیمو پخش شده است. در فضای مجازی در مورد تعداد قسمت های سریال یاغی نظرات مختلفی وجود دارد و اخبار شنیده شده حاکی از آن است که فصل دوم این سریال نیز ساخته خواهد شد، محمد کارت کارگردان سریال یاغی با استوری که در صفحه اینستاگرام خود قرار داد، به تمامی شایعات پایان داد و تعداد قسمت های سریال یاغی را عنوان نمود. در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک، استوری محمد کارت سازنده سریال تحسین برانگیز یاغی را مشاهده می کنید.

محمد کارت کارگردان کاربلد شنای پروانه که این روزها با نمایش اولین سریال خود از شبکه خانگی با استقبال بی نظیری روبرو شده است، در استوری اینستاگرام خود عنوان کرد که یاغی به ایستگاه پایانیش نزدیک است و تنها دو قسمت از این سریال باقی مانده تا پخش شود.

قسمت آخر سریال یاغی

کارگردان سریال یاغی با اشاره به تحسینات و انتقادات فراوان به سریال یاغی نوشت:

خدمت دوستانی که می پرسند، سریال چند قسمته؟

بگم که دو قسمت دیگه

یاغی با همه ضعف و قوت هاش

به اتمام می رسه

#یاغی

20 قسمت

سریال یاغی

محمد کارت بازیگر و کارگردان متولد 15 فروردین سال 1365 در شیراز است. محمد کارت کاگردان شنای پروانه بوده و «یاغی» نخستین تجربه سریال‌سازی است. او ساخت هشت مستند از جمله مستندهای ذره‌بین، سمفونی مرگ، آوانتاژ و پیله را در کارنامه خود دارد و در فیلم هایی چون نسبت خونی، عصبانی نیستم، چه خوبه که برگشتی و بوسیدن روی ماه بازی کرده است.

محمد کارت متاهل بوده و آبان عسکری بازیگر نقش عاطفه خواهر جاوید همسر محمد کارت است که در چند اثر با همسرش به عنوان بازیگر، نویسنده و تهیه کننده همکاری کرده است.

خبر لو رفته از قسمت آخر سریال یاغی

4.696
این مطلب مفید بود ؟897
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی