متولدین هر ماه
نقطه ضعف متولدین ماههای مختلف را قبلا کامل برایتان گفتیم و حالا به عنوان ویژگی بد ماه ها، عادت بد و ایرادی را عنوان میکنیم که آنها دوست ندارند افشا شود.

متولدین ماه های مختلف و نقطه ضعف پنهانشان

متولدین ماههای مختلف به واسطه ماه تولدشان برخی ویژگی ها و خصوصیات دارند که در مطالب شخصیت شناسی متولدین ماه ها در نمناک، کامل به آن پرداخته ایم و شما در غالب مطالبی همچون خصوصیات زنان متولد ماه های مختلف و ویژگی مردان متولد ماه های مختلف برای ازدواج و... با آنها آشنا شدید. هر کدام از افراد حتما دوست دارند نقاط قوتشان شناخته شود اما ایراداتشان خیر؛ ایراداتی که در مطلب نقاط ضعف متولدین هر ماه برایتان گفتیم ولی علاوه بر آنها، ایرادی هست که اکثر افراد دوست ندارند دیگران از آن مطلع شوند، مثل آنچه در ادامه خواهید خواند.

ایراد شخصیت متولدین فروردین

هیچ زن و مرد فروردین ماهی دوست ندارد که دیگران از اینکه او زود وابسته می شود، چیزی بدانند؛ به این دلیل که در این شرایط خود را ضعیف تصور میکند.

ناراحتی

ایراد شخصیت متولدین اردیبهشت

هر حرفی خیلی سریع به اردیبهشت ماهی ها بر میخورد و این میزان حساسیت در آنها، به عنوان نقطه ضعف تلقی می شود.

ایراد شخصیت متولدین خرداد

ایرادی که مردان خرداد ماهی و زنان متولد این ماه دارند و دوست ندارد کسی از آن مطلع شود، سریع عاشق شدنشان است.

ایراد شخصیت متولدین تیر

یکی از شاخص ترین نقاط ضعف در بحث شخصیت شناسی متولدین تیر ماه، احساس تنهایی کردن آنهاست که ابدا به روی خود نیاورده و اجازه نمیدهند کسی از این حس و حال آنها با خبر شود.

ایراد شخصیت متولدین مرداد

مرداد ماهی های خاص، دوست دارند مرکز توجه باشند و اگر این چنین نباشد بهم میریزند برای همین میزان حساسیت است که این ویژگی را نوعی ایراد تلقی کرده و پنهانش میکنند.

دوستی

ایراد شخصیت متولدین شهریور

زنان و مردان شهریور ماهی به دلیل ناتوانی در نه گفتن، اغلب خود را به سختی می اندازند و همیشه این خلصت را به عنوان ایرادی پنهان در خود، می پندارند.

ایراد شخصیت متولدین مهر

اهمیت بیش از حد به بقیه دادن، اصلی ترین ایرادی است که مهر ماهی تصور میکنند دارند و نباید در موردش با دیگری صحبت کنند.

ایراد شخصیت متولدین آبان

اگر یک آبان ماهی تظاهر کرد نظر دیگری برایش مهم نیست، باور نکنید چراکه اتفاقا این مسئله برایش مهم است ولی چون به آن به عنوان یک نقطه ضعف و ایراد نگاهی میکند، هرگز بروز نداده و در خود پنهان نگه میدارد.

ایراد شخصیت متولدین آذر

مرد و زن متولد آذر ماه دوست دارد همیشه قوی بودنش را نشان دهد تا احساساتی بودن را؛ ولی فرد بسیار رومانتیکی است و این رومانتیک بودن بیش از اندازه اش را به عنوان یک ایراد مخفی میکند.

ایراد شخصیت متولدین دی

متولدین دی ماه دوست ندارند بقیه از اینکه او بیش از حد قیافه و ظاهرش برایش مهم است، چیزی بدانند.

خودشیفتگی

ایراد شخصیت متولدین بهمن

بهمن ماهی ها دروغ را راحت تشخیص میدهند ولی چون تصور میکنند با افشای این خصلت ممکن است دیگران از او فاصله بگیرند، به عنوان یک ویژگی نه چندان خوب پنهان نگهش میدارند.

ایراد شخصیت متولدین اسفند

مرد و زن متولد اسفند ماه، اشتباه دیگران را میبخشد ولی فراموش نمیکند و چون دوست ندارد لقب کینه ای بودن بخود بگیرد، این خصلت را همیشه مخفی نگاه میدارد.

ویژگی که متولدین هر ماه سعی میکنن مخفی کنن

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
وبگردی