تولد
عاشق شدن

عاشق شدن واسه کیا سخت تره؟

کد مطلب : 86429زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد سخت‌تر عاشق می شوند و زمانی که در یک رابطه هستند مدام شک و تردید دارند. این خصوصیت در متولدین برخی از ماه ها وجود دارد.

متولدین کدوم ماه در عاشق شدن دچار تردید میشوند

آیا تا به حال برای تان پیش آمده؛ فرصت این را داشته باشید که وارد یک رابطه عاشقانه شوید اما مدام تردید می کنید؟ اگر این اتفاق برایتان افتاده، بدانید این موضوع به ماهی بستگی دارد که در آن متولد شده اید. در این قسمت از نمناک قصد داریم افراد متولد ماه هایی را به شما معرفی کنیم که در عاشق شدن دچار شک و تردید می شوند و مردد هستند، پس با ما همراه باشید.

تیر

تیر ماهی ها دوست دارند که استقلال داشته باشند. همیشه به دنبال این هستند که با دیگران ارتباط بگیرند. خیلی عاشق‌پیشه هستند و همیشه از رابطه عاشقانه استقبال می کنند اما در درون خودشان دچار شک و تردید زیادی هستند. عاشق شدن را یک اتفاق خوب؛ رمانتیک و شیرین می‌دانند اما فکر می‌ کنند که اگر ضربه بخورند و دل شان بشکند، خیلی آسیب می بینند. به خاطر همین همیشه با خودشان کلنجار می روند و تردید دارند.

سخت عاشق شدن

بهمن

بهمن ماهی ها از ایده عشق خیلی استقبال می کنند اما خودشان خیلی عاشق نیستند و دیگران را تحسین می کنند. عامل الهام بخشی به دیگران می باشند و در حقیقت فانتزی عشق را بیشتر از عشق در دنیای واقعی دوست دارند. آن ها عاشق ستاره های سینما می شوند؛ در صورتی که ممکن است در زندگی واقعی عاشق نشوند، زیرا مدام به طرف مقابل شک و تردید دارند.

شهریور

شهریور ماهی ها می خواهند خودشان را بسازند. دوست دارند که عاشق شوند اما راه خودشان را پیش می برند و حرف کسی را گوش نمی کنند. در درون شان نسبت به دیگران خیلی اعتماد ندارند و همین باعث می‌ شود که آزار ببینند، زیرا مدام به همه چیز شک می کنند.

شک و تردید در عشق

دی

دی ماهی ها عاشقِ عاشق شدن هستند اما شک و تردید زیادی به طرف مقابل دارند. گاهی اوقات دوست دارند که با رقیب های عشقی خود مبارزه کنند و همین اتفاق؛ آن ها را نگران تر از قبل می کند.‌ عاشق شدن برای آنها یک اتفاق ایده‌آل است اما به این راحتی‌ ها رخ نمی‌ دهد، زیرا خیلی دیر اعتماد می کنند.

خرداد

خرداد ماهی ها خیلی به دنبال این هستند که از خودشان مراقبت کنند؛ بنابراین نمی خواهند به هیچ وجه در عشق شکست بخورند. خودشان را بی احساس نشان می دهند تا رابطه عاشقانه ای برایشان اتفاق نیفتد، زیرا نمی‌ توانند شک و تردید درونی را کنار بگذارند.

عاشق شدن واسه کیا سخت تره؟

3.5731
این مطلب مفید بود ؟508223
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : ماه تولد عشق
وبگردی