افراد حق به جانب

همیشه حق با متولدین کدوم ماهه؟!

کد مطلب : 86030تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما با افرادی که همیشه حق را به خود میدهند برخورد داشته اید. نکته جالب در مورد این افراد وجود رابطه بین خصوصیت حق به جانب بودن و ماه تولد آن ها است.

متولدین کدام ماه فکر میکنند همیشه حق با آنهاست

آیا تا به حال شده افرادی را دور و بر خودتان ببینید که همیشه ادعا می‌ کنند؛ حق با آن هاست و درست می‌ گویند؟ بله متأسفانه بعضی از افراد این گونه هستند؛ اما این موضوع تا حد زیادی به ماهی بستگی دارد که در آن متولد شده اند. در این قسمت از نمناک قصد داریم به شما توضیح دهیم که متولدین کدام ماه فکر می‌ کنند همیشه حق با آن هاست و همیشه درست می گویند.

فروردین

فروردین ماهی ها جزء افرادی هستند که فکر می‌ کنند همیشه درست می‌ گویند. آن ها خیلی انتقاد پذیر نیستند و نمی‌ خواهند از موضع خود عقب نشینی کنند و حرف خود را با صدای بلند می زنند و در این زمینه اعتماد بنفس زیادی دارند.

خرداد

خرداد ماهی ها شخصیت متغیری دارند؛ یعنی شاید امروز کاملاً روی حرفشان پافشاری کنند و فردا اصلاً تمایلی به پافشاری نداشته باشند اما به طور کلی جزء افرادی هستند که همیشه حق را به خودشان می‌ دهند و شاید به خاطر این که حرفشان را به کرسی بنشانند؛ با شما لجبازی هم بکنند.

حق به جانب

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها افراد لجبازی هستند. همیشه به خودشان حق می دهند و خیلی به عقاید خود پایبند می باشند و همیشه طوری رفتار می‌ کنند که انگار درست می‌ گویند و حق با آن هاست و معمولا در برابر مخالفت دیگران کمی هم عصبانی می شوند.

اسفند

اسفند ماهی ها جزء افرادی هستند که به خودشان حق می دهند و حرف خودشان را قبول دارند. با اعتماد به نفس کافی کارهای شان را انجام می دهند و انتقاد پذیر هم نیستند و فورا جبهه خواهند گرفت.

مرداد

مرداد ماهی ها به خودشان مشغول هستند و اگر چیزی را اشتباه بگویند، حرف دیگران را قبول نمی کنند و خیلی روی نظر خودشان پافشاری دارند و کاملاً اصرار می‌ کنند که حق با آن ها است. حتی اگر دلیل واضحی برای اشتباهاتشان وجود داشته باشد؛ باز هم اصرار بر حقانیت خود دارند.

بحث کردن

تیر

تیر ماهی ها همیشه فکر می کنند که درست می‌ گویند. آن ها افراد حساسی هستند و باید مراقب باشید که به آن ها نگویید اشتباه می کنند. اگر خودشان پی ببرند که اشتباه کرده اند، عذرخواهی می کنند اما اکثر اوقات به اشتباه شان پی نمی‌ برند.

مهر

مهر ماهی ها جزء افرادی هستند که به خودشان حق می‌ دهند اما به شدتِ 6 ماه قبلی که معرفی کردیم نیستند؛ ولی به هر حال حرف خودشان را خیلی جدی می گیرند و جنبه انتقاد پذیری شان خیلی زیاد نیست.

همیشه حق با متولدین کدوم ماهه؟!

3.884
این مطلب مفید بود ؟6321
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
3 نظر به ثبت رسیده است
الی1401-01-16
هر جا باشی حق با متولدین آذر ماه
1515
مریم1401-01-16
عزیزم آذریا چیزی نیستن فقط مرداد ماهی هااااااااااااااا
819
امیر1401-01-16
برید بابا این چیزا همش چرت و پرته
2010
وبگردی