خودکشی زهره فکور صبور

ارتباط مرد جوان با خودکشی زهره فکور‌ صبور چه بود؟

تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93285زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادر زهره فکور صبور در پی مرگ دخترش از مرد جوان آشنایی شکایت کرده بود و مدعی بود این فرد دخترش را به خودکشی ترغیب کرده است.

شکایت مادر زهره فکور از مرد جوان

پرونده مرگ زهره فکور صبور، بازیگر معروف سینما و تلویزیون که با شکایت مادرش از جوانی آشنا به جریان افتاده بود، با قرار منع تعقیب روبه‌رو شد

ماجرای مرگ بازیگر جوان به دهم اسفندماه سال 1400 برمی‌گردد. آن روز به قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که بازیگر جوان در آپارتمانش در طبقه چهارم ساختمانی مسکونی در حوالی قلهک جان‌باخته است. جسد او در اتاق‌خواب پیدا شده بود و چند ساعتی از مرگش می‌گذشت. معاینات اولیه نشان می‌داد که روی بدنش هیچ‌گونه آثار کبودی، ضرب‌وجرح یا علائمی که نشان دهد او به قتل رسیده است، وجود ندارد. در کنار جسد نیز چند ورق قرص به چشم می‌خورد و در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که او دچار مسمومیت دارویی شده است. همسر این زن در تحقیقات گفت:زهره هیچ مشکل خاصی نداشت که تصمیم بگیرد به زندگی‌اش خاتمه دهد؛ اما در ادامه و در بررسی‌های بیشتر مشخص شد که مرگ خانم بازیگر خودخواسته بوده است. با روشن‌شدن این حقیقت، پرونده مختومه شد، اما چند روز قبل مادر این بازیگر راهی دادسرای جنایی تهران شد و از جوان آشنایی شکایت کرد.

وی گفت:به‌تازگی متوجه شدم که دخترم با مردی جوان در ارتباط بوده و ظاهراً او دخترم را به خودکشی ترغیب کرده است. مرد جوان با دخترم اختلاف داشت و کارش این بود که بازیگر به کارگردانان و تهیه‌کنندگان معرفی می‌کرد.

با شکایت مادرخانم بازیگر، پرونده مجدداً به جریان افتاد و مرد جوان به دادسرای جنایی تهران احضار شد. وی گفت:من خانم فکور صبور را برای بازی در فیلمی به یک تهیه‌کننده معرفی کرده بودم و آشنایی ما از همان زمان شکل گرفت. ما هیچ اختلافی با یکدیگر نداشتیم و به‌هیچ‌عنوان وی را ترغیب به خودکشی نکردم.

وقتی تحقیقات، تکمیل و مشخص شد شواهد و سندی مبنی بر اینکه وی در ترغیب خانم بازیگر برای خودکشی نقش داشته باشد، وجود ندارد، بازپرس جنایی قرار منع تعقیب برای مرد آشنا صادر کرد و پرونده مختومه شد.

ارتباط مرد جوان با خودکشی زهره فکور‌ صبور چه بود؟

315
این مطلب مفید بود ؟96
برگرفته از اعتمادآنلاین/م
وبگردی