آزمون سراسری

توزیع کارت آزمون سراسری از فردا

تاریخ انتشار : 24 دی 1401کد مطلب : 70306زمان مطالعه : 2 دقیقه
داوطلبان نوبت اول آزمون سراسری سال 1402 از فردا با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به مشاهده و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام کنند.

فارس:آزمون سراسری سال1402 در نوبت اول در روزهای 29 و 30 دی ماه دی ماه در417 شهرستان، 585 حوزه اصلی و 2041 حوزه فرعی برگزار می‌شود.

آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح پنجشنبه 29 دی ماه 1401، آزمون گروه زبان های خارجی بعد از ظهر پنج شنبه 29 دی ماه، گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی صبح جمعه 30 دی ماه و گروه آزمایشی هنر بعد از ظهر جمعه 30 دی ماه برگزار می‌شود و برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

* جزئیات دریافت کارت آزمون سراسری

داوطلبان نوبت اول آزمون سراسری سال 1402 از فردا یکشنبه 25 دی ماه می‌توانند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

داوطلبان برای دریافت کارت تا 28 دی ماه مهلت دارند، همچنین اگر مغایرتی در کارتشان مشاهده کردند برای اصلاح آن نیز باید در روز 28 دی ماه اقدام کنند.

گروه های آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی نیز در روزهای چهارشنبه 28 دی ماه و پنج شنبه 29 دی ماه و گروه آزمایشی هنر روزهای چهارشنبه 28 دی ماه، پنجشنبه 29 دی ماه و صبح جمعه 30 دی ماه می‌توانند به باجه های رفع نقص نیز مراجعه داشته باشند.

به دلیل آنکه اطلاعات شناسنامه ای داوطلبان مانند نام، نام خانوادگی، کدملی، سال تولد، جنسیت، شماره و سریال شناسنامه از سامانه ثبت احوال دریافت شده است امکان ویرایش این اطلاعات میسر نیست و لازم است داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت به ثبت احوال منطقه خود مراجعه کنند.

برخی از اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان نظیر سال اخذ دیپلم، نوع دیپلم، کد دانش آموزی در سایت سازمان سنجش قابل ویرایش است ولی برای برخی از اطلاعات مانند عکس اشتباه یا فاقد عکس امکان ویرایش اطلاعات از طریق سایت سازمان سنجش میسر نیست و لازم است داوطلبان در روزها و ساعات مقرر به نشانی باجه های رفع نقص مراجعه کنند.

آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در نوبت اول آزمون سراسری سال 1402 به تفکیک شهرستان‌های مختلف کشور از اینجا قابل دریافت است.

انتهای پیام/م

توزیع کارت آزمون سراسری از فردا

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : کنکور
وبگردی