اسکراب لب
برای داشتن لب های نرم و زیبا و جلوگیری از ترک خوردن آن ها در فصل زمستان از این اسکراب لب خانگی استفاده کنید.

اسکراب و لایه بردار خانگی لب

استفاده از اسکراب لب نه تنها لب ها را زیبا نگه می دارد، بلکه به از بین بردن خشکی ها و ترک های روی لب کمک می کند. مصرف این اسکراب خانگی در ماه های سرد سال، انتخابی عالی است!

سرما می تواند با بی رحمی با لب های شما برخورد کند. معمولاً لب های ما دچار پوست رفتگی، یا قاچ خوردگی می شوند. شما می توانید با خرید و استفاده ی اسکراب هایی که در فروشگاه ها وجود دارد، لب های خود را نرم کرده و بافتش را بهبود ببخشید، اما پیش از اینکه به سراغ مغازه ها بروید، این اسکراب لب دست ساز خیلی ساده را امتحان کنید!

اسکراب لب

ساخت اسکراب لب خانگی

ممکن است تعجب کنید که اسکراب لب خانگی چیست؟ همانطور که اسکراب بدن و صورت وجود دارد، باید بدانید که لب ها نیز نیازمند کمی رسیدگی هستند. لب ها قسمت های حساسی هستند که تن ها با کمی مراقبت و تغذیه مناسب (ویتامین ها) می توانید، شادابی و خوشرنگی آن ها را حفظ کنید. استفاده از اسکراب لب نه تن ها لب ها را زیبا نگه می دارد، بلکه به از بین بردن خشکی ها و ترک های روی لب کمک می کند. مصرف این اسکراب خانگی در ماه های سرد سال، انتخابی عالی است!

درست کردن اسکراب لب خانگی، بسیار ساده تر از آن چیزی که شما تصور می کنید.

طرز تهیه اسکراب لب لایه بردار
یک ظرف تمیز
چهار عدد قرص آسپیرین، انواع ارزان و بدون روکش
دو قاشق چای خوری شکر قهوه ای
دو قاشق چای خوری عسل
یک قاشق چای خوری روغن زیتون
یک کپسول ویتامین E

آسپیرین ها را در ظرف بیندازید و چند قطره آب به آن اضافه کنید تا از هم باز شوند. بقیه ی مواد را به آن بیفزایید و حالا اسکراب لب شما آمادست! اگر می خواهید می توانید آسپیرین را حذف کرده و شکر قهوه ای بیشتری اضافه نمایید. اگر مخلوط بدست آمده بیش از حد خشک است، مقدار بیشتری روغن زیتون اضافه کنید. اگر اسکراب شما خیلی شل شده است، شکر قهوه ای بیشتر بیفزایید. شما می توانید از انشگتانتان و یا یک مسواک برای استفاده از اسکراب استفاده نمایید.

روش خانگی برای اسکراب لب با عسل + طرز تهیه

3.820
این مطلب مفید بود ؟155
وبگردی