زندگی افراد ثروتمند
همه افراد ثروتمند از اول موفق نبوده اند بلکه با پشتکار و سختی فراوان به این مرحله در زندگی رسیده اند، با ما باشید تا با نکات مهم افراد ثروتمند در زندگی آشنا شوید.

نکات مهم سبک زندگی افراد ثروتمند

وقتی یک فرد در مسیر موفقیت قرار گرفته و تبدیل به یکی از افراد ثروتمند می شود مطمئنا راه و روشی خاص داشته ، راه و روشی متفاوت با دیگران که او را پیش انداخته است اما این راه ها تنها در زمینه کسب پول و ثروت نبوده است بلکه در مورد روش تصمیم گیری و سبک زندگی آنهاست. در ادامه این بخش از موفقیت نمناک به کارهایی که یک فرد ثروتمند در زندگی روزمره خود انجام نمی دهد خواهیم پرداخت.

کارهایی که افراد ثروتمند هرگز انجام نمی دهند

هرگز در یک سطح باقی نمی ماند.
اگر میخواهید ثروتمند شوید نمی توانید با وضعیت موجود مقابله کنید شما باید هدف های بالاتری را در نظر بگیرید شما به اندازه یک میلیون می سازید اما ده میلیون می خواهید ده میلیون میسازید و یک میلیارد می خواهید این فقط در شخصیت کارآفرینی ما میباشد.
کار های افراد ثروتمند

کارهایی که افراد ثروتمند در زندگی انجام می دهند

خسیس نیستند

افراد ثروتمند، موفقیت های خود را جشن میگیرند و این موفقیت ها برای آنها بسیار با ارزش می باشد جی کی رولینگ که اولین نویسنده میلیاردر دنیا بود از اینکه در سال 2011 ، 160 میلیون دلار به موسسه خیریه داد به شدت خوشحال بود زیرا او زندگی کردن در فقر را تجربه کرده بود. خسیس بودن ممکن است چندین دلار در کوتاه مدت برای شما ذخیره کند. اما مطمئناً در بلندمدت برای شما ثروتی نخواهد ماند و احساس خوبی نخواهید داشت.

هرگز بدون یک مربی به دل کار یا ماجرا نمیروند

بله. میلیونر ها افراد موفقی هستند زیرا آنها ایده های خوبی داشتند و آدم های ماهری در تجارت هستند اما به ندرت اتفاق می افتد که تمام دستاوردها تنها از یک شخص بر آمده باشد. اغلب اوقات یک تیم یا راهنما پشت یک فرد ثروتمند و موفق بوده است که به آن کمک کرده اند در حقیقت 93 درصد از افراد ثروتمند گفته اند که، یک مربی در موفقیت آنها نقش داشته است.
 
مشاوره

مشاوره کردن با یک مربی قبل از انجام هر کاری

هرگز بر روی پول تمرکز نمیکنند و کاری که دوست دارند را انجام می دهند

این می تواند مثال یک شیب لغزنده برای افراد بلند پرواز وحریص باشد تمرکز بر روی پول ممکن است به شما کمک کند که ثروتمند شوید اما این بدان معنی نیست که در مورد ثروت خود احساس خوبی داشته باشید تا حالا فکر کرده اید که چرا تقریباً 70 درصد از برندگان قرعه کشی در هفت سال اول شکست خورده اند ؟ به این دلیل است که کلید موفقیت واقعی انجام آن چیزی است که شما دوست دارید.
 
پول

هر کاری را که می خواهند با پول انجام می دهند

هرگز از شغل خود متنفر نمی شوند

یکی از دلایل موفقیت افراد ثروتمند این است که آنچه را که دوست دارند انجام میدهند. و این کار آنها را غنی تر می کند طبق تحقیقات انجام شده در کتاب عادت های موفقیت روزانه افراد ثروتمند ، که توسط توماس کارلین نوشته شده است ، 86 درصد از افراد شغل خود را دوست دارند، و مابقی افراد شغل خود را دوست ندارند. هفت درصد از کسانی که عاشق شغل خود هستند تقریباً دو برابر بیشتر از کسانی که شغل خود را دوست ندارد درآمد داشتند. به طور مثال در 12 سال ،درآمد کسی را داشتند که 32 سال سابقه کار کردن در شغلی را داشته است که دوستش نداشته.

هرگز به شانس باور نداشته اند:

وقتی به موضوع برندگان قرعه کشی برمی گردد ،قطعاً شانس نقش مهمی در ثروت آنها دارد اما بسیاری از افراد ثروتمند فکر می کنند که پول به سختی به دست می آید و باید برای آن تلاش کرد.
فقط 10 درصد ثروتمندان روز به سرنوشت خود اعتقاد دارند در حالیکه 90% فقیران برعکس این باور را دارند اگر میخواهید ثروت را جمع کنید ،ایمان به خود و توانایی های خود داشته باشید.

هرگز خیلی تلویزیون تماشا نمی کنند

تا زمانی که فقط تلویزیون و شوهای تلویزیونی نگاه می کنید و وقت خود را صرف آنها می کنید پول به سمت شما نمی آید. به همین دلیل 67 درصد از افراد ثروتمند می گویند که کمتر از یک ساعت در روز، وقت خود را صرف دیدن تلویزیون می کنند و به جای وقت گذراندن روی کاناپه ،آنها به اندازه ممکن درباره مکان و کارهای مورد علاقه ای که می خواهند انجام دهند یاد می گیرند.
 
تماشا تلویزیون

افراد ثروتمند خیلی تلویزیون تماشا نمی کنند

هرگز بدون فهرست و اولویت بندی کاری را انجام نمی دهند و شروع نمیکنند

گرفتن جلوی حواس پرتی یک راه مطمئن برای از دست ندادن پولی است که می خواهید از بانک دریافت کنید یا به بانک تحویل دهید و اینگونه متوجه می شوید که چرا همیشه مردم موفق لیستی از کارهای خود را چه انجام شده و چه انجام نشده ،همراه خود دارند و به آن می چسبند این کار به آنها کمک میکند که در مسیر درست حرکت کنند و از هر لحظه با ارزش روز خود بیشترین استفاده را کنند.

هرگز در برابر هدف گذاری مقاومت نمیکنند

مردم ثروتمند همانطور که برنامه ریزی لیست کارهای روزانه خود را دربردارند دارای اهداف بلند مدت برای داشتن انگیزه نیز هستند. بر طبق آمار sucess.com هفتاد درصد از افراد ثروتمند، حداقل یک هدف اصلی و عمده را در سال دنبال می کنند بدون چشم انداز بزرگ و قوی نسبت به آینده، همه چیز از بین می رود و این کار مانند چکی است که می توانید به راحتی آن را نقد کنید.

هرگز اجازه نمیدهند که ترس آنها را متوقف کند

سخنران انگیزشی می گوید که ترس برای همه ما دشمن است مانع ما برای بهتر و شادتر زندگی کردن، می شود. و همچنین ما را از ثروتمند شدن متوقف می کند . پس ترس های خود را کناربگذارید و کاری را که باید انجام دهید.

هرگز اجازه نمیدهند که احساسات مانع راه آنها شود

شما اغلب می شنوید که مردم از این سخنان استفاده می کنند:که این چیز شخصی نیست و این فقط کسب و کار است به گفته توماس کورلی ،کارشناس ایجاد ثروت، هنگامی که شما اجازه می دهید احساسات خود را بالا ببرید. شما به معنای واقعی کلمه کاری کرده اید که نیمی از مغز خود را خاموش کرده اید. زمانی که شما شکست می خورید، تبه این دلیل که نیمی از مغز خود را خاموش کرده اید توانایی مدیریت ندارید. پس شما در تمام شرایط به خصوص زمانی که شکست خورده اید یا دچار عقب افتادگی در زندگی شده اید ، نیاز به تمام مغز خود دارید پس از تصمیم های احساسی خودداری کنید.

هرگز غذاهای ناسالم و هله ووله نمی خورند

بله درست است اگر شما غذایی را که برای سلامتی شما نیاز است ، استفاده نکنید. به شما احساس آرامش نمی دهد و سیستم گوارشی شما را تضعیف می کند و قدرت انرژی مغز را برای ارزیابی ایده های میلیون دلاری از دست می دهید این همان چیزی است که مربی و سرمایه گذار معروف تجاری به نام تونی رابینز به آن معتقد است.
 
فست فود

به هیچ عنوان غذاهای ناسالم را نمی خورند

هرگز رفتن به باشگاه را از دست نمیدهند

بله ورزش ها و تمرین های روزانه، عملکرد مغز شما را افزایش می دهد و تقویت می کند اما کار کردن بیرون هم می تواند به پول درآوردن و ثروتمند شدن شما کمک کند. بر طبق گفته روانشناسان در سال 2013 ، کسانی که فعالیت فیزیکی دارند و به طور میانگین 14 تا 17 درصد بیشتر از کسانی که فعالیت ندارند ثروت را جذب می کنند.
 
 رفتن به باشگاه

باشگاه شان را هرگز فراموش نمی کنند

هرگز خلاقیت داشتن را فراموش نمیکنند

بسیاری از افراد ثروتمند متفکران ذاتی هستند اما آنها برای تقویت و پیشرفته آن نیز کار میکنندبیل گیتس و ریچارد برانسون که هردو از ثروتمندان جهان هستند، بارها روز خود را برای تمرکز بر روی بهبود و پیشرفت خود میگذارند. خلاقیت همیشه طبیعی و ذاتی نیست.

هرگز پولی را که ندارند خرج نمیکنند

ممکن است وسوسه انگیز باشد که بیرون بروید و هر چیزی را که می خواهید خریداری کنید، اما بهتر این است که فقط آنچه را که نیاز دارید، تهیه کنید زندگی با صرفه جویی کردن و تماشای پول نقد جاری در زندگی زیباتر می شود آن زمانی زیبا درست است که شما با یک درآمد میانگین و متوسط بتوانید یک سرمایه ی بسیار بزرگ برای خود درست کنید و در پول بغلتید.
 
خرج کردن پول

پولی که ندارند را خرج نمی کنند

هرگز مطالعه کردن و خواندن را نادیده نمیگیرند

 

قانون ثابت و کاربردی آنها مطالعه است که به واسطه افزایش اطلاعات عمومی و ... میجوب برتری شان در تصمیم گیری و جهت یابی می شود ، هیچ کس نمی تواند مدعی شود بدون مطالعه و داشتن آگاهی به موفقیتی رسیده باشد که پایدار بماند.

باید و نباید های افراد ثروتمند در زندگی روزمره

4.7117
این مطلب مفید بود ؟1116
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی