امباپه

آخرین وضعیت انتقال امباپه به رئال مادرید

تاریخ انتشار : 8 مرداد 1402کد مطلب : 8988زمان مطالعه : 1 دقیقه
هفته اول آگوست برای کیلیان ام باپه کلیدی خواهد بود.

خبرآنلاین:هواداران فوتبال امیدوار هستند که تابستان امسال پایانی بر تمام شایعات مربوط به کیلیان ام باپه و رئال مادرید باشد و به نظر می رسد که مادریدی ها هم تصمیم گرفته اند قبل از شروع رقابت های لالیگا این انتقال را نهایی کنند.

به نقل از رودریگو فائز، خبرنگار ESPN، رئال مادرید قراردادی 6 ساله تا سال 2029 برای ستاره فرانسوی آماده کرده است. آخرین مبلغ پیشنهادی لوس بلانکوس به پاری سن ژرمن 200 میلیون یورو خواهد بود و انتظار می رود که این انتقال تا 15 آگوست به انجام برسد.

فلورنتینو پرز می خواهد برای افتتاحیه سانتیاگو برنابئوی جدید از پوستر وینیسیوس جونیور، جود بلینگام و کیلیان ام باپه رونمایی کند. رودریگو فائز در این خصوص گفت:

چیزی که طی ساعات اخیر گفته اند این است که همه چیز در خصوص کیلیان ام باپه سرعت گرفته است. برای رئال مادرید مهم این است که طول مدت قرارداد ام باپه با بلینگام یکسان باشد و به همین خاطر قراردادی تا سال 2029 پیشنهاد کرده اند. نمی توانم به شما تاریخ دقیق بدهم، اما نکته بسیار مهم این است که پیشرفت قطعی در این خصوص هفته آینده حاصل می شود تا همه چیز قبل از شروع لالیگا و دیدار مقابل اتلتیک بیلبائو رسمی شود.

انتهای پیام/م

آخرین وضعیت انتقال امباپه به رئال مادرید

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی