تمرین کانگورو با کیسه بوکس
روکو نام یک کانگورو بامزه ای است که علاقه زیادی به تمرین با کیسه بوکس دارد و مالکش یک مرد استرالیایی می باشد.

لحظه جالب تمرین کانگورو با کیسه بوکس!

کانگوروها یکی از حیواناتی هستند که بیشتر در استرالیا زندگی می کنند و به دلیل پاهای متفاوتشان نسبت به سایر حیوانات، خاص محسوب می شوند. همچنین دم این حیوانات بسیار عضلانی و قدرتمند هستند بطوریکه می توانند وزن خود را بر روی آن بیندازند. با این وجود این حیوانات بسیار باهوش هستند و می توانند کارهای خنده دار و جذابی را انجام دهند، بطوریکه شاید با دیدن آنها ساعت ها خنده بر روی لبانتان ظاهر شود.

برای مثال روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی از یک کانگورو بامزه در حین تمرین با کیسه بوکس در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید فراوان روبرو شود و به تبع کاربران زیادی به آن واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کانگورو بامزه

کانگورو بامزه در حال تمرین با کیسه بوکس

کانگورویی که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، به نام روکو است که مالک آن آقای "جو پروان" از استرالیا می باشد که این ویدیو را ضبط و در صفحات مجازی منتشر کرده است. همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، روکو در حال تمرین با کیسه بوکس قرمز رنگ می باشد که حتی آقای پروان این گونه گفت:" روکو کیسه بوکس را دوست دارد".

از این رو آقای پروان، روکو را همانند یک قهرمان و ستاره می داند چرا که این کانگورو با کانگوروهای دیگر متفاوت است. جالب است بدانید در مجموع این ویدیو بیش از 571072 بازدید در صفحات مجازی داشته است و به تبع با واکنش های متعددی توسط کاربران روبرو شده است.

با این وجود آقای پروان اعلام کرد که وی روکو را از زمانیکه چند سال سن داشت، مراقبت و نگهداری کرده است.

ویدیو لحظه جالب تمرین کانگورو با کیسه بوکس!

کانگورو بامزه ای که در حال تمرین با کیسه بوکس است

4.625
این مطلب مفید بود ؟232
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : کانگورو بوکس
وبگردی