دکوراسیون خانه
شما میتوانید با صرف کمترین هزیته و در کوتاه ترین زمان ممکن به دکوراسیون خانه تان روح و جانی دوباره ببخشید، ما ایده های نابی برای این کار در اختارتان قرار میدهیم.

جان بخشیدن به دکوراسیون خانه

نمیشود که سالهای سال دکوراسیون خانه را بدون تغییر به حال خودش رها کرد، دکوراسیون خانه باید چند وقت یکبار دچار تغییرات جزئی و زیبایی شود زیرا در غیر این صورت تکراری و خسته کننده میشود. شاید با خودتان بگویید تغییر دادن دکوراسیون و جان بخشیدن به آن کلی هزینه دارد اما با هزینه کم هم میتوان تغییراتی در دکوراسیون ایجاد کرد و به آن جانی دوباره بخشید.

اگر میخواهید بدانید چطور میشود بدون هزینه یا با هزینه بسیار کم دکوراسیون منزل را تغییر داد و به آن جان بخشید این بخش از دنیای مد نمناک را از دست ندهید.

تغییر دکوراسیون منزل

راه های ساده تغییر دکوراسیون منزل

عکس های نوستالژیک را دریابید، وجود عکس هایی که یادآور خاطرات دوست داشتنی و شیرین تان هستند باعث میشوند هر بار که به آن ها نگاه میکنید سرشار از حس خوب و انرژی مثبت شوید پس تعدادی از عکس های نوستالژیک تان را به دکوراسیون منزل تان اضافه کنید.

شمع ها را هرگز از دکوراسیون منزل حذف نکنید، شمع های روشن حس رومانتیک و شاعرانه ای در فضا پخش میکنند که با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیستند. اضافه کردن شمع به دکوراسیون باعث جان بخشیدن به منزل میشود.

تزیین دکوراسیون خانه

ایده های تزیین دکوراسیون خانه 

وجود گل ها و گیاهان در منزل باعث جان بخشیدن به دکوراسیون و ایجاد حس طراوت و شادابی میشود، وجود گل و گیاه در هر خانه ای ضروری است هر چقدر هم خانه تان کوچک باشد باید از گل ها و گیاهان کوچک استفاده کنید.

از ترفند جا به جا کردن وسایل استفاده کنید، اگر خواهان تغییر دکوراسیون بدون هزینه هستید باید وسایل منزل را جا به جا کنید مثلا مبلمان را به گوشه دیگری از منزل ببرید و جای تلویزیون را عوض کنید.

دکوراسیون منزل 2019

روش جان بخشیدن به دکوراسیون 

ایده های ساده برای تغییر دکوراسیون

  • رنگ آمیزی دیوارها
  • استفاده از قاب های جدید برای عکس ها و آینه
  • حذف وسایل قدیمی و اضافه
  • تعویض کوسن های مبل

 

چگونه میتوان به دکوراسیون خانه جان بخشید؟

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی