لباس عروس
شستشو و تمیز کردن لباس عروس از جمله مهم ترین کارها برای نگهداری این لباس می باشد که باید در یک خشکشویی معتبر انجام شود.

خشکشویی لباس عروس خود را به هر کسی نسپارید!

امروزه شستشو و تمیز کردن لباس عروس به یکی از دغدغه اصلی و مهم بسیاری از مردم تبدیل شده است. شستشو و خشکشویی لباس عروس از جمله موارد سختی بوده که برای آن نکات خاصی باید در نظر گرفت. پیشنهادی که می شود این است که شستن لباس عروس را به هیچ وجه در منزل انجام نداده و آن را به خشکشویی ها بسپارید. شستشوی لباس عروس توسط خشکشویی امکان هر گونه آسیب رسیدن به لباس را کاهش داده و می توانید با خیال راحت آن را به خشکشویی بسپارید.

نکاتی که هنگام سپردن لباس عروس به خشکشویی باید رعایت کنید

عدم وجود مجوز
دقت داشته باشید که خشکشویی اینترنتی که لباس عروس خود را به آن جا می سپارید، باید مجوز های لازم را داشته و غیر قانونی نباشد. بسیاری از خشکشویی ها در سطح شهر یا محله شما وجود دارند که از طرف اتحادیه مجوز نداشته و به صورت غیر رسمی مشغول به کار هستند. در این صورت هیچ تضمینی برای سالم باز گشتن لباس شما وجود نخواهد داشت.
 
عدم استفاده از تجهیزات و مواد مرغوب
بسیاری از خشکشویی ها برای اینکه شستن لباس را از سر باز کنند از مواد مرغوب برای شستن لباس عروس استفاده نمی کنند. استفاده از مواد مرغوب و تجهیزات به روز برای شستن لباس عروس کمی هزینه بر است؛ به همین خاطر بسیاری از خشکشویی ها در استفاده از این مواد جهت شستشوی لباس عروس سر باز می کنند. همچنین استفاده نکردن از دستگاه های مخصوص شستشوی لباس عروس باعث آسیب رسیدن جدی به لباس عروس شده و خسارات جبران ناپذیری را برای شما به همراه دارد.
 
عدم تحویل لباس عروس در روز تعیین شده
هنگامی که لباس عروس خود را به خشکشویی می سپارید، برگه ای دریافت می کنید که در آن روز تحویل لباس قید شده است؛ بعضی از خشکشویی ها در این امر کوتاهی کرده و لباس را دیرتر از موقعیت تعیین شده تحویل می دهند. در اینصورت ممکن است عواقب بدی برای شما به همراه داشته باشد.
 
تمیز نشدن لباس عروس بعد از تحویل گرفتن
بسیاری از خشکشویی ها شستشوی لباس را از سر باز کرده و دقت لازم را در هنگام شستشو به عمل نمی آورند. لباس شما در صورت زرد شدن یا هر گونه عیب باید توسط خشکشویی شستشو داده شوند و هیچ گونه بهانه برای تمیز نشدن آن قابل قبول نیست.
 
عدم لکه گیری
لکه گیری از عوامل مهمی است که باید در هنگام شستشوی لباس لحاظ شود. به دلیل اینکه لباس عروس رنگ روشنی داشته و اگر لکه ای روی آن ریخته شود، به سختی پاک می شود، این کار بر عهده خشکشویی لباس عروس است. اگر خشکشویی به لکه گیری لباس عروس توجه نکند، لکه روی لباس ماندگار خواهد شد و عواقب بدی برای شما به همراه خواهد داشت.
 
قیمت بالا
بسیاری از خشکشویی ها در برابر خدماتی که ارائه می دهند، قیمت بسیار بالایی را از مشتری دریافت می کنند. این در حالی است که شما با کیفیت بسیار پایین برای شستشوی لباس عروس رو به رو شده در حالی که هزینه گزافی برای شستن آن پرداخت کرده اید.
 
خشکشویی و ابشویی لباس عروس
ممکن است بسیاری از خشکشویی ها به این نکته مهم توجه نکرده و لباس شما را با آب شستشو دهند. شستشوی لباس عروس با آب باعث آسیب رسیدن جدی به لباس شده و لباس شما را خراب می کند. خشکشویی های متعددی وجود دارد که شستن لباس عروس را به واسطه آب انجام می دهند که این کاری غیر قانونی است. از آن جایی که لباس عروس بافتی بسیار حساس دارد، باید به واسطه دیگ های مخصوص خشکشویی شستشو داده شوند.
 
اتوی لباس عروس
اتوی لباس عروس از دیگر موارد مهم در هنگام شستشوی لباس است که خشکشویی لباس عروس باید آن را رعایت کنند. پس از شستن لباس عروس توسط دستگاه های مخصوص شستشو باید آن را اتو زد. به دلیل اینکه لباس بعد از شستشو چروک شده و باید برای مرحله آخر اتو داده شود، باید این نکته را در نظر گرفت. برای اتو لباس عروس باید مراقبت های لازم به عمل آورده شده و مانع از سوختن آن شد. اگر خشکشویی مورد نظر در اتو کردن لباس عروس کم کاری کند، خسارات جبران ناپذیری را برای شما به همراه خواهد داشت.
 
خشکشویی های برند

شاید شما این تصور را داشته باشید که ممکن است خشکشویی هایی که صاحب نام هستند در شستشوی لباس شما نهایت دقت را به خرج می دهند؛ باید بگوییم که بسیاری از خشکشویی ها وجود دارند که به اصطلاح فقط اسم در کرده و کیفیت و مراقبت لازم در هنگام شستشو را به عمل نمی آورند. در این مواقع ممکن است بسیاری از خشکشویی هایی که صاحب نام هستند کار خود را خیلی بهتر از خشکشویی های صاحب نام انجام دهند.

در این مقاله به معرفی خشکشویی هایی که نباید لباس خود را به منظور جلو گیری از رسیدن هر گونه آسیب به آن ها بسپارید، پرداختیم.

همچنین می توانید لباس های خود را در هر ساعت شبانه روز به سایت لاوسته 24 جهت خشکشویی بسپارید، و با بهترین کیفیت شستشو تحویل بگیرید.

خشکشویی لباس عروس خود را به هر کسی نسپارید!

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی