مرجانه گلچین
سریال پرگار با بازی الهام طهموری و مرجانه گلچین جایگزین زیرخاکی در جدول پخش شیکه یک سیما میشود.

زمان پخش سریال پرگار از شبکه یک

سریال پرگار به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی امیر پوررحمانی، سریال جدید شبکه یک سیما است که بعد از اتمام زیرخاکی روی آنتن این شبکه میرود.

این سریال با نام قبلی آسمان هوای باران دارد قرار بود بهمن ماه سال گذشته از شبکه یک سیما پخش شود اما با تغییراتی در جدول پخش این سریال روی آنتن نرفت و پخش آن به زمان دیگری موکول شد.

سریال پرگار جایگزین زیرخاکی شد

سریال پرگار از سه شنبه 6 خرداد با اتمام زیرخاکی جایگزین این سریال در پخش شد و هر شب ساعت 22:15 روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

زهره نعیمی

شهرام شاه حسینی کارگردانی که سابقه ساخت سریال پرستاران، هشت و نیم دقیقه، همه چیز آنجاست و... را در کارنامه هنری اش دارد با سریال جدید پرگار به آنتن تلویزیون بازگشت.

بازیگران سریال پرگار

سریال پرگار روایتگر داستانی اجتماعی است و مسائل خانوادگی محوریت داستان این سریال را تشکیل میدهد و گره خوردن سرنوشت سه خانواده با هم در جریان قصه و ماجراهایی که برایشان رخ میدهد خط اصلی قصه این سریال است.

الهام طهموری و رضا امامی

در خلاصه داستان سریال پرگار آمده است:

خانواده ای برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکترا راهی تهران می شوند، اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می شوند که دستمایه قصه های این سریال است.

بازیگران سریال پرگار

بازیگران سریال پرگار عبارتند از:

الهام طهموری، رضا امامی، مریم سرمدی،علی عمرانی، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بهرنگ علوی، بابک کریمی، مهرناز افلاکیان، فریبا جدیکار و... بازیگران سریال پرگار را تشکیل میدهند.

مرجانه گلچین و بهرنگ علوی

سریال پرگار در 29 قسمت 45 دقیقه ای هرشب به غیر از پنجشنبه ها حوالی ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش میشود.

بهرنگ علوی

سریال پرگار جایگزین سریال زیرخاکی شد+داستان و بازیگران و زمان پخش

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی