سود سهام عدالت

واریز سود سهام عدالت برای 4٣.6 میلیون ایرانی

تاریخ انتشار : 29 اسفند 1399کد مطلب : 60435زمان مطالعه : 2 دقیقه
سازمان بورس و اوراق بهادار در دومین اطلاعیه خود اعلام کرد: امروز 43 میلیون و 650 هزار و 618 نفر از مشمولان سهام عدالت، نیمی از سود از سهام خود را دریافت کردند.

مشرق به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان بورس و اوراق بهادار در دومین اطلاعیه خود در خصوص پرداخت سود سهام عدالت اعلام کرد:

بسم االله الرحمن الرحیم

اطلاعیه دوم سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص توزیع سود سهام عدالت به استحضار سهامداران محترم مشمول سهام عدالت می رساند، مرحله نخست توزیع سود سهام عدالت به میزان 50 درصد از سودمتعلق به هر سهام دار، در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم به 43 میلیون و 650 هزار و 618 نفر از سهام داران که پیشتر اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت کرده بودند، انجام شد.

تعداد کل مشمولین سهام عدالت 49 میلیون و 148 هزار و 775 نفر است که از این بین، بیش از دو میلیون و 600 هزار نفر فوت کرده اند.

سود سهام این گروه، در حساب های آنان تا زمان تعیین تکلیف قانونی باقی خواهد ماند.

مابقی افراد کسانی هستند که اطلاعاتحسابهای ایشان برای واریز سود سهام دردسترس نیست و آن دسته از هموطنانی که هنوز شماره حسابی را برای دریافت سود معرفی نکرده اند می توانند از طریق ثبت نام در سامانه سجام به نشانی www.sejam.ir شماره حساب خود را اعلام یا از طریق مراجعه به سایت www.sahamedalat.ir مشخصات حساب خود را تکمیل کنند.

از سوی دیگر با توجه به گستردگی عملیات واریز سود، پیامک های اطلاع رسانی توسط شبکه بانکی به تدریج برای هموطنان ارسال خواهدشد.

یادآور می شود، همکاران ما در مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه 1569 آماده راهنمایی و پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان درزمینه توزیع سود سهام عدالت و نحوه ثبت نام در سامانه های تعیین شده برای دریافت مشخصات هستند.

انتهای پیام/م

 

واریز سود سهام عدالت برای 4٣.6 میلیون ایرانی

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : سهام عدالت
وبگردی