فیلم دینامیت
فیلم دینامیت به کارگردانی مسعود اطیابی با بازی بازیگران سرشناس سینما راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

فیلم دینامیت فرم حضور در جشنواره فجر را پر کرد

فیلم دینامیت به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان یکی از گزینه های قطعی حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

به گزارش روابط عمومی فیلم دینامیت ، این فیلم فرم حضور در جشنواره فجر امسال را پر کرد و به این ترتیب اولین نمایش دینامیت در جشنواره فجر خواهد بود.

بازیگران فیلم دینامیت

فیلم سینمایی دینامیت طبق اعلام قبلی قرار بود که نوروز امسال در سینماهای کشور اکران شود اما اولین اکران این فیلم به جشنواره امسال موکول شد و با پر کردن فرم حضور در جشنواره باید منتظر نمایش این ساخته مسعود اطیابی در جشنواره فجر باشیم.

پژمان جمشیدی و احمد مهرانفر

بازیگران فیلم دینامیت عبارتند از :

پژمان جمشیدی، احمد مهرانفر، محسن کیایی، نازنین بیاتی، نادر سلیمانی، میرطاهر مظلومی، امید روحانی، مجید شهریاری و زیبا کرمعلی بازیگران فیلم دینامیت را تشکیل میدهند.

محسن کیایی

عوامل ساخت فیلم سینمایی دینامیت عبارتند از :

کارگردان:سیدمسعود اطیابی، تهیه کننده:سید ابراهیم عامریان، مجری طرح:مریم رحیمی، نویسندگان:حمزه صالحی- شیما محمدبیگی، مدیر تولید:حمیدرضا اطیابی، مدیر فیلمبرداری:کوهیار کلاری، تدوین:حسن ایوبی، طراحی و ترکیب صدا:علیرضا علویان، موسیقی:امیر توسلی، مدیر برنامه ریزی و دستیار یک کارگردان:امیر علیازی، طراح صحنه:حجت اشتری، طراح لباس:افسانه صمدزاده، مدیر صدابرداری:عباس رستگار پور، طراح چهره پردازی:شهرام خلج، جلوه های ویژه بصری:حسن نجفی و علی فرشچی، جانشین تولید:حمیدرضا اسماعیلی، مدیر تدارکات:یوسف آقایی، عکس:حسام الدین اطیابی، مشاور رسانه ای:آیدا اورنگ.

پژمان جمشیدی و احمد مهرانفر

مسعود اطیابی که تجربه همکاری با سیدابراهیم عامریان را در ساخت فیلم تگزاس داشت باز هم تهیه کنندگی فیلم جدیدش را به ابراهیم عامریان سپرد و با این همکاری مشترک راهی جشنواره فجر شد.

زیبا کرمعلی و نازنین بیاتی

اولین اکران فیلم دینامیت با پژمان جمشیدی و احمد مهرانفر در فجر 38

3.677
این مطلب مفید بود ؟5621
منبع : عکاس: سید حسام الدین اطیابی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی