قطع برق

اعمال خاموشی بدون برنامه در بخش خانگی ممنوع شد

تاریخ انتشار : 16 تیر 1400کد مطلب : 68070زمان مطالعه : 1 دقیقه
وزیر نیرو گفت: از این پس به جز موارد اضطراری، اعمال خاموشی به مردم، بدون برنامه پذیرفتنی نیست.

به نقل از توانیر، رضا اردکانیان ساعت یک بامداد امروز (چهارشنبه) با حضور در ستاد فرماندهی پیک بار 1400، بر نحوه اجرای برنامه های مدیریت بار و تأمین برق مشترکان نظارت کرد.

وزیر نیرو در گفتگو با مدیران عامل شرکت های برق سراسر کشور، جزئیات تصمیمات روز گذشته در هیأت دولت و بازدید معاون اول رئیس جمهور از مرکز دیسپاچینگ را تشریح کرد.

اردکانیان با تاکید بر این که برای جلوگیری از بروز خاموشی در بخش خانگی باید نهایت تلاش بکار بسته شود، افزود:در این روزهای کرونایی اهمیت استمرار تأمین برق بیمارستان ها و مراکز حساس و حتی خانه های مردم بسیار مهم و خط قرمز ماست.

اردکانیان گفت:شرکت های توزیع برق در سراسر کشور موظف هستند جداول احتمالی خاموشی را با دقت کافی و به صورت گسترده در رسانه ملی و کانال های ارتباطی با مردم منتشر کنند.

وزیر نیرو افزود:از این پس، به جز موارد اضطراری، اعمال خاموشی به مردم، بدون برنامه پذیرفتنی نیست و مدیران عامل شرکت های توزیع باید به صورت دقیق و منظم برای اجرای آن نظارت کامل داشته باشند.

به گزارش مهر:اردکانیان تصریح کرد:مدیران هم با حضور در رسانه ها و گفتگو با مردم، ضمن تشریح وضعیت برای آنان، صدای مردم را نیز بشنوند.

انتهای پیام/م

 

 

اعمال خاموشی بدون برنامه در بخش خانگی ممنوع شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : مصرف برق
وبگردی