لوستر سیاه
دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه هم زیبا خواهد بود به شرطی که هارمونی رنگها و نکات استفاده از این وسیله ی زیبای نورپردازی را در چیدمان رعایت کنید.

دکوراسیون داخلی را با استفاده از لوسترهای سیاه شیک و مدرن کنید

در ادامه بحث نورپردازی در دکوراسیون داخلی در دنیای مد نمناک به استفاده از لوستر سیاه می پردازیم ، لوسترهایی که شاید برخی به دلیل نا آشنا بودن با نقش آنها در زیباتر شدن دیزاین داخلی هنگام انتخاب و خرید لوستر بی توجه از کنارشان عبور می کنند.
روشنایی مناسب و کافی یک از عناصر مهم در هر خانه ایی می باشد . ترکیب دقیق از لهجه ، محیط و نور طبیعی در تمام بخش های اتاق می توانند در زیبایی خانه موثر باشند و سبک و سیاق متنوعی ایجاد نمایند .
به همین دلیل ما تصمیم به معرفی سبک استفاده از لوسترهای به رنگ سیاه داریم که یک نوع نورپردازی دراماتیک محسوب می شوند و بطور کلی لوسترها یک نقطه کانونی در هر بخش از خانه می باشند .
دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه
چندین دهه است که از لوسترها استفاده می شود و طرفداران زیادی دارد و در همان ابتدای تولید لوستر از رنگ های براق و درخشان استفاده می شد ولی اینبار شما را با انواع مختلف لوستر به رنگ سیاه همراه با طراحی های متنوع آشنا می کنیم که با استفاده از این لوسترها می توانید یک فضای مدرن و مجلل ایجاد کنید ، استفاده از لوستر سیاه در اتاق خواب که نشان دهنده معاصر بودن این خانه می باشد . 
بله ، درست مشاهده می کنید! لوستر سیاه با کریستال های دراماتیک به نظر می رسد اگر از آنها استفاده کنیم می تواند خیره کننده باشد و در عین حال می توانید یک فضایی منحصر بفرد و رویایی ایجاد کنید .
بطور کلی لوسترهای سیاه لوسترهای نادری هستند و به همین دلیل نمی توان به راحتی آنها را یافت و می توان آنها را به صورت سفارشی تهیه نمود.
 

استفاده از رنگ سیاه و سفید و لوستر سیاه در دکوراسیون خانه

پس از تهیه لوستر ، استفاده از دو رنگ سیاه و سفید در داخل خانه ، می تواند آسانترین طرح باشد و در عین حال بسیار جذاب ، مجلل و مدرن می باشند . از لوسترهای سیاه نه تنها در اتاق خواب بلکه در تمام بخش های خانه می توانید استفاده کنید و با این کار می توانید یک نوع هماهنگی را در تمام بخش های خانه ایجاد کنید .
دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه

 اتاق خوابی دو رنگ و عاشقانه با استفاده از لوستر سیاه 

دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه

اتاق نشیمن زیبا و عاشقانه تزئین شده با لوستر سیاه 

دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه

اتاق نشیمن به سبک معاصر و یک آینه در ابعاد بزرگ 

دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه

سرویس بهداشتی و حمام مدرن با استفاده از لوستر سیاه

ترکیب رنگ با روشنایی زنده
نگران نباشید ! شما هنوز می توانید با استفاده از لوسترهایی به رنگ سیاه ، یک محیط روشن و جذابی ایجاد کنید . با اضافه کردن لوستر سیاه می توانید یک سبک مدرن و معاصر بودن به خانه تان ببخشید و یقینا مطمئن باشید که اگر از این مدل لوستر استفاده کنید می تواند یک نقطه کانونی در خانه تبدیل شود . همچنین شما ملزم به استفاده از تنها دو رنگ سیاه و سفید نیستید و می توانید از دیگر رنگ ها استفاده کنید و برای الهام گرفتن می توانید از تصاویر ذیل استفاده کنید. 
 
دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه

اتاق نشیمن و نهار خوری با استفاده ترکیب رنگ های مختلف و لوستر سیاه 

دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه

اتاق نهارخوری با ترکیبی از رنگ های قرمز ،آبی و سفید و لوستر سیاه 

دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه
دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه
دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه

لوستر سیاه در اتاق نهارخوری

زمان خرید لوستر همیشه لازم نیست که دارای طراحی کلاسیک باشد و در آن از کریستال های تزئینی استفاده شود! بنابراین می توانید از لوسترهای مدرن و بازویی نیز حتی استفاده نمایید که با افزودن این نوع لوستر در بخش های مختلف خانه می توانید ، احساس مدرن بودن را به آنجا تزریق نمایید . با اضافه کردن لوسترهای مدرن به رنگ سیاه در اتاق نهار خوری ، یک فضایی عاشقانه و زیبا ایجاد می شود که می تواند باعث جلب توجه دیگران شود . 
 
دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه

اتاق نهارخوری مدرن با استفاده از لوستر سیاه مدرن 

دکوراسیون داخلی با لوستر سیاه

آشپزخانه ای زیبا با استفاده از لوسترهای زیبای دوقلو

کشف یا ایجاد سبک و تقارن آنها با ایده ی استفاده از لوستر سیاه در دیزاین داخلی

شاید با این وجود شما فکر کنید که در آشپزخانه مدرن جایی برای استفاده از لوستر سیاه مدرن نمی باشد .
اما با بدون در نظر گرفتن این نوع طراحی ، شما با استفاده از خلاقیت خود نیز حتی می توانید یک سبکی که نتیجه خلاقیت شما می باشد را ایجاد کنید و در ابتدا برای الهام گرفتن می توانید از طراحی های متنوع ما دیدن کنید . اگر شما مایل به ترکیب آشپزخانه و اتاق نهارخوری هستید در یک نگاه کلی باید از تعداد لوستر بیشتری برای روشنایی کافی استفاده نمایید .

زیبایی دکوراسیون داخلی با لوسترهای سیاه شیک + تصاویر

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : دنیای مد نمناک/ ف.ن
وبگردی