مریلا زارعی
در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 25 فروردین از مریلا زارعی و مونا فرجاد تا مجید مجیدی و فریبرز عرب نیا می پردازیم.

کدام چهره های مشهور ایرانی 25 فروردین متولد شدند؟

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی 25 فروردین متولد شدند بهتر است این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی متولد 25 فروردین آشنا میکنیم.

مجید مجیدی

مجید مجیدی کارگردان، فیلمنامه‌نویس و بازیگر مطرح کشورمان 25 فروردین 1338 در تهران متولد شد.

مجید مجیدی

او اولین کارگردان ایرانی است که نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. فیلم بچه های آسمان جزو پنج نامزد نهایی دریافت بهترین فیلم خارجی زبان اسکار 1998 بود. فیلمهای رنگ خدا، محمئرسول الله و خورشید از کارهای مشهور مجید مجیدی ر مقام کارگردان است.

مونا فرجاد

مونا فرجاد زاده 25 فروردین 1364 تهران، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است.

مونا فرجاد

مونا فرجاد / عکس از سمیرا اسدیان

وی از دو سالگی با بازی در مجموعه بهاران (1365) به همراه پدرش بازیگری را شروع نمود. فیلم های ماهورا، چپ راست، چهار انگشت و سریال های ساختمان پزشکان، خوش غیرت ، خسته دلان و ... از جمله آثار هنری او می باشد.

فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان متولد 25 فروردین 1343 در تهران است.

فریبرز عرب نیا

بیشتر شهرت وی به خاطر ایفای نقش مختار ثقفی در سریال تلویزیونی مختارنامه است. وی همسر سابق آتنه فقیه نصیری و عسل بدیعی است.


مریلا زارعی

مریلا زارعی  بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد 25 فروردین 1353 در تهران است. وی خواهر بزرگتر ملیکا زارعی یا همان خاله شادونه می باشد.

مریلا زارعی

مریلا زارعی / عکس از متین علیپور

بازی در فیلم سربازهای جمعه ساخته مسعود کیمیایی و شیار 143 ساخته نرگس آبیار یکی از بهترین نقش آفرینی های مریلا زارعی است. سریال جیران، نوبت لیلی و مانکن جدیدترین آثار مریلا زارعی در نمایش خانگی است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 25 فروردین

4.641
این مطلب مفید بود ؟383
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی