بودیمیر

7 میلیارد برای بودیمیر !

تاریخ انتشار : 11 آبان 1398کد مطلب : 73483زمان مطالعه : 1 دقیقه
مبلغ بدهی پرسپولیس به ماریو بودیمیر مهاجم سابق این تیم مشخص شد.

بدهی پرسپولیس به ماریو بودیمیر 

باشگاه خبرنگاران:باشگاه پرسپولیس باید مبلغ کلانی را به مهاجم کروات سابق خود بپردازد.

ماریو بودیمیر، مهاجم کروات فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته لیگ برتر با قراردادی یک و نیم ساله به ارزش 500 هزار یورو به سرخپوشان پیوست، تنها پنج ماه پیراهن این تیم را بر تن کرد تا پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ، او نیز به دلیل مشکلات مالی قراردادش را فسخ کند. 

بودیمیر در پرسپولیس تنها توانست یک گل در لیگ برتر و یک گل در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر برساند برای نیم فصل گذشته باید 150 هزار یورو دریافت می کرد، اما تنها 20 هزار یورو از قراردادش را گرفت تا بابت پرداخت نشدن مطالباتش از این باشگاه تصمیم به فسخ یکطرفه قراردادش بگیرد.

مهاجم کروات پیشین سرخپوشان پس از اینکه 2 ماه حقوقش را دریافت نکرد تصمیم به فسخ یکطرفه گرفت و حالا محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که با توجه به قرارداد 500 هزار یورویی و سودی که روی آن پول می رود، باید 600 تا 700 هزار یورو به بودمیر پول بدهد. 

این مبلغ با توجه به قیمت یورو (حدود 12 هزار تومان) 7 میلیارد تومان می شود. 

لازم به ذکر است، قرارداد بودیمیر برای یک نیم فصل 150 هزار یورو بود و 100 هزار یورو نیز بابت رضایت نامه باشگاه دیناموزاگرب کرواسی باید پرداخت می کرد و 250 هزار تا نیز مربوط به لیگ نوزدهم بود که بودیمیر خواستار دریافت تمام مبلغ قرارداد شده است.

انتهای پیام/م

طلب ماریو بودیمیر از پرسپولیس مشخص شد

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی