نمناک فرهنگ و هنربیوگرافی بازیگران بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت + عکس های جدید
بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل ، سارا و نیکا
بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران دوقلوی سریال پایتخت به همراه عکس پدر و مادر و برادر واقعی سارا و نیکا را در ادامه ببینید.

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل + جدیدترین عکسهای سارا و نیکا

 ------------------------------------------------------------

  • نام:سارا و نیکا
  • نام خانوادگی: فرقانی اصل
  • تاریخ تولد:1383/5/8
  • محل تولد:تهران
  • محل سکونت:سوئد

------------------------------------------------------------

زندگینامه سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 
کودکی سارا و نیکا

کودکی سارا و نیکا 

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.
 
سارا و نیکا در سریال دوباره زندگی

سارا و نیکا در سریال دوباره زندگی

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.
 
مادر سارا و نیکا فرقانی اصل

مادر سارا و نیکا فرقانی اصل

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.
سارا و نیکا در کنار سفره هفت سین

سارا و نیکا در کنار سفره هفت سین

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.
سارا و نیکا در کنار بازیگران سریال پایتخت

سارا و نیکا در کنار بازیگران سریال پایتخت

خانواده و مهاجرت

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.
پدر و مادر سارا و نیکا

پدر و مادر واقعی سارا و نیکا

بازی فقط در پایتخت

مادر سارا و نیکا :راستش باخانم غفوری (تهیه کننده) و آقای مقدم قرار گذاشتیم هرسال که سریال پایتخت ساخته بشه سارا ونیکا را بیاوریم ایران تا بازی کنند و بعد به سوئد بازگردند.
سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل

فقط درس

فعلا نمی خواهیم بچه ها بازیگر شوند زیرا الان در مرحله ای هستند که باید درس بخوانند و بازی در پایتخت برایشان کافی است.
برادر سارا و نیکا

برادر سارا و نیکا

ازدواج سارا و نیکا فرقانی اصل در سریال پایتخت 5

سارا و نیکا در طول این سال ها و ساخت مجموعه های پایتخت روز به روز نقش شان پر رنگ تر شده است اگر چه در سریال پایتخت یک دیالوگ های آنها بسیار کوتاه و تک کلمه ای بود ولی با بزرگ شدن دوقلو ها نویسندگان با فراغ بال برای آنها متن می نویسند. به طوری که در پایتخت 3 اسم رستوران هما و عمه فهیمه رستوران سارونیکا بود که بخشی از داستان را به خود اختصاص داده بود.
 
اما با حضور سارا و نیکا در سریال پایتخت 5 بخش زیادتری از بار داستان به آنها اختصاص پیدا کرده است تا آنجایی که هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سکانسی از این سریال از ارسطو می خواهد که سارا و نیکا را برای برادرانش رحمان و رحیم از نقی خواستگاری کند. و این خود نویدی برای پر رنگ تر شدن حضور سارا و نیکا در پایتخت 5 است یا در قسمت اول سریال سارا و نیکا عمه خودشان را که در مجلس ختم بهبود حالش بعد شده است به درمانگاه می برند!
سلفی سارا و نیکا در پشت صحنه پایتخت

سلفی سارا و نیکا با رحمان و رحیم در پشت صحنه پایتخت


مصاحبه با سارا و نیکا

سارا و نیکا، کودکی شان را در پایتخت پشت سر گذاشتند. شاید به همین خاطر است که در پشت صحنه کار، زندگی می کنند. آنها از همان روز اول ریما رامین فر و محسن تنابنده را بابا و مامان خطاب کرده و با این کارشان فاصله ها را کم کردند. آنها نور چشمی اهالی پایتخت هستند و همه هر کاری را انجام می دهند که به دوقلوها خوش بگذرد. 

اولین تجربه بازیگری در هشت ماهگی

سارا:اولین بار وقتی هشت ماهه بودیم در سریال «دوباره زندگی» بازی کردیم. از اون موقع چیزی به یاد نداریم اما مامان مون می گه آقای رسول حاتمی که اون زمان، ما رو از «دوباره زندگی» می شناخت و آشنایی نزدیکی هم با گروه پایتخت داشت، وقتی برای سریال «پایتخت» دنبال دوقلو بودن مارا به آقای مقدم معرفی کرد و بعد از اینکه به دفتر رفتیم برزو نیک نژاد از ما تست گرفت و برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدیم.

بعد از پایتخت 2 به سوئد رفتیم

نیکا:بعد از حضور در پایتخت 2، ما برای تحصیل و زندگی با مامان و بابامون به کشور سوئد رفتیم. اوایل حضور در مدرسه سوئد برای مان سخت بود اما به سرعت دوستان زیادی پیدا کردیم و الان کلی دوست سوئدی داریم.
ریما رامین فر و نسرین نصرتی در کنار سارا و نیکا

ریما رامین فر و نسرین نصرتی در کنار سارا و نیکا

وقتی دوقلوهای شیرگاهی جای ما را گرفتن

سارا:این ماجرا گذشت تا اینکه ما برای حضور در پایتخت 4 کاملا آماده بودیم که یک دفعه شنیدیم قرار است یک دوقلوی شیرگاهی نقش سارا و نیکا رو بازی کنن. اون لحظه خیلی ناراحت شدیم اما مامان مون می گفت خیلی خوبه که دو تا بچه دیگه که اونا هم دوستای ما هستن، قراره بازی کنن و از این بابت خوشحال هستن ولی ما چون پایتخت رو خیلی دوست داشتیم دل مون می خواست نقش مون رو خودمون بازی کنیم.

چطور به پایتخت برگشتیم

نیکا:ما حضورمون رو دیگه منتفی می دونستیم اما بعد چند روز آقای تنابنده که هنوز هم برای ما بابای قصه است، با مامان مون تماس گرفت و ازش خواست که بیاییم ایران. بابا محسن می گفت قبل اینکه ما به دنبال دوقلو باشیم، خانم غفوری چند بار از طریق وایبر با شما تماس گرفته که جواب ندادین! این موضوع برای زمانی بود که خط های وایبری در سوئد دچار مشکل شده بود و ما اصلا متوجه نشدیم که ایشون تماس گرفتن.
 

سارا و نیکا در برف

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل

داستان درس خوندن ما در سوئد

سارا:روال مدرسه های اونجا به این شکل بود که برای ملیت های مختلف، یک کلاس وجود داشت؛ مثلا یک کلاس برای ایرانی ها که ما در اون کلاس درس می خونیم و بعد از اینکه مدتی از حضورمون گذشت به صلاحدید معلم مون کلاس های زبان سوئدی رو هم شروع کردیم و به این ترتیب زبان مشترک ما با بچه های دیگر از ملیت های مختلف، سوئدی خواهد شد.
 
نیکا:قبل از سفر به ایران برای حضور در پایتخت 4، فصل امتحانات مون بود که برای اینکه امتحانات با سفرمون به ایران تداخلی پیدا نکنه، مامان مون با مدیر مدرسه صحبت کرد و از معلم مون خواست تا قبل از موعد اصلی امتحان ها، از من و سارا امتحان بگیرن. حدود یک ماه ما به صورت فشرده درس خوندیم و امتحان دادیم که برای حضور در پایتخت 4 آماده باشیم. با وجود اینکه تو اون یک ماه خیلی سختی کشیدیم اما به عشق پایتخت همه اون مشکلات رو تحمل کردیم.
عکسهای سارا و نیکا

عکسهای سارا و نیکا در خارج

با مادرمون از طریق اسکایپ در ارتباطیم

نیکا:دوری از مامان مون، خیلی برامون سخته و هیچ وقت فکر نمی کردیم که روزی اتفاقی بیفته که ما رو از هم جدا کنه اما اینجا هر روز صبح از طریق اسکایپ با مامان که سوئده چت تصویری داریم که کمی از سختی این دوری کم کنیم.

با دایی مون به ایران اومدیم

سارا:مامان مون باید از محل کارش مرخصی می گرفت و همراه ما می اومد ولی به خاطر اینکه یک بار با محل کارش صحبت کرده بود و بعدش به دلیل عدم تماس گروه پایتخت که بعدها فهمیدیم سوءتفاهم بوده، دیگه نمی تونست مرخصی بگیره؛ همین شد که ما رو با دایی مون که دقیقا همون زمان برای دیدن مادربزرگ مون می خواست به ایران بیاد، به ایران فرستاد.
 

عکس سارا و نیکا با یک مار

عکس سارا و نیکا با یک مار

استقبال پایتختی ها از ما در فرودگاه

سارا:زمانی که رسیدیم به فرودگاه امام خمینی، بعد از اینکه وارد سالن شدیم، دیدیم که گروه تصویربرداری پایتخت به استقبال ما اومدن و تصاویری از لحظه ورود ما به ایران گرفتن و گفتن که قراره در پشت صحنه سریال پخش بشه.

بعد از خدا، بچه هایم را به پایتختی ها سپردم

خانم جلیلی، مادر سارا و نیکا که حسابی دلتنگ دوقلوهایش است، گفت:دوری از بچه ها برایم بسیار سخت است اما خب به این دلیل که خودشان خیلی دوست داشتن در پایتخت حضور داشته باشن و همچنین مادر خودم که بیمار هستن و سارا و نیکا را خیلی دوست دارن، راضی شدم که بچه ها را همراه با دایی شان به ایران بفرستم. بچه ها را بعد از خدا به کل گروه سپردم و خدا را شکر که شنیدم حواس شان به سارا و نیکای من هست.

عکسهای سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران پایتخت

بازیگران سریال پایتخت

بازیگران سریال پایتخت

 سلفی سارا و نیکا کنار دریا 

 سلفی سارا و نیکا کنار دریا

سارا و نیکا و فهیمه در سریال پایتخت

سارا و نیکا و فهیمه در سریال پایتخت 

سلفی سارا و نیکا با ارسطو

سلفی سارا و نیکا با احمد مهرانفر

سارا و نیکا در سوئد

سارا و نیکا در سوئد 

سلفی رحمت با سارا و نیکا

سلفی هومن حاجی عبدالهی با بهرام افشاری و  سارا و نیکا 

جدیدترین عکسهای سارا و نیکا

جدیدترین عکسهای سارا و نیکا

بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت + عکس های جدید

بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت + عکس های جدید
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 1038
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ ک
این مطلب مفید بود ؟ 563 475
برچسب ها :
نظر کاربران
مریم

مریم

شما ها عالی هستنید بهترنید امیدوارم موفقیت هاتون خیلی بیشتر باشه

پاسخ دادن 25 12
پرنسس بابا

پرنسس بابا

شماااااااا عااااااالییییی هستیدددد.....عاشقتونممممم. موفقیتهای روز افزونی برای شما آرزو مندم

پاسخ دادن 22 13
محدثه

محدثه

ببخشید یعنی این دو دختر خارجی هستند و ایرانی نیستند ؟

پاسخ دادن 15 21
اسپاندا

اسپاندا

نه ایرانی هستن تو سوعدن

پاسخ دادن 10 3
حلما

حلما

کاش فقط کمی حجاب داشتن....موفق باشین عزیزان

پاسخ دادن 21 18
DANIAL

DANIAL

حجاب داشتن یا نداشتن اینا به ما ربطی نداره اگه طرفداراشونين اگه هم نيستين حرف اضافه نزنیم

پاسخ دادن 2 2
دانیال

دانیال

به ما ربطی نداره که اینا حجاب دارن یا ندارن ما فقط ی طرفداريم هیچ اجازه ای نداریم که براي اونها تصمیم بگیریم

پاسخ دادن 1 1
محپد امین

محپد امین

سلام به ما هیچ ربطی نداردو ما فقط طرفدارشونیم یا اصلا نیستیم ونباید چیزی که به مربطی ندارد بگیم

پاسخ دادن 0 0
دوقلو های افسانه ای

دوقلو های افسانه ای

من به همراه خواهر دوقلویم دارم نظرم رامینویسم.من و خواهرم هم میخواهیم بزرگ شدنی بازیگر بشیم.اسم من بنیتا اسم خواهر آتنا کلاس هفتم.من سارا رو دوس دارم آتنا نیکا رو. عاشقتونم بای

پاسخ دادن 3 3
 نگار کانادا

نگار کانادا

سلام نگار هستم یازده سالمه و کلاس پنجم خیلی دوست داشتم سارا و نیکارو از نزدیک ببینم خودمم راستش دارم به کانادا سفر میکنم اما ارزوم بود یه روزی بازیگر شم ... انشالله هرچی خدا بخواهد ..... موفق باشید سارا و نیکا

پاسخ دادن 2 1
نیکا فرقانی اصل

نیکا فرقانی اصل

سلام از نظر هایتان درباره ی من وخواهرم ممنون اما من و خواهرم از بعضی نظرها ناراحت شدیم بعد از این همه کار و سختی میان به آدم فحش میدن میگن بد بازی می کنید ما همه تلاشمون رو کردیم و هر چی سیروس مقدم گفت رو انجام دادیم لطفا بی احترامی نکنید ما در پایتخت 6 حضور نداریم واقعا که

پاسخ دادن 14 10
Reza

Reza

سلام خداییش عالی بازی کردین من که راضی بودم سریال پایتخت عالی بود

پاسخ دادن 1 2
ali

ali

سلام خانم های :{سارا ونیکا عزیز خواستم بپرسم آیاشما تمام دیالوگ های فیلم پایتخت حفظ هستید. و سوال دیگرم شما تسط بازیگری دادید من هم سن شما هستم 14 سالمه ممنونم

پاسخ دادن 1 0
عاشق سارا نیکا  مهشی

عاشق سارا نیکا مهشی

سلام سارا نیکا جون عاشقتونم من از شما یک سال و نه روز کوچک ترم خیلی هم خوب بازی میکنید به نظرات حسود ها هم محل نده

پاسخ دادن 0 0
سوگل

سوگل

سلام من کلاس چهارم را تمام کردم و به کلاس پنجم می روم.من به بازیگری خیلی علاقه دارم ومی خواهم خودم هم بازیگر شوم.من خیلی دوست دارم شما را از نزدیک ببینم.من عاشق شما هستم.من خواهر یا برادر ندارم و خودم ۱۰ سالم است.من پایتخت را خیلی خیلی دوست دارم و سوالم این است که چرا شما ددر پایتخت ۶ حضور ندارید ولی در مصاحبه ای که با آقای رحمت پایتخت کردید گفتی در پایتخت ۶ هم حضور دارید.لطفا جواب من را بدهید و دیگر پیام را پاک نکنید.دوستون دارم.بوس بوس

پاسخ دادن 3 2
آرتمیس

آرتمیس

من کلاس چهارم هستم من در سوئد زندگی میکنم من نیکا را دوست دارم وخواهرم سارا را دوست دارد امید وارم پیام من را ببینید باتشکر سارینا

پاسخ دادن 1 3
مهسا جووووون

مهسا جووووون

لطفا دلیل اینکه درپایتخت۶ بازی نمیکنید را بیان کنید باتشکر .

پاسخ دادن 3 0
اسپاندا (مدیسا)

اسپاندا (مدیسا)

سلام به سارا ونیکای عزیز. خیلی دوستون دارم اندازه ی یک دنیا تازه بعضی شب ها خوابتونو می بینم وتولدت نو به همراه خانواده ام می گیرم. درکرمانشاه زندگی کی کنم واقامت برای کانادا راگ فتیم اما به دلایلی نشد اگر برای پایتخت6به ایران(تهران)بیایید همین زمستون به تهران می ایم وشما را می بینم خیلی دوستون دارم وبعضی اوقات گریم می گیره که تا حالا ندیدمتون شما لطفا نام نم را به خاطر بسپارید ممنونم عاشقتونم ای کاش به سوئد نمی رفتید

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف