نمناک فرهنگ و هنربیوگرافی بازیگران بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت + عکس های جدید
بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل ، سارا و نیکا
بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران دوقلوی سریال پایتخت به همراه عکس پدر و مادر و برادر واقعی سارا و نیکا را در ادامه ببینید.

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل + جدیدترین عکسهای سارا و نیکا

 ------------------------------------------------------------

  • نام:سارا و نیکا
  • نام خانوادگی: فرقانی اصل
  • تاریخ تولد:1383/5/8
  • محل تولد:تهران
  • محل سکونت:سوئد

------------------------------------------------------------

زندگینامه سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 
کودکی سارا و نیکا

کودکی سارا و نیکا 

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.
 
سارا و نیکا در سریال دوباره زندگی

سارا و نیکا در سریال دوباره زندگی

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.
 
مادر سارا و نیکا فرقانی اصل

مادر سارا و نیکا فرقانی اصل

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.
سارا و نیکا در کنار سفره هفت سین

سارا و نیکا در کنار سفره هفت سین

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.
سارا و نیکا در کنار بازیگران سریال پایتخت

سارا و نیکا در کنار بازیگران سریال پایتخت

خانواده و مهاجرت

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.
پدر و مادر سارا و نیکا

پدر و مادر واقعی سارا و نیکا

بازی فقط در پایتخت

مادر سارا و نیکا :راستش باخانم غفوری (تهیه کننده) و آقای مقدم قرار گذاشتیم هرسال که سریال پایتخت ساخته بشه سارا ونیکا را بیاوریم ایران تا بازی کنند و بعد به سوئد بازگردند.
سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل

فقط درس

فعلا نمی خواهیم بچه ها بازیگر شوند زیرا الان در مرحله ای هستند که باید درس بخوانند و بازی در پایتخت برایشان کافی است.
برادر سارا و نیکا

برادر سارا و نیکا

ازدواج سارا و نیکا فرقانی اصل در سریال پایتخت 5

سارا و نیکا در طول این سال ها و ساخت مجموعه های پایتخت روز به روز نقش شان پر رنگ تر شده است اگر چه در سریال پایتخت یک دیالوگ های آنها بسیار کوتاه و تک کلمه ای بود ولی با بزرگ شدن دوقلو ها نویسندگان با فراغ بال برای آنها متن می نویسند. به طوری که در پایتخت 3 اسم رستوران هما و عمه فهیمه رستوران سارونیکا بود که بخشی از داستان را به خود اختصاص داده بود.
 
اما با حضور سارا و نیکا در سریال پایتخت 5 بخش زیادتری از بار داستان به آنها اختصاص پیدا کرده است تا آنجایی که هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سکانسی از این سریال از ارسطو می خواهد که سارا و نیکا را برای برادرانش رحمان و رحیم از نقی خواستگاری کند. و این خود نویدی برای پر رنگ تر شدن حضور سارا و نیکا در پایتخت 5 است یا در قسمت اول سریال سارا و نیکا عمه خودشان را که در مجلس ختم بهبود حالش بعد شده است به درمانگاه می برند!
سلفی سارا و نیکا در پشت صحنه پایتخت

سلفی سارا و نیکا با رحمان و رحیم در پشت صحنه پایتخت


مصاحبه با سارا و نیکا

سارا و نیکا، کودکی شان را در پایتخت پشت سر گذاشتند. شاید به همین خاطر است که در پشت صحنه کار، زندگی می کنند. آنها از همان روز اول ریما رامین فر و محسن تنابنده را بابا و مامان خطاب کرده و با این کارشان فاصله ها را کم کردند. آنها نور چشمی اهالی پایتخت هستند و همه هر کاری را انجام می دهند که به دوقلوها خوش بگذرد. 

اولین تجربه بازیگری در هشت ماهگی

سارا:اولین بار وقتی هشت ماهه بودیم در سریال «دوباره زندگی» بازی کردیم. از اون موقع چیزی به یاد نداریم اما مامان مون می گه آقای رسول حاتمی که اون زمان، ما رو از «دوباره زندگی» می شناخت و آشنایی نزدیکی هم با گروه پایتخت داشت، وقتی برای سریال «پایتخت» دنبال دوقلو بودن مارا به آقای مقدم معرفی کرد و بعد از اینکه به دفتر رفتیم برزو نیک نژاد از ما تست گرفت و برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدیم.

بعد از پایتخت 2 به سوئد رفتیم

نیکا:بعد از حضور در پایتخت 2، ما برای تحصیل و زندگی با مامان و بابامون به کشور سوئد رفتیم. اوایل حضور در مدرسه سوئد برای مان سخت بود اما به سرعت دوستان زیادی پیدا کردیم و الان کلی دوست سوئدی داریم.
ریما رامین فر و نسرین نصرتی در کنار سارا و نیکا

ریما رامین فر و نسرین نصرتی در کنار سارا و نیکا

وقتی دوقلوهای شیرگاهی جای ما را گرفتن

سارا:این ماجرا گذشت تا اینکه ما برای حضور در پایتخت 4 کاملا آماده بودیم که یک دفعه شنیدیم قرار است یک دوقلوی شیرگاهی نقش سارا و نیکا رو بازی کنن. اون لحظه خیلی ناراحت شدیم اما مامان مون می گفت خیلی خوبه که دو تا بچه دیگه که اونا هم دوستای ما هستن، قراره بازی کنن و از این بابت خوشحال هستن ولی ما چون پایتخت رو خیلی دوست داشتیم دل مون می خواست نقش مون رو خودمون بازی کنیم.

چطور به پایتخت برگشتیم

نیکا:ما حضورمون رو دیگه منتفی می دونستیم اما بعد چند روز آقای تنابنده که هنوز هم برای ما بابای قصه است، با مامان مون تماس گرفت و ازش خواست که بیاییم ایران. بابا محسن می گفت قبل اینکه ما به دنبال دوقلو باشیم، خانم غفوری چند بار از طریق وایبر با شما تماس گرفته که جواب ندادین! این موضوع برای زمانی بود که خط های وایبری در سوئد دچار مشکل شده بود و ما اصلا متوجه نشدیم که ایشون تماس گرفتن.
 

سارا و نیکا در برف

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل

داستان درس خوندن ما در سوئد

سارا:روال مدرسه های اونجا به این شکل بود که برای ملیت های مختلف، یک کلاس وجود داشت؛ مثلا یک کلاس برای ایرانی ها که ما در اون کلاس درس می خونیم و بعد از اینکه مدتی از حضورمون گذشت به صلاحدید معلم مون کلاس های زبان سوئدی رو هم شروع کردیم و به این ترتیب زبان مشترک ما با بچه های دیگر از ملیت های مختلف، سوئدی خواهد شد.
 
نیکا:قبل از سفر به ایران برای حضور در پایتخت 4، فصل امتحانات مون بود که برای اینکه امتحانات با سفرمون به ایران تداخلی پیدا نکنه، مامان مون با مدیر مدرسه صحبت کرد و از معلم مون خواست تا قبل از موعد اصلی امتحان ها، از من و سارا امتحان بگیرن. حدود یک ماه ما به صورت فشرده درس خوندیم و امتحان دادیم که برای حضور در پایتخت 4 آماده باشیم. با وجود اینکه تو اون یک ماه خیلی سختی کشیدیم اما به عشق پایتخت همه اون مشکلات رو تحمل کردیم.
عکسهای سارا و نیکا

عکسهای سارا و نیکا در خارج

با مادرمون از طریق اسکایپ در ارتباطیم

نیکا:دوری از مامان مون، خیلی برامون سخته و هیچ وقت فکر نمی کردیم که روزی اتفاقی بیفته که ما رو از هم جدا کنه اما اینجا هر روز صبح از طریق اسکایپ با مامان که سوئده چت تصویری داریم که کمی از سختی این دوری کم کنیم.

با دایی مون به ایران اومدیم

سارا:مامان مون باید از محل کارش مرخصی می گرفت و همراه ما می اومد ولی به خاطر اینکه یک بار با محل کارش صحبت کرده بود و بعدش به دلیل عدم تماس گروه پایتخت که بعدها فهمیدیم سوءتفاهم بوده، دیگه نمی تونست مرخصی بگیره؛ همین شد که ما رو با دایی مون که دقیقا همون زمان برای دیدن مادربزرگ مون می خواست به ایران بیاد، به ایران فرستاد.
 

عکس سارا و نیکا با یک مار

عکس سارا و نیکا با یک مار

استقبال پایتختی ها از ما در فرودگاه

سارا:زمانی که رسیدیم به فرودگاه امام خمینی، بعد از اینکه وارد سالن شدیم، دیدیم که گروه تصویربرداری پایتخت به استقبال ما اومدن و تصاویری از لحظه ورود ما به ایران گرفتن و گفتن که قراره در پشت صحنه سریال پخش بشه.

بعد از خدا، بچه هایم را به پایتختی ها سپردم

خانم جلیلی، مادر سارا و نیکا که حسابی دلتنگ دوقلوهایش است، گفت:دوری از بچه ها برایم بسیار سخت است اما خب به این دلیل که خودشان خیلی دوست داشتن در پایتخت حضور داشته باشن و همچنین مادر خودم که بیمار هستن و سارا و نیکا را خیلی دوست دارن، راضی شدم که بچه ها را همراه با دایی شان به ایران بفرستم. بچه ها را بعد از خدا به کل گروه سپردم و خدا را شکر که شنیدم حواس شان به سارا و نیکای من هست.

عکسهای سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران پایتخت

بازیگران سریال پایتخت

بازیگران سریال پایتخت

 سلفی سارا و نیکا کنار دریا 

 سلفی سارا و نیکا کنار دریا

سارا و نیکا و فهیمه در سریال پایتخت

سارا و نیکا و فهیمه در سریال پایتخت 

سلفی سارا و نیکا با ارسطو

سلفی سارا و نیکا با احمد مهرانفر

سارا و نیکا در سوئد

سارا و نیکا در سوئد 

سلفی رحمت با سارا و نیکا

سلفی هومن حاجی عبدالهی با بهرام افشاری و  سارا و نیکا 

جدیدترین عکسهای سارا و نیکا

جدیدترین عکسهای سارا و نیکا

بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت + عکس های جدید

بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت + عکس های جدید
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 1680
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ ک
این مطلب مفید بود ؟ 929 751
نظر کاربران
مریم

مریم

شما ها عالی هستنید بهترنید امیدوارم موفقیت هاتون خیلی بیشتر باشه

پاسخ دادن 79 31
حدیث

حدیث

شما عالی هستید من دوست دارم شما را از نزدیک ببینم من و برادرم مثل شما دوقلو هستیم اسم من حدیث واسم برادرم حسین .امید وارم پیروز وسر بلند باشید.کاش من مثل شما بازیگر میشدم من خیلی بازیگری را دوست دارم. میتونم بپرسم شما چگونه بازیگر شدید

پاسخ دادن 24 7
پرنسس بابا

پرنسس بابا

شماااااااا عااااااالییییی هستیدددد.....عاشقتونممممم. موفقیتهای روز افزونی برای شما آرزو مندم

پاسخ دادن 44 20
محدثه

محدثه

ببخشید یعنی این دو دختر خارجی هستند و ایرانی نیستند ؟

پاسخ دادن 28 31
اسپاندا

اسپاندا

نه ایرانی هستن تو سوعدن

پاسخ دادن 31 11
میلاد

میلاد

خب اشکال نداره سوئدی هستند اونا باز فارسی هم بلدن بعد کسی توجه نمیکنه که اینا کجایی هستن فقط درباره ی بازی شون حرف میزنن

پاسخ دادن 4 3
علی

علی

این دو قلو ها بهترین نقش سریال پایتخت 1 تافصل 5 را داشتند

پاسخ دادن 10 4
سونيا

سونيا

شما خيلي خوب هستيد اما تلاشتون كمه

پاسخ دادن 1 2
حلما

حلما

کاش فقط کمی حجاب داشتن....موفق باشین عزیزان

پاسخ دادن 56 67
DANIAL

DANIAL

حجاب داشتن یا نداشتن اینا به ما ربطی نداره اگه طرفداراشونين اگه هم نيستين حرف اضافه نزنیم

پاسخ دادن 56 36
Mahan

Mahan

خیلی خیلی باهات موافقم خیلی حرف درستی زدی به ما ربطی نداره که حجاب دارن یا نه

پاسخ دادن 5 2
دانیال

دانیال

به ما ربطی نداره که اینا حجاب دارن یا ندارن ما فقط ی طرفداريم هیچ اجازه ای نداریم که براي اونها تصمیم بگیریم

پاسخ دادن 28 12
محپد امین

محپد امین

سلام به ما هیچ ربطی نداردو ما فقط طرفدارشونیم یا اصلا نیستیم ونباید چیزی که به مربطی ندارد بگیم

پاسخ دادن 9 5
هخامنش

هخامنش

حجاب داشتن یا نداشتن دیگران به من و یا شما هیچ ارتباطی ندارد

پاسخ دادن 5 0
دوقلو های افسانه ای

دوقلو های افسانه ای

من به همراه خواهر دوقلویم دارم نظرم رامینویسم.من و خواهرم هم میخواهیم بزرگ شدنی بازیگر بشیم.اسم من بنیتا اسم خواهر آتنا کلاس هفتم.من سارا رو دوس دارم آتنا نیکا رو. عاشقتونم بای

پاسخ دادن 10 10
 نگار کانادا

نگار کانادا

سلام نگار هستم یازده سالمه و کلاس پنجم خیلی دوست داشتم سارا و نیکارو از نزدیک ببینم خودمم راستش دارم به کانادا سفر میکنم اما ارزوم بود یه روزی بازیگر شم ... انشالله هرچی خدا بخواهد ..... موفق باشید سارا و نیکا

پاسخ دادن 9 5
Reza

Reza

سلام خداییش عالی بازی کردین من که راضی بودم سریال پایتخت عالی بود

پاسخ دادن 11 5
ali

ali

سلام خانم های :{سارا ونیکا عزیز خواستم بپرسم آیاشما تمام دیالوگ های فیلم پایتخت حفظ هستید. و سوال دیگرم شما تسط بازیگری دادید من هم سن شما هستم 14 سالمه ممنونم

پاسخ دادن 8 2
abdi

abdi

سلام به دوقلوه های عزیزم خوب بازی کردین من المان هستم و فیلم شمارو دارم دونبال میکنم و خیلی دوستون دارم به قول احمد مهران فر ای لاویو داری خخخ بای

پاسخ دادن 2 0
عاشق سارا نیکا  مهشی

عاشق سارا نیکا مهشی

سلام سارا نیکا جون عاشقتونم من از شما یک سال و نه روز کوچک ترم خیلی هم خوب بازی میکنید به نظرات حسود ها هم محل نده

پاسخ دادن 13 0
Ali

Ali

سارا و نیکا شما همیشه عالی هستید

پاسخ دادن 3 1
سارا

سارا

خیلی ناراخت شدم

پاسخ دادن 6 2
چراناراحت شدی عزیزم

چراناراحت شدی عزیزم

سارا ونیکا بازیگر های خیلی خوبی هستند کسی هم حق نداره بهشون بی احترامی کنه

پاسخ دادن 2 5
پرسا عزیزی

پرسا عزیزی

واقعا که ب شما چه ربطی داره بی ادب ها هرکسی سارا و نیکارو دوست داره به این چیز ها توجه نمی کنه بی ادب ها واقعا که الان من پیام های شمارو خوندم اصلا خوشم نیومد که این طوری حرف زدید سارا و نیکا از سوءد میان برای ما تلاش میکنن خوش حال شیم شما این طوری جواب زحمت شون رو میدین هر کسی موافقه لایک کنه سارا و نیکای عزیز من شمارو خیلی دوست دارم نمیزارم کسی به شما بی ادبی بکنه من ۱۳ سالمه از کردستان طرف داری تون رو میکنم ارزو میکنم موفق باشید ????????????

پاسخ دادن 8 2
ستایش رضایی ازکرمان

ستایش رضایی ازکرمان

من خیلی ساراونیکارودوست دارم شمادرسریاعالی بودید

پاسخ دادن 2 1
الناز

الناز

وای چقدر بد شد که شما در پایتخت ۶ حضور ندارید

پاسخ دادن 1 2
حمزه

حمزه

واقعا انسان هایی که قدر زحمات شمارو نمیدونند و به شما فحش میدن انسان نیستند و بازیگران زیادی تا به امروز بی احترامی های زیادی از مردم دیده اند اما به کار خود ادامه می دهند شاید من ۱۵ سال سن داشته باشم ولی برای اونهایی که به شما بی احترامی میکنند متاسفم . واقعا سریال پایتخت یک سریال بسیار عالی بوده وهست

پاسخ دادن 4 1
شاهرخ

شاهرخ

خوب بازی میکنین اما عالی نیستین

پاسخ دادن 4 5
هنگامه

هنگامه

من شما را بیش از اندازه دوست دارم وبرای شما آروزی موفقیت میکنم ومن خیلی دوست داشتم شمادر پایتخت۶ حضور داشته باشید چون جذابیت سریال شما دوخواهر هستید و وقتی در سریال پایتخت۶ حضور نداشته باشید، سریال هیچ جذابیتی ندارد.

پاسخ دادن 1 1
امیر مهدی

امیر مهدی

معضرت می خواهیم عشق جان

پاسخ دادن 0 0
R.s

R.s

سلام سارا جان ونیکا جان امیدوام حالتان خوب باشدمن تازگی ها طرفتارتان شدم ????????????

پاسخ دادن 0 0
////

////

آخه چرررا .....شماخیلی زیب هستید

پاسخ دادن 1 1
پری کوچولوی هفت آسما

پری کوچولوی هفت آسما

عهههه چقد بد آخه چرا تو پایتخت 6 نیستید؟ نیکا جون من خیلی شما ها رو دوست دارم دوست دارم از نزدیک ببینمتون یه روز.اینم که میگی ناراحت شدین.کاملا قبول.ولی یادتون نره که وقتی یه اتفاقی میفته همیشه یه عده موافقن یه عده مخالف.من خودم به شخصه شما رو دوست دارم.و آرزوی موفقیت دارم برای شما ها.

پاسخ دادن 1 0
سارا فرقانی

سارا فرقانی

تو مهشید خودمونی آره

پاسخ دادن 29 4
سوگل

سوگل

سلام من کلاس چهارم را تمام کردم و به کلاس پنجم می روم.من به بازیگری خیلی علاقه دارم ومی خواهم خودم هم بازیگر شوم.من خیلی دوست دارم شما را از نزدیک ببینم.من عاشق شما هستم.من خواهر یا برادر ندارم و خودم ۱۰ سالم است.من پایتخت را خیلی خیلی دوست دارم و سوالم این است که چرا شما ددر پایتخت ۶ حضور ندارید ولی در مصاحبه ای که با آقای رحمت پایتخت کردید گفتی در پایتخت ۶ هم حضور دارید.لطفا جواب من را بدهید و دیگر پیام را پاک نکنید.دوستون دارم.بوس بوس

پاسخ دادن 8 5
آرتمیس

آرتمیس

من کلاس چهارم هستم من در سوئد زندگی میکنم من نیکا را دوست دارم وخواهرم سارا را دوست دارد امید وارم پیام من را ببینید باتشکر سارینا

پاسخ دادن 2 6
مهسا جووووون

مهسا جووووون

لطفا دلیل اینکه درپایتخت۶ بازی نمیکنید را بیان کنید باتشکر .

پاسخ دادن 5 4
اسپاندا (مدیسا)

اسپاندا (مدیسا)

سلام به سارا ونیکای عزیز. خیلی دوستون دارم اندازه ی یک دنیا تازه بعضی شب ها خوابتونو می بینم وتولدت نو به همراه خانواده ام می گیرم. درکرمانشاه زندگی کی کنم واقامت برای کانادا راگ فتیم اما به دلایلی نشد اگر برای پایتخت6به ایران(تهران)بیایید همین زمستون به تهران می ایم وشما را می بینم خیلی دوستون دارم وبعضی اوقات گریم می گیره که تا حالا ندیدمتون شما لطفا نام نم را به خاطر بسپارید ممنونم عاشقتونم ای کاش به سوئد نمی رفتید

پاسخ دادن 10 2
روح الله

روح الله

دقیقا چیز هایی که گفتی برای من هم اتفاق می افته.

پاسخ دادن 3 2
MR.AMIR

MR.AMIR

برای من هم همین طور

پاسخ دادن 0 1
نیکا فرقانی

نیکا فرقانی

سلام به دوستان خوبمون اسپاندا جان منم عاشق تو ام ایشالا هم دیگری ببینیم

پاسخ دادن 16 4
سیدعلیرضاموسوی

سیدعلیرضاموسوی

من بهترین سریال راسریال پایتخت دوست دارم امیدوارم که برای همیشه پایتخت پخش بشه

پاسخ دادن 1 0
سارا فرقانی

سارا فرقانی

دوستان خوب این آدم خودشو جای خواهر من جا زده اسپاندا واقعا دوست دارم ببینمت دوستار اسپاندا

پاسخ دادن 6 7
نفس دانشفر

نفس دانشفر

من عاشقتم خيلي دوست دارم اميدوارم هميشه بدرخشي........برات ارزوي موفقيت دارم تو همه زمينه مخصوصا درسات. فدات شم.

پاسخ دادن 3 1
ریحانه

ریحانه

ساراونیکا فرقانی جون من از دست شما خیلی ناراحتم چون من حدود ده بار برای شما نظر دادم ولی شما اصلا توجه نمیکنید

پاسخ دادن 11 2
 فاطمه

فاطمه

سارا و نیکای عزیز عاشقتونم دوست دارم یک روزی ببینمتون و به بازیگری علاقه دارم و بازی شما تو پایتخت رو دوست دارم شما خیلی خوشگلید تیپتونم با حاله دوست دارم باهاتون دوست بشم و خوابتون رو می بینم و ناراحتم که شما رو نمی بینم و الان تنها آرزوم دیدن شما هست من بیشتر عکس های شمارو دارم ولی روزی نیست به عکس شما نگاه نندازم من یک سال و نیم ازتون کوچیکم خیلی مهربونید لطفا با من دوست بشید خواهش میکنم و لطفا جوابم رو بدید به امید درخشیدنتون در پایتخت و به امید اینکه هم دیگر رو ببینیم بوس بوس عاشقتونم

پاسخ دادن 4 1
مونیکا

مونیکا

من چند ساله که در آنتالیا زندگی میکنم . فیلم پایتخت رو می دیدم . بازیگر های خوبی داشت . شما هم خوب بازی میکردید . ولی خیلی کم صحبت میکردید . موفق باشید

پاسخ دادن 4 0
نیما فرقانی اصل

نیما فرقانی اصل

نه اصلا این طوری نیست

پاسخ دادن 8 4
زهرا

زهرا

سلام ساراونیکا من از شما شش ماه کوچک هستم وخیلی دوست دارمبازیگر شوم و در پایتخت باشما بازی کنم دوستتون دارم بای بای

پاسخ دادن 2 4
ممل

ممل

راستی اون عکس ک واس بچگیاتونه قشنگه همون که معلوم نیس در گوش هم چی ویز میکنید اونم بزارید

پاسخ دادن 0 0
ستاره

ستاره

سلام خدمت سارا و نیکا منم مثل بقیه دارم نظرم رو میگم امیدوارم که ناراحت نشید بازی شما در پایتخت خوب بود اما حس کردم که یکم همینطوری بازی میکند برای بازیگری شما باید از ته دل اون نقش رو بپذیرید شما اون فرد هستید حتی وقتی که دارید صحبت همینطوری یه حرفی نزنید به اون کلمه باید لحن بدید تا در فیلم خیلی جذاب به نظر بیاید در بازیگری لحن بیان و بازی نقش خیلی مهمه برای اینکه متوجه باشید مثال دوبلور ها تازه دوبلور فقط دارن بجای فرد حرف میزنن شما باید به حرفی که میزنید لحن بیان بدید اینم نیست که به شخصیت شما و حجابتون کار داشته باشم چون خودمم همچین با حجاب نیستم به هرحال براتون ارزوی موفقیت میکنم ولی خیلی باید روی بیان تون کار کنید

پاسخ دادن 1 3
محمد

محمد

ای خداااااااا.......ملت هم برای ما کارشناس شدن......شما اول سن این بچه هارو نگاه کن.....بعد نظر بده.....البته بی احترامی نشه ها.....ولی سارا و نیکای عزیز تازه 13 سالشونه.......

پاسخ دادن 7 6
ستاره

ستاره

ربطی به سن نداره این استعداده برو ببین یه بچه شیش ساله چه بازی گریه البته بی احترامی نمیکنم جواب تو دادم که ربطی به سن نداره

پاسخ دادن 3 1
تینا

تینا

سلام ساراجان ونیکای عزیزم،من ۹ سالمه خییییییلی دوستون دارم به خاطر شما دو خواهر عزیز عاشق بازیگری شدم همه تون رو دوست دارم هر کدوم از بازیگرای سریال پایتخت خیلی خیلی عالی بازی میکنن ،آرزوی قلبیم اینه که تا بزرگتر شدنم هر سال سریال پایتخت جدیدی بسازن،آرزوی دیدن شما دو آبجی رو دارم فقط موندم وقتی که باهاتون رو در رو شدم ازتون خجالت نکشم،آخه من خجالتیم

پاسخ دادن 3 0
مریم

مریم

ساراونیکای عزیزم شما پرچم دخترا رو بالا بردید من مازندرانی هستم و دوست دارم شما رو ببینم

پاسخ دادن 3 2
رها یک تیرماهی

رها یک تیرماهی

سلام من دوماه ازشما کوچکترم خیلی دوستون دارم امید وارم همیشه شاد باشید راستی من همیشه شما دوتا رو باهم اشتباه میکنم بای بای جواب بدین لطفا

پاسخ دادن 0 0
مونس

مونس

خیلی یخ و بیمزه هستید . به نظر من بازی نکنید بهتره . ازتون اصلا خوشم نمیاد

پاسخ دادن 14 9
محمد

محمد

نظر ندی سنگینتری........همه دارن سارا و نیکا رو تحسین میکنن......اونوقت تو میگی یخ و بیمزن.......چقد بعضی حسودن....من بگیرم دهنمه جر بدم

پاسخ دادن 6 8
ستاره

ستاره

تو چون طرفدار شی اینارو میگی اگه واضح بهشون نگاه کنی همینطوری هست اینم نیست که ازشون بدم بیاد نه اینطور نیست

پاسخ دادن 4 1
السا

السا

شما لازم نیست نظر بدی سارا و نیکا خودشون نظر میدن

پاسخ دادن 5 2
سارا

سارا

خیلی بی ادب هستید لطفا با احترام

پاسخ دادن 7 1
عاشق سارا

عاشق سارا

سارا عاشقتم با وجودت تو خیلی زندگم خوشکل شده عاشقتم وخیلی خوب بازی میکنین فیلمو عاشقتم????

پاسخ دادن 0 0
عاشق دیونه S

عاشق دیونه S

دوست دارم❤

پاسخ دادن 1 0
kimia

kimia

سلام به سارا نیکا دوقلو های زیبا من و خواهرم خیلی شمارا دوس داریم ما از شما یه سوال داریم شما تا حالا در کدام فیلم ها بازی کردید و کدام را دوست داشتید اگر میشود جواب مارا بدهید امیدوارم روزی شمارا ببینیم به امید روزی دیدار

پاسخ دادن 5 2
.......

.......

خواهش میکنم حجابتون رو رعایت کنین .... مثلا ما مسلمانیم

پاسخ دادن 8 4
shiva

shiva

حجاب سارا نیکا به شما ربطی نداره حجاب هرکس به خودش مربوطه

پاسخ دادن 3 6
خاتمی

خاتمی

سلام با نظرتون موافقم،واقعا این دو تا گل دختر حیفن،ای کاش بیشتر حجابشونو رعایت کنن

پاسخ دادن 3 1
اس

اس

بخابونم دهنت؟شما حرف نزن

پاسخ دادن 0 0
ماعده

ماعده

تو بهتر بری به خودت یاد بدی که چی کار کنی چی کار نکنی ما خو دمون میدونم چه جوری حجابمون رو رعایت کنیم جوابت را دادم پس حرف اظافی موقوف

پاسخ دادن 0 0
س

س

اون خودش بلد است می خواهد به تو یاد بده مشکلی داری ؟

پاسخ دادن 0 0
ستایش

ستایش

سلام به تمام دوستان لطفا کسانی که راضی نیستن نظر ندن من فکر می کروم هم سن شمام اما از شما 2 سال کوچکترم ارزوم بود که یک خواهر داشتم امیدوارم در کارهایتان موفق باشی خیلی دوستان دارم

پاسخ دادن 2 1
آنا

آنا

شما عالی هستید دوقلوهای دوست داشتی به بازیگری ادامه بدین به شهرت میرسین

پاسخ دادن 2 0
شایان

شایان

اول از اینکه میخوام بدونم این سایت برای خانم های فرقانیه من که فک نکنم فک کنم این هایی که به اسم سارا ونیکا جواب میدن فیکن واینکه بازی های خواهران فرقانی اصل خوبه و جای خیلی بهتر شدن داره منظرم از این حرف این نیست که بازیشون بده

پاسخ دادن 4 0
السا

السا

دوستتان دارم سارا و نیکا جان

پاسخ دادن 2 0
سوگند

سوگند

سلام ببخشید به جای مردم پیام ندین آبرو دارن بخدا ضمنا بازی خوب سارا ونیکابه هیچکسی ربطی نداره کارگردان میخواد اونام انجام میدن ولی خیلی جالبه که هم سن و سالای خودشوندارن تند تند پیام میدن منم همسنتونم ولی سه ماه بزرگترم آفرین شما محشرین دخترا

پاسخ دادن 1 1
****

****

عـــــــــــــــــــــــــــــــاشقـــــــــــــــتـــــــونم ســار و نـــــــــــــــیڪام❤❤❤❤

پاسخ دادن 5 1
فاطی

فاطی

شما فقط دیالوگ ها رو حفظ میکنید و خیلی بی احساس بازی میکنید

پاسخ دادن 8 9
Kimiya

Kimiya

سارا و نیکا عزیز من با اینکه بازیگرم تا حالا شما را ندیدم ولی اگی پیام من را میخونید به بی احترامی های اینا گوش ندید چون اینا زیر باد کولر میشینن فقط فیلم میبینند تا جای شما ها نباشند نمیدونند چه سختی هایی کشیدید اگر کسی شکایت داره از حسادت بعدشم دیگه باید چیکار کنن بدتون میاد فیلم هاشونو نبینید مگه کسی مجبورتون کرده بعدشم دیگه دیالوگ اینا همین قدر دست اینا که نیست اگه شما جای سارا نیکا بودید میفهمیدید به کسی که مامانت نیست مامان گفتن چه سخته یا به کسی که بابات نیست بابا گفتن چه حسی داره و همینتور پیش مرد های دیگه راه رفتن یا به خودتون بگن به یه بازیگر بگو سیگاری میگید تازه اونا از تفریهشون میزنن تا برای شما فیلم بازی کنن حلا جواب این همه زحمتاشون اینه آره انش الله یک روز هم دیگر رو توی یک فیلم ببینیم

پاسخ دادن 2 4
محمد

محمد

لایک داری...

پاسخ دادن 1 2
vida

vida

بازی خوبی داشتید امیدوارم موفق باشید در سن خودتون عالی بود شاید اگر من جای شما بودم نمی توانستم

پاسخ دادن 4 0
مجتبی شهید پور

مجتبی شهید پور

این جاست که شاعران میگویند (هرچه خدا خواهد ..همان خواهد شد )

پاسخ دادن 3 0
یاسین

یاسین

عالی بدوید امیوارم در اینده یک بازیگر بسیار عالی شوید

پاسخ دادن 1 0
ایسان

ایسان

من در ترکیم اما زمانی که به ایران اومدم رفتم پیش بازیگران فیلم پایتخت که داشتند پایتخت 5 را می ساختند و خیلی خوشحال شدم که دیدمشون و باهاشون عکس گرفت و امضا و بیشتر با سارا نیکا عکس گرفتم خیلی دوستون دارم من فقط ازشون یک ماه بزرگ ترم هر جا که هستین سالم و تندرست و موفق باشید

پاسخ دادن 1 1
Ali

Ali

بازیگریشون بد نبود داشتن حجاب خیییییلی خوبه

پاسخ دادن 2 1
رضا

رضا

زیباست

پاسخ دادن 0 0
سدنا

سدنا

من و خواهرم سلنا هم دوقلو هستیم و امیدواریم که مثل شما وارد عرصه بازیگری شویم و همچنین امیدوارم که هروز بیشتر از روز قبل بدرخشید

پاسخ دادن 2 0
سوفی

سوفی

امیدوارم شما عزیزان در رشته بازیگری در عالی ترین رتبه باشید ولی یه نصیحت دیگه پایتخت بازی نکنید و برید همون سوئد بازیگر بشوید. موفق و پیروز باشید. سارا و نیکای عزیزم

پاسخ دادن 0 0
 اسپاندا

اسپاندا

نقش سارا نیکا جان به همراه سایر بازیگران دیگر روجناب آقای سیروس مقدم نوشتند وفقط آنها آن را به خوبی اجرا کردند از جمله سارا ونیکا. این دو برای بازیگری تست دادند وقبول شدند که این کار ها کسی نیست خیلی عالی بازی کردید -آنها یی که پشت شما را خالی می کنند به شما حسودی می کنند همین جوری اگه به تلاشتون ادامه بدین نم مطمئنم یکی از بهترین بازیگرانن نه تنها ایران بلکه جهان شوید

پاسخ دادن 11 2
محمد

محمد

خخخخ..... ایولا ..... حرف دل خیلی هارو زدی.... ماشاالله

پاسخ دادن 4 2
Ali

Ali

امیدوارم فیلمای بیشتری بازی کنید.

پاسخ دادن 1 1
محمد

محمد

باریتون خیلی عالی هست

پاسخ دادن 1 1
یاسمن

یاسمن

سلام به دوقلو های افسانه‌ای سارا ونیکا ۰ من شما روخیلی دوست دارم یعنی عاشقتم وبرای شماآرزوی موفقیت می کنم وبرای کسانی مثل مونس واقعا متاسفم ۰. سارا مونیکا مثل همیشه دوستون دارم. خداحافظ۰

پاسخ دادن 4 1
اسپاندا

اسپاندا

سلام به سارا و نیکا و تمامی دوستان عزیز درسته که حجابشون به ما ربطی نداره اما رعایت حجاب نه ادم رو زشت می کنهلکه نه از کلاس کم می کنه بلکه ادم رو زیبا تر وبا وقار ومتانت نشان می ده ونظر دیگران رو به خویش بهتر می کنه به نضر من حجاب به معنای چادر و روسری رو دورت بکشی و خودت رو خفه کنی نیست تا یکم مو هم حجابه حالا به من ربطی نداره من نمی گم که سارا نیکا باید حجابشونو رعایت کنن به ما هیچ ربطی نداره فقط می گم حجاب بهتره

پاسخ دادن 13 3
فاطمه

فاطمه

بازیگری ربطی به چهره نداره اگه یکم با حس بیشتری بازی می کردن نقششون دلچسب تر می شد

پاسخ دادن 1 2
اسپاندا

اسپاندا

سارا نیکا جان تولدتون مبارک ایشاالله هزار ساله شید

پاسخ دادن 2 0
نیکا فرقانی

نیکا فرقانی

دوستان ما داریم یک فیلم بازی میکنیم به اسم آشتی قرار در سینما ها آکران شود امید ورام همتون ببینید

پاسخ دادن 16 2
پری کوچولوی هفت آسما

پری کوچولوی هفت آسما

واقعا خسته نباشید.سارا و نیکای عزیز.ممنون که می خواهید توی یه فیلم دیگه هم بازی کنید.????????????????????❤????????????????????❤????????????????❤????????????????????❤????????????????❤????????????????❤????????????❤????????????????❤????????????????????❤????????????????❤????????????????????❤????????❤????????????????????❤????????????????????????????????❤????????????❤????????????????❤????????????❤????????????????????❤????????????????❤????????????????????تقدیم به دوقلو های زیبا و مهربان.

پاسخ دادن 0 0
اس

اس

دوست عزیز شما خود نیکا هستی یا الکی اسم خودتو گذاشتی نیکا

پاسخ دادن 0 0
بهاره

بهاره

عزیزم اکران شده مارفتیم دیدیم عالی بود یاسمین هم بازی اش عالی بود حرف نداشت بهترین بازیگر نوجوان ایرانه

پاسخ دادن 2 1
کوثر

کوثر

سلام سارا و نیکای عزیز امیدوارم همیشه در کارهاتون موفق باشید و بدرخشید.

پاسخ دادن 0 2
مهراسا  جوووو ن

مهراسا جوووو ن

سلام سارا نیکا جون من شما ها را خیلی دوست دارم شما ها عالی هستین من عاشقتونم بای

پاسخ دادن 2 3
پری کوچولوی هفت آسما

پری کوچولوی هفت آسما

ای کاش می شد توی تلگرام با هم در ارتباط باشیم.

پاسخ دادن 0 0
ابوالفتح و ابوالفضل

ابوالفتح و ابوالفضل

عالیییی هستید سارا نیکا

پاسخ دادن 0 3
پریماه

پریماه

هیچی نمیگم فقط عاشقتووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم

پاسخ دادن 1 1
عسل رونده جو

عسل رونده جو

سارا نیکا من عاشقتونم به حرف دیگرانم توجه نکنید از حسودیه خیلی دوستون دارم موفق باشید

پاسخ دادن 1 0
فاطمه زهرا

فاطمه زهرا

سارا و نیکا عالی هستید

پاسخ دادن 2 0
فاطمه

فاطمه

بازی شما بسیار عالی است وامیدوارم همیشه درسینمای ایران بدرخشید

پاسخ دادن 0 0
اشکان

اشکان

خیلی دوستون دارم من دوست دارم سارا نیکای عزیز

پاسخ دادن 2 0
نگارم

نگارم

واقعا که کولاک کردید عشقولیای من خیلی نازید منم بازیگرم و تو شهرم بازی میکنم امیدوارم روزی به درجه شما هم برسم با ارزوی موفقیت برای شما عشقا بوووووس بوووووس

پاسخ دادن 1 0
zerhe

zerhe

سلام عشق های من خیلی دوستون دارم من تو استانبل زندجی می کنم و امید وارم شما را ببینم????????❤

پاسخ دادن 2 0
عالی هستید ولی نقشتو

عالی هستید ولی نقشتو

عالی هستید ولی نقشتون خیلی کمرنگ هس.امیدوارم در پایتخت 6 حضور داشته باشید.

پاسخ دادن 1 0
م

م

خیلی چاقن

پاسخ دادن 0 0
زینب

زینب

خیلی چاقن

پاسخ دادن 0 1
سها

سها

عالی هستین????

پاسخ دادن 0 0
الهه

الهه

سلام ساراونیکا خیلی زیبابازی کردید ومن ازشمادوقلوهاخوشم می آید ومن دوست دارم شمارادرنزدیک ببینم ازشیرازم

پاسخ دادن 1 0
آی

آی

خیلی خوب بازی کردید فقط من یک کوچولو بهتون حسودیم میشه چون شما خواهر دو قلو هستین

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف