سارا و نیکا

چهره بدون آرایش و فیلتر سارا نیکای پایتخت + عکس

تاریخ انتشار : 25 دی 1402کد مطلب : 91802زمان مطالعه : 1 دقیقه
سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران سریال پایتخت عکسهای بسیار عجیب و جالبی از خود منتشر کرده اند که طرفدارانشان را متعجب کردند.

سارا نیکا فرقانی اصل در پشت صحنه پایتخت

بعد از استقبال شما کاربران از مطلب تصاویر دیدنی از چهره بدون آرایش بازیگران و درخواست برای انتشار تصاویر بیشتر مشابه از یک سو و داغی بحث بودن یا نبودن سارا نیکا در پایتخت جدید از سوی دیگر، ترجیح را به این سمت برد تا این بخش از نمناک را به عکسهایی از این بازیگران سابق سریال پایتخت که در پشت صحنه این سریال، همینطور در مراسم تجلیل از عوامل سریال پایتخت گرفته شده اند، اختصاص دهیم.

سارا و نیکا

سارا و نیکا در پشت صحنه سریال پایتخت

سارا و نیکا پایتخت

سارا و نیکا فرقانی در کنار بازیگر دختر داعشی پایتخت

مختصر بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل، دو خواهر بازیگر، در تاریخ 8 مرداد 1383 در تهران متولد شدند و در حال حاضر در کشور سوئد زندگی می‌کنند. نیکا 1 دقیقه دیرتر از سارا متولد شده است و خواهر کوچکتر محسوب می شود.

بازیگران پایتخت

سارا و نیکا پایتخت بدون گریم

اولین تجربه بازیگری هنری سارا و نیکا به سریال "دوباره زندگی" به کارگردانی نادر مقدس، به سال 1384 برمی‌گردد. در این سریال سارا نیکای پایتخت که آن زمان تنها 8 ماه سن داشتند، نقش دو خواهری را بازی میکردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند. یکی از آن‌ها در خانواده‌ای ثروتمند و دیگری در خانواده‌ای مذهبی بزرگ شده بود.

چهره بدون آرایش و فیلتر سارا نیکای پایتخت + عکس

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی