نمناک فرهنگ و هنرموسیقی اولین جراحی بهنام صفوی در آلمان انجام شد
بهنام صفوی ، بهنام صفوی خواننده
بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان برای انجام عمل جراحی راهی آلمان شد و اولین جراحی اش را با موفقیت پشت سر گذاشته است.
تاریخ انتشار : 11 تیر 1396

انجام اولین عمل جراحی بهنام صفوی در آلمان

بهنام صفوی خواننده جوان کشورمان مدتهاست که بیماری دست و پنجه نرم میکند و عمل های متعددی روی سرش انجام داده است. چندی پیش بر اثر یک تشنج شدید بیماری بهنام صفوی دوباره عود کرد و این هنرمند موسیقی پاپ کشورمان را برای انجام عمل جراحی راهی آلمان کرد.

بهنام صفوی یک عمل دیگر در آلمان دارد

مدیر برنامه های بهنام صفوی با اشاره به انجام اولین جراحی بهنام صفوی در آلمان، از انتشار تک قطعه «حواست نیست» به زودی خبر داد.
رضا فؤادیان مدیر برنامه های بهنام صفوی گفت:بهنام صفوی برای انجام عمل مغز خود مدتی است که به آلمان رفته و نخستین جراحی اش را هم پشت سر گذاشته است.

وی ادامه داد:با وجود اینکه انجام دادن کارهای مربوط به دعوتنامه و مواردی از این قبیل زمان می برد اما خداروشکر کارها تسهیل شد و بهنام توانست زودتر سفر کند.

فؤادیان تصریح کرد:فکر می کنم بهنام صفوی یک عمل دیگر هم داشته باشد که در زمان خودش انجام می دهد.

بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان

وی توضیح داد:براساس صحبت های انجام شده، قرار است تیم جراحی پروفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان که یک مرکز تخصصی جراحی مغز محسوب می شود، این خواننده موسیقی پاپ را عمل کنند.

مدیر برنامه های بهنام صفوی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد:به زودی تک قطعه جدید بهنام صفوی با عنوان «حواست نیست» منتشر می شود که اثری زیبا است و فضایی تلفیقی دارد.

مدیر برنامه های خواننده آلبوم «آرامش» خاطرنشان کرد:آهنگسازی و تنظیم قطعه «حواست نیست» را بهنام صفوی انجام داده و حسین غیاثی ترانه آن را سروده است. این اثر فضایی عاشقانه دارد و فضای کلی آن صرفاً پاپ نیست.

گفتنی است، بهنام صفوی حدود دو سال به دلیل عارضه تومور مغزی در بیمارستان بستری شد و مورد جراحی قرار گرفت. این هنرمند جوان پس از این عمل فعالیت های موسیقی خود را در زمینه تولید آلبوم "معجزه" و همچنین کنسرت هایش ادامه داد.

اولین جراحی بهنام صفوی در آلمان انجام شد

اولین جراحی بهنام صفوی در آلمان انجام شد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف