جعفر کاشانی

جعفر کاشانی پیشکسوت پرسپولیس درگذشت

تاریخ انتشار : 10 مهر 1398کد مطلب : 60726زمان مطالعه : 2 دقیقه
جعفر کاشانی پیشکسوت و رئیس سابق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس دار فانی را وداع گفت.

جعفر کاشانی درگذشت

برنا: جعفر کاشانی ، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ، صبح امروز دارفانی را وداع گفت.

او که سال ها رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بود مدت ها با بیماری دست و پنجه نرم کرد.

زمان تشییع پیکر جعفر کاشانی

ایسنا:باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، با توجه به تماس ها و سوال های فراوان به اطلاع می رساند، نظر به کسب اطلاع از خانواده زنده یاد جعفر کاشانی، مراسم تشییع پیکار ایشان، صبح روز جمعه برگزار خواهد شد.

علت فوت جعفر کاشانی

فارس:مرحوم کاشانی روز گذشته به دیدار پزشک قلب خود رفت و به او گفته شد که باید آزمایش هسته ای روی قلب خود انجام دهد و جواب این آزمایش امروز به دکتر معالج برسد تا در خصوص وضعیت قلب او توضیحاتی به این مرحوم اعلام شود. 

رییس فقید هیات مدیره پرسپولیس شب گذشته آزمایش هسته ای را روی قلب خود انجام داد و صبح امروز قرار بود راننده او به دنبالش برود تا بتواند با پزشک معالجش دیدار کند. راننده مرحوم کاشانی پس از اینکه به منزل رییس هیات مدیره پرسپولیس می رسد، زنگ خانه را به صدا درآورده و مرحوم کاشانی در را برای او باز می کند، اما پس از اینکه دقایقی از منزل بیرون نمی آید، راننده او به داخل خانه می رود و می بیند مرحوم کاشانی روی پله ها افتاده است. 

رییس فقید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خیلی سریع به بیمارستان رسالت منتقل می شود، اما پزشکان معالج علت فوت او را آمبولی اعلام کردند و گویا یک لخته خون در قلب این مرحوم باعث ایست قلبی شده است. 

همسر مرحوم کاشانی در سفر کربلا به سر می برد و پسر او هم در جزیره کیش است. از طرف دیگر دختر این مرحوم در کشور اسپانیا حضور دارد و قرار است به سرعت خود را به تهران برساند تا مراسم پیشکسوت فقید فوتبال ایران برگزار شود. 

برادر مرحوم کاشانی که در بیمارستان رسالت حاضر شده اعلام کرد که برنامه ریزی برای برگزاری مراسم این مرحوم توسط باشگاه پرسپولیس انجام خواهد شد. همچنین محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، محمد پنجعلی، حسین خبیری و تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس با حضور در بیمارستان پیگیر اقدامات لازم هستند.

نمناک این ضایعه را به خانواده وی و جامعه ورزش تسلیت می گوید.

انتهای پیام/م

علت درگذشت جعفر کاشانی عضو سابق هیئت مدیره پرسپولیس

45
این مطلب مفید بود ؟41
وبگردی