نمناک تکنولوژیترفندستان روش دایورت کردن یا انتقال تماس خط تلفن ثابت و همراه
دایورت ، دایورت تلفن ثابت
برای دایورت کردن شماره تلفن خود به خط دیگر و حتی لغو آن , چند راه وجود دارد و شما آموزش کامل و گام به گام آن را در نمناک ملاحظه کنید.
بازدید : 31,609 نفر

ترفند دایورت کردن شماره تلفن به شماره دیگر

در تلفن های ثابت و همراه قابلیتی وجود دارد به نام دایورت (Dirvert) که از طریق آن می توان تماس های ورودی را به یک شماره دیگر انتقال دهیم. در کل می توان گفت کسی نمی تواند با خط دایورت شده به صورت مستقیم تماس داشته باشد.

انتقال تماس یا دایورت می تواند از هر اپراتوری به اپراتور دیگر صورت بگیرد. توجه داشته باشید در سیم کارت های تمامی اپراتورها به صورت پیش فرض قابلیت دایورت یا انتقال تماس وجود دارد.

اگر شما هم می خواهید شماره تلفن خود را بر روی خط دیگر دایورت کنید همراه ما باشید.

 
آموزش نحوه دایورت از یک شماره به شماره دیگر :
 
 
1- گرفتن کد دستوری # شماره مورد نظر به همراه کد * 21 * (ستاره ، 21، ستاره ، شماره مورد نظر به همراه کد ، مربع) و زدن دکمه تماس.
 
2- رفتن به منوی Divert یا Call Forwarding یا انتقال تماس از طریق گوشی های تلفن همراه و وارد کردن تلفن مورد نظر.
 
 
 
 
 
آموزش دایورت موبایل

دایورت موبایل چگونه است؟

 
برای دایورت کردن در هنگام مشغولی:
 
 
1- گرفتن کد دستوری # شماره مورد نظر به همراه کد * 61 * (ستاره ، 61، ستاره ، شماره مورد نظر به همراه کد ، مربع) و زدن دکمه تماس.
 
2- رفتن به منوی Divert یا Call Forwarding یا انتقال تماس از طریق گوشی های تلفن همراه و وارد کردن تلفن مورد نظر در بخش "در زمان اشغال خط” یا "If busy”.
 
برای دایورت کردن در هنگام در دسترس نبودن:
 
 
1- گرفتن کد دستوری # شماره مورد نظر به همراه کد * 67 * (ستاره ، 67، ستاره ، شماره مورد نظر به همراه کد ، مربع) و زدن دکمه تماس.
 
2- رفتن به منوی Divert یا Call Forwarding یا انتقال تماس از طریق گوشی های تلفن همراه و وارد کردن تلفن مورد نظر در بخش "در زمان خارج بودن از دسترس” یا "If out of reach”.
 
برای لغو دایورت:
 
 
1- به وسیله کد دستوری # 21 # (مربع ، 21 ، مربع) و زدن دکمه تماس می توانید هر نوع دایورتی را لغو یا Cancel نمایید.
 
2- رفتن به منوی Divert یا Call Forwarding یا انتقال تماس از طریق گوشی های تلفن همراه و لغو یا Cancel کردن دایورت در هر بخش

دایورت ، آموزش ترفند دایورت کردن خط

روش دایورت کردن یا انتقال تماس خط تلفن ثابت و همراه
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف