دوقلوهای به هم چسبیده
اتفاقی باورنکردنی در دنیای دوقلوهای بهم چسبیده رخ داده که شاید کمی دور از ذهن برسد. بله فرزنددار شدن دوقلوهای بهم چسبیده که با دو خواهر ازدواج کرده بودند.

دوقلوهایی که با ازدواج خود جنجال بسیار زیادی در آمریکا به راه انداختند. دوقلوهایی که بهم چسبیده بودند و با دو خواهر کاملا معمولی ازدواج کرده و در کال ناباوری صاحب بیست و یک فرزند شدند که بسیار جنجال ساز شد.

دوقلوهای به هم چسبیده

دوقلوی بهم چسبیده که دو برادر تایلندی هستند با نام های چانگ و انگ می باشند که در سال 1811 میلادی یعنی 211 سال قبل به دنیا آمدند و پس از مدتی به آمریکا مهاجرت کردند. این دوقلوی بهم چسبیده در آمریکا با دو خواهر معمولی ازدواج کردند و با یکدیگر باجناق شدند.

مورد عجیبی که پس از ازدواج این دوقلوها شگفتی همگان را به دنبال داشت فرزندان زیاد این دوقلوها بود. یکی از دوقلوها صاحب 10 فرزند و دوقلوی دیگر پدر 11 فرزند شد.ازدواج این دوقلوها از نظر اخلاقی با انتقادهای شدیدی همراه بود.

مرگ غم انگیز یکی از دوقلوها در سن 62 سالگی رقم خورد. یکی از این دو برادر نیمه شب بر اثر برونشیت از دنیا رفت. برادر دیگر هنگامی که بیدار شد برادر خود را مرده دید. او به شدت از این اتفاق متاثر شد و به فاصله 2 ساعت و نیم زمانی که پزشکان آماده جدا کردن برادر مرده از زنده بودند از دنیا رفت.

دوقلوهای به هم چسبیده صاحب 21 فرزند شدند + عکس

3.968
این مطلب مفید بود ؟5315
منبع : بخش سرگرمی نمناک/م
وبگردی