درخشان

حمید درخشان: پرسپولیس خیلی خسته شده است

تاریخ انتشار : 5 آذر 1397کد مطلب : 73042زمان مطالعه : 1 دقیقه
حمید درخشان گفت: تیم پرسپولیس به دلیل حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و محرومیت از جذب کردن بازیکن فرسوده و خسته شده است.

صحبت های حمید درخشان درباره وضعیت پرسپولیس

پارس نیوز: حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد مساوی بدون گل پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز گفت:بازی خوبی بود، البته پرسپولیس به خاطر حضور در لیگ قهرمانان آسیا دچار خستگی و فرسودگی شده است، مصدومیت ها هم دست از سر پرسپولیس برنمی دارد، اینها همه مزید بر علت شد تا تراکتورسازی در این بازی وزن بیشتری داشته باشد.
وی افزود:تراکتورسازی در آسیا نبود و فشاری روی این تیم ایجاد نشده است، سه کاپیتان تیم ملی در این تیم بازی می کنند، بازیکنان خارجی این تیم هم بسیار باکیفیت هستند، با این حال پرسپولیس می توانست در این مسابقه برنده شود. منشا یک موقعیت عالی گلزنی را از دست داد و با بی دقتی این موقعیت را از دست داد. 
حمید درخشان

صحبت های سرمربی اسبق تیم پرسپولیس 

سرمربی اسبق پرسپولیس تصریح کرد:پرسپولیس باید خارجی های باکیفیتی را جذب کند همانطور که در تراکتورسازی این اتفاق افتاده است، با این حال پرسپولیس باید با این داشته هایش در مسابقات حاضر شود و تا نیم فصل تحمل کند تا اینکه محرومیت جذب بازیکنش تمام شود و بازیکنانی که خریده است به این تیم اضافه شوند.در همین بازی با تراکتورسازی، کامیابی نیا و شایان مصلح مصدوم شدند.
وی افزود:شاید بهتر است پرسپولیس تا نیم فصل به بازیکنان جوانش بیشتر مهلت بدهد و به این ترتیب ریکاوری شود و با حضور بازیکنانش در نیم فصل قدرت دوباره پیدا کند و توان تیمی اش افزایش پیدا کند. 
انتهای پیام/ح.ب

حمید درخشان: پرسپولیس خیلی خسته شده است

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : حمید درخشان
وبگردی