دزدی عجیب سارق
سرقت دزد خواب آلو از ساختمان اداری با اتفاقی عجیب و جالب همراه بود.

خستگی دزد وسط دزدی کار دستش داد

رسانه های روسیه از اقدام دزدی که احتمالا چندان ماهر نبوده است گزارش میدهند ، اقدامی شاید خنده دار شاید عجیب ؛ دزدی که هفته گذشته برای سرقت وارد یک ساختمان اداری شد و سپس به جای دزدی روی صندلی اداری خوابش برد ؛ ماجرایی که جزئیات و تصاویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک آورده ایم.

سوتی عجیب دزد هنگام سرقت 

این سرقت ناموفق در بیستم نوامبر زمانی رخ داد که مردی 36 ساله وارد یک ساختمان اداری خصوصی شد و سپس از انواع ابزارها مانند آچار پیچ گوشتی، سیمی، چکش، میخ ، و یک مشت کلید برای شکستن چندین قفل این شرکت خصوصی استفاده کرد و به دنبال اشیای قیمتی گشت. او در واقع توانسته بود بعد از بازکردن گاو صندوق هزار روبل (2،100 دلار)نقد پیدا کند، اما به جای آن که زودتر از ساختمان بیرون برود، تصمیم گرفت کمی استراحت کند و روی صندلی چرمی نشست و خوابش برد ؛ خوابی طولانی که باعث شد پلیس چند ساعت بعد او را آنجا دستگیر کرد.
سوتی در هنگام دزدی

دزدی که هنگام سرقت سوتی عجیبی داد 

طبق گزارش خبرگزاری روسی ، این فرد اولین بار است که هنگام دزدی و بررسی دوربین های تجسسی دستگیر شده است . کارکنان شرکت با دیدن او به جای مقابله فوری با این مرد، با (گارد ملی روسیه)تماس گرفتند که بلافاصله تیمی را اعزام کردند . سارق کم عقل دست بند زده و در بازداشت پلیس قرار گرفت. بررسی سابقه نشان داد او سابقه محکومیت قبلی دارد و در فهرست تحت تعقیب فدرال قرار داشته است.
دزدی که یک سوتی باورنکردنی داد

سوتی بسیار عجیب دزد در هنگام سرقت 

نکته اخلاقی این داستان این است اگر قصد دارید دزدی انجام دهید، قبل از آن کمی استراحت کنید چون چنین عملیاتی به نظر خسته کننده می آید :)

سوتی دزد خواب آلو هنگام سرقت از گاو صندوق

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی