نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون رنگ آبی طلایی یک دکوراسیون معرکه!
دکوراسیون رنگ آبی ، دکوراسیون داخلی با رنگ آبی
دکوراسیون رنگ آبی با ترکیب حرفه ای رنگ طلایی و زرد یک دکوراسیون داخلی منحصربه فرد و فوق العاده شیک را خلق می کند. دکوراسیونی با ایده های معرکه.

مدل های دکوراسیون داخلی رنگ آبی و طلایی 

دکوراسیونی با ترکیب دو رنگ زیبای آبی و طلایی می تواند یک زیبایی خارق العاده خلق کند. رنگ آبی یکی از رنگهای سرد است ولی نمی توان از زیبایی این رنگ در دکوراسیون داخلی منزل به سادگی گذشت از طرفی هم رنگ طلایی جلوه ای از شکوه و اشرافیت را به محیط و دکوراسیون داخلی خانه منتقل می کند پس ترکیب این دو رنگ نتیجه ای عالی خواهد داشت.

دکوراسیون رنگ آبی

دکوراسیون داخلی شیک

دکوراسیون داخلی شیک و مدرن

دکوراسیون داخلی رنگ آبی

دکوراسیون رنگ آبی در رنج تیره و روشن خود به تنهایی مجموعه ای از رنگهای فوق العاده زیبا هستند به خصوص اگر از طرفداران رنگ آبی تیره مایل به بنفش هستید استفاده از این رنگ در دکوراسیون داخلی با ترکیبی از رنگ زرد و طلایی ایده ی خاص و منحصربه فردی خواهد بود.

دکوراسیون داخلی شیک

میز و کنسول شیک

همانطور که می دانید استفاده از رنگ طلایی به تنهایی در دکوراسیون داخلی نمی تواند ایده ی جالبی باشد و البته که زیبایی خاصی هم نخواهد داشت پس به یاد داشته باشید از این سبک رنگها نباید به وسعت بالا در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کرد و حتما باید با رنگ تضاد ترکیب شود.

اتاق پذیرایی شیک

دکوراسیون داخلی شیک

دکوراسیون داخلی منزل

اگر به تصاویر دقت کرده باشید استفاده از رنگ طلایی و آبی با استفاده از رنگهای دیگر باید با تناسب در دکوراسیون داخلی اجرا شود. به عنوان مثال اگر از دکوراسیون رنگ آبی تیره الهام بگیرید بایستی در کنار ترکیب رنگ طلایی از رنگهایی همچون سبز پرطاووسی و قهوه ای روشن هم می توان استفاده کرد.

دکوراسیون ابی و طلایی

 دکوراسیون داخلی شیک

دکوراسیون اتاق خواب رنگ آبی اگر رنگ زمینه ی آبی لاجوردی و فیروزه ای داشته باشد دامنه ی وسیعتری از رنگ طلایی را در خود می پذیرد این درحالی است که دکوراسیون اتاق خواب رنگ ابی تیره حتما بایستی در جزئیات از رنگ طلایی و مکمل ها استفاده کرد به عنوان مثال افزودن یک اکسسوار شیک طلایی و یا روتختی با ترکیب رنگ این چنینی زیبایی اتاق خواب را افزایش و تکمیل می کند.

 اتاق خواب شیک

دکوراسیون اتاق خواب

افراد جسور به راحتی از رنگ ابی در سرویس بهداشتی حمام و دستشویی استفاده می کنند. شیرآلات و لوازم جزئی طلایی در کنار سرامیک های آبی سورمه ای واقعا زیبا خواهند بود.

 حمام و دستشویی

 

در آشپزخانه محیط برای استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی در حد دستگیره های کابینت و یا لوسترهای سقفی خواهد بود.

 دکوراسیون رنگ آبی
کابینت آشپزخانه
دکوراسیون رنگ آبی
 

دکوراسیون رنگ آبی ، دکوراسیون رنگ آبی طلایی یک دکوراسیون معرکه!

دکوراسیون رنگ آبی طلایی یک دکوراسیون معرکه!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 53
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 49 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف