نمناک بهداشت و سلامتتغذیه تمام راههای “چاق شدن صورت”
چاق شدن صورت ، راه های چاق شدن صورت
راههای “چاق شدن صورت” شامل خوردنی های چاق کننده صورت , حرکات ورزشی چاق کننده صورت و استفاده از یک ماسک صورت خاص است که بهترین و طبیعی ترین راه چاقی صورت می باشند.

بهترین و موثرترین راه های چاق شدن صورت

لاغر شدن صورت یکی از شایع ترین مشکلاتی است که غالب مردان و زنان در سراسر جهان با آن روبه رو هستند و برای درمان آن تلاش می کنند. آیا شما راهی برای این مشکل شایع یافته اید ؟ با ما در این بخش از سلامت نمناک همراه باشید تا با راههای طبیعی چاق شدن صورت آشنا شوید و بدون اینکه از روش های تزریقی و دارویی پرخطراستفاده کنید به زیبایی و چاقی طبیعی صورت برسید.

چاقی صورت باروش طبیعی

راه های چاق شدن صورت

چاق شدن صورت با راهکارهای طبیعی

بسیاری از ما با کوچک ترین تغییر دربرنامه و رژیم غذایی مان با لاغری صورت رو به رو می شویم به طور کلی لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی است که کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد.کافی است تمرینات سنگین ورزشی را از سر بگیریم تا در کوتاه ترین زمان ممکن جذابیت و زیبایی صورت مان را از دست بدهیم و صورتمان لاغر شود.

در طب مدرن شیوه هایی مثل تزریق ژل و بوتاکس برای چاق شدن صورت وجود دارد ،اما ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای استفاده از این شیوه ها ی مضرو پرداخت هزینه های هنگفت ، به توصیه درمانگران طب سنتی و نسخه های گیاهی و طبیعی آنها عمل کنید تا بدون عارضه و نگرانی صورت پر و زیبایی داشته باشید.

پر شدن صورت به روش طب سنتی

معجون شگفت آور خیار و گلابی

خیارخواص بسیاری برای لطافت پوست و آبرسانی به سلول های سطحی پوست دارد و استفاده موضعی و خوراکی از این میوه می تواند به آبرسانی سلول های پوستی کمک می کند. برای اثر بیشتر این میوه از ماسک آن استفاده کنید به این ترتیب می توانید در عرض 2 هفته با آبرسانی به سلول های پوست و افزایش آب میان بافتی به پرتر به نظر رسیدن صورت تان کمک کنید.

ماسک خیار برای صورت

ماسک خیار رنده شده برای پر شدن صورت

نحوه استفاده از ماسک خیار

این میوه را به صورت رنده شده و به مدت 20 دقیقه روی پوست خود بگذارید.

می توانید از گلاب مرغوب نیز برای این کار استفاده کنید.

تنها کافی است که گلاب را روی پوست صورت کمپرس کنید.

این کار را 20 دقیقه و هفته ای سه بار انجام دهید.

تاثیر شگفت انگیز نوشیدن آب بر چاقی صورت

نوشیدن آب و چاقی صورت

نوشیدن آب در طول روز است اثر معجزه گری که آب روی پوست و چاقی صورت دارد ، به ویژه در شرایطی که مشغول تمرینات ورزشی و بدنسازی هستید. مردان و زنانی که به طورمنظم ورزش می کنند با لاغری صورت مواجه می شوند و بعد از مدتی احساس می کنند که زیبایی اولیه صورت شان از بین رفته است.

نوشیدن مقدار مناسب آب به این افراد کمک می کند آب میان بافتی سلول های صورت تامین شود و به این ترتیب به چاق تر شدن صورت و پرحجم شدن عضلات آن کمک کند.

برای چاق شدن صورت چه بخوریم

میوه ها و سبزیجات سرشار از فیبر بوده و باعث آبرسانی بهتر به سلول های پوستی صور ت می شود همچنین با خوردن میوه ها شما احساس سیری کنید و کمتر سراغ تنقلات و مواد غذایی خشک مانند انواع فست فودها می روید.

هویج یکی از بهترین میوه ها ی کم کالری و آبرسان است که می توانید در طول روز آن را در میان وعده های غذایی تان مصرف کنید. این روند را تا یک هفته ادامه دهید تا بتوانید از این روش برای آبرسانی بهتر به سلول های پوستی صورت تان بهره بگیرید.

چاقی صورت با سبزیجات

تاثیر میوه و سبزیجات بر پر شدن صورت

آجیل های موثر در چاقی صورت

مصرف مغزهای روغنی یکی از بهترین روش ها برای پرتر به نظر رسیدن عضلات صورت است.گنجاندن حب 4 مغز به برنامه و رژیم غذایی یکی از روش های بی عارضه و طبیعی برای پر کردن صورت است. برای تهیه این حب نیاز به مغز پسته، بادام، فندق و خرما دارید.

روش تهیه حب برای چاقی صورت

4 عدد از هر یک از این مغز ها (پسته، بادام، فندق ) را با 2 عدد خرما ترکیب کنید و آنها را به صورت خمیری نرم درآورید، به جای استفاده از خرما از شیره خرما نیز می توانید استفاده کنید.

از این خمیر حب های کوچک و گرد تهیه کنید و در طول روز5 تا 10 عدد از این حب ها را بخورید.

برای چاق شدن صورت از چینی ها کمک بگیرید

اگر می خواهید از روشی خیلی سریع برای پر شدن صورت تان استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم با یک متخصص طب سوزنی مشورت کنید. درمانگران طب سوزنی ، از سوزن های ظریف طب سوزنی برای بهتر شدن جریان گردش خون صورت و تولید کلاژن بیشتر استفاده می کنند ،

این روش با افزایش خونرسانی به صورت به افزایش و تولید کلاژن پوست نیز کمک می کند و به تقویت عضلات صورت و خوش فرم شدن این عضلات می پردازد. با کمک طب سوزنی در مدتی کوتاه و کمتراز یک ماه می توانید صورت پر و زیبایی داشته باشید.

چاقی صورت با طب سوزنی

چاق شدن صورت با طب سوزنی

حرکات ورزشی برای چاق شدن صورت

یکی از بهترین روش ها برای چاق شدن صورت استفاده از تکنیک های ورزشی است.

روش انجام

  • روی صندلی بنشینید و روی عضلات صورت تمرکز کنید.
  • سپس لب ها را تا جایی که می توانید جمع کنید و آن را به مدت 5 ثانیه در همین حالت نگه دارید.
  • سپس بدون آنکه لب های تان از هم باز شود و دندان های تان دیده شود لبخند بزنید و سعی کنید خط لبخند را بلند و بلندتر کنید.
  • لب ها را به مدت 5 ثانیه در این وضع نگه دارید و این تمرین را 15 بار تکرار کنید.
  • بعد از اجرای پانزدهمین حرکت خواهید دید که عضلات صورت تان احساس خستگی می کنند.
  • خستگی عضلات صورت بهترین نشانه برای بهبود خونرسانی و جریان گردش خون به سلول های صورت است.
  • برای این کار هر روز کمتر از 20 دقیقه را به این کار اختصاص دهید و در 2 نوبت این تکنیک را اجرا کنید.

هر شب سالاد کاهو و جوانه گندم بخورید

در وعده های غذایی به ویژه وعده شام سالاد کاهو و جوانه گندم بگنجانید و تاثیر آن را بر افزایش نشاط و شادابی صورت و پر شدن و چاق به نظر رسیدن آن ببینید .

جوانه گندم با داشتن ویتامین E و ویتامین های B تاثیر زیادی در آبرسانی و افزایش آب میان بافتی دارد.

همچنین می توانید پودر تهیه شده از جوانه گندم را با ماست ترکیب کنید و بعد از خوردن یک وعده غذایی 2 قاشق از آن را بخورید.اگر می خواهید تنها صورت تان چاق شود به خوردن حداکثر 2 قاشق جوانه گندم و ماست بعد از یک وعده غذایی اکتفا کنید زیرا خوردن بیش از حد آن موجب چاقی می شود.

ماسک مفید برای چاقی صورت

یکی از قدیمی ترین ماسک های طبیعی که مردم هند، مصر و چین از آن برای افزایش زیبایی و جوانسازی پوست شان استفاده می کردند ماسک گل رس است . در طب سنتی ایران نیز نسخه های مختلفی برای گل رس وجود دارد که از آن برای حفظ شادابی و نشاط پوست و مو استفاده می کنند. گذاشتن این ماسک روی پوست حتی موجب تقویت عضلات و از بین رفتن افتادگی ها و شل شدگی های پوست و ماهیچه های صورت می شود و به این ترتیب به پرتر به نظر رسیدن صورت کمک می کند.

ماسک گل رس صورت

ماسک گل رس برای پر شدن صورت 

طرز تهیه ماسک خاک رس برای چاقی صورت

ماسک گل رس از ترکیب خاک الک شده و نرم شده و گلاب خالص و طبیعی به دست می آید.برای تهیه این ماسک یک قاشق غذاخوری گل رس نرم شده را با یک قاشق مربا خوری گلاب ترکیب کنید و آن را به صورت خمیر درآورید.

اگر می خواهید این ماسک کاملا به صورت خمیری نرم درآید می تواند ذره ذره میزان گلاب را افزایش دهید .برای گذاشتن این ماسک کل صورت را با آن خوب بپوشانید و به مدت 15 دقیقه صبر کنید سپس پوست تان را با آب خنک بشویید و هرگز در طول روز از آب گرم برای شستن پوست صورت استفاده نکنید.

 

تمام راههای چاق شدن صورت

تمام راههای “چاق شدن صورت”
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 8398
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 5407 2991
نظر کاربران
زهره

زهره

به نظرم پیشنهاد هایی که برای چاق کردن صورت در این متن داده شده بود بسیار جالب بودند. من بعضی از این روش ها مانند خوردن ماست و جوانه و همچنین کاهو و خیار را آزمایش کرده ام و به این نتیجه رسیدم که سودمند هستند. شاید بهتر باشد اگر خواب چند دقیقه ای در هنگام خستگی های وسط روز و پرهیز جدی از شستن صورت با آب گرم را هم به سرفصلها بیفزایید. مصرف سطحی روغن زیتون و نارگیل و بادام هم بسیار به صاف ماندن پوست و زیبایی آن کمک می کند. سپاسگزارم

پاسخ دادن 585 123
صبا

صبا

به نظرمن این روش هاباعث زیبایی پوست می شونداماباعث چاقی آن نمی شوند.

پاسخ دادن 404 102
کمال

کمال

برای اینکه صورت تپل داشته باشیدبایدخوب بخوابید سعی کنید حداقل ساعت ده شب بخوابید توی یک هفته تاثیرش رومیبینید اکثر لاغری هاازکم خوابیه امتحان کن اگه تاثیرنداشت فوشم بده

پاسخ دادن 1262 163
مجید

مجید

هرکسی که میخواد صورت چاق و پوستی شفاف داشته باشه باید استمنا یا خود ارضایی نکنه راه خلاصش هم نماز خاندنه قانون ۱۲ لیوان آب درروز فراموش نشه به اضافه سویق گندم و سیب زمینی و مهم اینکه حتما دوساعت بعد از ظهر بخوابید موفق و پیروز باشید

پاسخ دادن 95 87
صدف

صدف

اتفاقا من از زمانی که زیاد می خوابم صورتم لاغر شده اول خیلی صورت تپلی داشتم و از این موضوع ناراحتم واقعا

پاسخ دادن 75 51
Abbas

Abbas

لاغر شدن صورت بیشتر به ناراحتی معده یا گرفتی رگ گردن. شامل همان ناراحتی قلب هست وقتی رگهای گردن بسته بشه لاغری صورت به سراغ آدمها میاد

پاسخ دادن 28 16
مهلا

مهلا

آفرین دقیقا درسته

پاسخ دادن 47 33
زهرا

زهرا

یلام من میخوام عروسی کنم اما صورتم خیلی لاغره....یکی راه کاری داره که زودتر صورتم چاق تر بشه...ممنون میشم جوابمو بدبن....خیلی دوست دارم صورتم چاق بشه....

پاسخ دادن 1148 269
فاطمه

فاطمه

سلام.شنیدم شیر خشک چاق کننده سریع صورته...امتحان کن شاید نتیجه بگیری

پاسخ دادن 330 105
پروانه

پروانه

سلام..شیر خشک رو بخوریم یابزنیم تو صورتمون

پاسخ دادن 316 130
ملیکا

ملیکا

دوستان عزیزم شیر خشک هیچ تاثیری نداره خودم یه مدت خوردم ولی دکتر گفت تاثیر نداره. جز تزریق هیچ راهی واسه چاقی صورت نیست. حالا اگه کسی راهی رفته به نتیجه رسیده بگه چون خودمم دارم عذاب می کشم.

پاسخ دادن 154 103
مرجان

مرجان

ماست و جوانه گندم واقعا صورت رو چاق میکنه من خوردم و نتیجه دیدم و اونوتوصیه میکنم

پاسخ دادن 68 29
زینب

زینب

سلام پودر جوانه گندم روخوردین یاخود جوانه گندم بعد چطور مصرف کردین چ مقدار

پاسخ دادن 52 34
افسانه

افسانه

برای چاقی صورت فقط مخمر ابجو جواب میده هم بصورت پودر هست هم قرص داروخانه هادارن واقها معجزه میکنه

پاسخ دادن 46 16
شیما

شیما

من خودم پرستارم از طریق چندنفر که پیگیر شدم هم کارشناس تغذیه و هم کارشناسای طب سنتی و دارو گیاهی همین قرص مخمر جو رو معرفی کردن . میگن معجزه میکنه

پاسخ دادن 32 11
مبینا

مبینا

برای سریع چاق شدن صورت قرص ویتامین ای ماده داخلش به صورتت بزن

پاسخ دادن 25 19
Leilasarparast

Leilasarparast

من تو گوگل خونده بودم ک سیب زمینی خیلی خوبه امتحان کردم و نتیجه داد ظهر سرخ میکردم ی بشقاب پر میخوردم بعدازظهر هم ی بشقاب میخوردم ابپزم میتونین بخورین من سرخ کردشو بیشتر دوس دارم

پاسخ دادن 24 14
بی نام

بی نام

باید شیر خشک رو بخوری به صورت ماسک ک نیست

پاسخ دادن 112 69
راضی

راضی

بله منم ازمایش کردم ماست وجوانه گندم بعدازغذا خیلی مفیده براچاقی صورت

پاسخ دادن 14 14
رخساره

رخساره

سلام شیرخشک نزنی صورتت باید بخوریش عزیزم

پاسخ دادن 142 44
mehdi

mehdi

خوابیدن توظهرهم خیلی خوبه یه هفت بعده ناهار یکی دوساعتی بخوابید صورتتون قشنگ پرمیشت

پاسخ دادن 27 12
بهنام

بهنام

سلام شیر خشک و پودر جوانه گندم با هم مخلوط کنید با شیر پرچرب بخورید روزی ۲ مرتبه صبح و شب

پاسخ دادن 34 16
خورشید

خورشید

راه کار دقیقی نمیدونم اما شنیدم ارایشگرا به عروسایی که میان پیششون پیشنهاد میکنن از یه هفته قبل از عروسی سیب زمینی سرخ کرده زیاد بخورن

پاسخ دادن 112 65
مهتا

مهتا

سلام خوردن سرخ كردني قبل از عروسي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! صورتت پر از جوش و چربي ميشه به علاوه اينكه كبد چرب و غليظ شدن خون رو هم در نظر بگير در ضمن از خوردن شير خشك جدا پرهيز كنيد چون چربي خيلي بالايي داره و براي سلامتي خطرناكه ............. ما ميخواهيم زيبا باشيم درست اما نه به قيمت از دست دادن سلامتي با ارزشمون

پاسخ دادن 302 58
رخساره

رخساره

بنظرمن سیب زمینی اب پزشده ازهمه چی بهتره باعث چاقی صورت وبدن میشه البته ب طور منظم هرشب تا یک ماه باید این کارو کرد البته واسه کسانی ک میخوان چاق شن

پاسخ دادن 180 52
حمید

حمید

بهترین راه حل فقط روزی 8لیوان آب

پاسخ دادن 302 32
فربماخ

فربماخ

روغن خراطین بهترین هاس

پاسخ دادن 31 14
حامد گلزار

حامد گلزار

فقط حرکت های ورزشی صورت میتونه تاثیر گذار باشه.

پاسخ دادن 21 14
آدریانا

آدریانا

دقیقا آب خیلی مفیده

پاسخ دادن 19 7
روژینا

روژینا

مطمئنی که آب مفیده یعنی امتحان کنم خسته شدم انقدکه لاغره صورتم

پاسخ دادن 65 31
حسین

حسین

هرشب سیب زمینی سرخ شده با سس بخور تاثیرش بی نظیره توی مدت کم

پاسخ دادن 107 51
سام

سام

سیب زمینی معجزه میکنه

پاسخ دادن 80 19
ایلار

ایلار

من استفاده کردم ولی فایده نداشت

پاسخ دادن 41 40
مجید

مجید

این کارا چیه دوستان ساده ترین کار و راحت ترین کار مراجعه به پزشکه سری ک درد نمیکنه چرا دسمال ببندین .ولی هرچی هم خدا داده شاکر باشین

پاسخ دادن 154 55
صادق

صادق

شما پولدارین خوب

پاسخ دادن 44 19
الناز

الناز

هر شب قبل خواب یک لیوان شیر بادو قاشق عسل بخور بخواب

پاسخ دادن 155 46
habib

habib

سلام بخ نظر من خواب بعد از ناشتا وسیب زمینی آب پز جواب خوبی میده

پاسخ دادن 11 6

من برای عروسی خودم هر روز اب هویج میخوردم واقعا تاثیر داره اما اصلا جوانه گندم را با ماست نخور خیلی بدمزه هست حالت هم بهم میخوره

پاسخ دادن 107 54
الهام

الهام

من جوانه گندم با ماست خوردم بعدش حالم به قدری بهم خورد که بالا آوردم

پاسخ دادن 94 51
مسعود

مسعود

جوانه گندم رو با شیر بخورین واسه مزه ی بدش هم یکم شیرینش کنین

پاسخ دادن 13 14
پریسا

پریسا

سیب زمینی سرخ شده یا سیب زمینی پخته با سس مایونز اول صبح بیدار شو بخور و بعدش بخواب در دو هفته چاق میشه اما بیشتر ادامه بدی بدن هم چاق میشه که برای سلامتی خوب نیست

پاسخ دادن 97 41
باشه دستت درد نکنه

باشه دستت درد نکنه

من برای چاق شدن بدنم از پودر جینسینگ میخورم خیلی اسرش فوق العاده است

پاسخ دادن 21 9
بهار

بهار

منم استفاده میکنم ولی تاثیرش زود میره

پاسخ دادن 6 6
مهسا

مهسا

سلام دوستان من هم میخام صورتم تو پر بشه هم بدنم وخیلی زود تاثیر بذاره چه راه کارهایی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 207 55
لیلا

لیلا

سلام امیدوارم اثر کنه خیلی دوست دارم صورتم چاق بشه

پاسخ دادن 67 34
keyhan

keyhan

سپروهپتادین با دگزا 10روزه میترکی عوارضش برایه دوره زیاد خیلی بده

پاسخ دادن 125 86
علیرضا

علیرضا

فقط روغن خراطین معجزه میکنه اصلش هندیه من پیدا کردم من استفاده کردم جواب داد 100 درصد تضمینیه

پاسخ دادن 27 13
Nisgil

Nisgil

جوانه ی گندم +شیر بعدازغذا بهترین راهشه

پاسخ دادن 5 12
ترنم

ترنم

سیب آبپزهم مفیده دکترم گفته

پاسخ دادن 13 1
ئ

ئ

فقط جوانه ی گندم بخور

پاسخ دادن 75 25
Lo.messi

Lo.messi

به نظر من هر روز خیار هندوانه بخور صورت چاق میشه

پاسخ دادن 36 32
نصیر

نصیر

دوست عزیز شما 1ماه خواب کافی داشته باش شیر با پودر قاووت یا همون قووتو کرمونی بوخور قرص فرشته رو از دارو گیاهی ها تهیه کن بوخور اگه تپل نشدی من اسمم رو عوض میکنم میخوای تاثیرشو ببینی تا من عکس 1ماه قبل و بعد خودمو واست بفرستم

پاسخ دادن 43 29
پریسا

پریسا

اصلا قرص فرشته رو مصرف نکنید چون تنها چیزیه ک چاق شدنش رد خور نداره تو یه ماه خیلیییی چاق میشی ولی من پشیمونم چون در ازای اون چاقی خیلی چیزای بدترم هست مثلا اینکه بخاطر کشیده شدن سریع پوست تمام بدن خط خطی میشه مثل شکم زن حامله

پاسخ دادن 23 15
فاطمه

فاطمه

فرشته اصلا مناسب نیس عوارض داره پوکی استخوان داره و کورتون داره

پاسخ دادن 8 6
زهرا

زهرا

و عوارض بدتری مثل ضخیم شدن موهای صورت چون این قرص ها هورمونی ان.من دچارش شدم متاسفانه

پاسخ دادن 5 3
نگار

نگار

سلام اسمش قرص فرشته ست؟؟چجوریه دقیقا بعد چن وقت چاق میکنه؟

پاسخ دادن 6 12
مرضیه

مرضیه

ابی بابا چرا انقدر حساسین به نظر من آرامش مهمترین عامل زیبایی و چاقی صورته نمازتون رو اگه اول وقت بخونین هم باعث میشه تکلیف الهی تون رو به جا بیارین و هم اینکه برنامه های غذایی تون رو درست بهش عمل کنین در این صورت میبینین که صورتی شفاف و زیبا خواهید داشت یادتون باشه قرار نیست که شما هر حرفی رو که میگن انجامش بدین و اینکه با خدا باش پادشاهی کن

پاسخ دادن 40 42
raha

raha

سلام روزی دوقاشق ارد نخودچی بخوری هم واسه چاقی صورت خیلی خوبه

پاسخ دادن 40 21
علی

علی

ببخشید راهکار درست اینه صبح صحبانه تخم مرغ و سیب زمینی آپز بزن بر بدن حالشو ببر من تجربه کردم

پاسخ دادن 5 4
Gafg

Gafg

اصلا ازدواج نکن

پاسخ دادن 64 13
سوشا

سوشا

جوانه گندم.سیب زمینی. نشاسته. ماست. اب.غذا خوردن ب موقعه.سبزی.موز.لب روغنچه کنید بعد از داخل دهان باد کنید

پاسخ دادن 16 4
Zahra

Zahra

سیب زمینی سرخ کرده خوبه آب پز هم عالیه سیب زمینی زیاد بخور

پاسخ دادن 4 4
واحد

واحد

دوغ بخور

پاسخ دادن 3 9
علی

علی

گریم حرفه ای میتونه صورتو چاق نسون بده????

پاسخ دادن 7 12
سمیرا

سمیرا

سلام من واسه چاقی صورت قبل صبحانه ۲ قاشق ژله میخورم و روزی ۸ لیوان آب واقعا تاثیر داره...حتی ب خاطر آب زیاد خوردن پوستم شفاف شده..اگه تو آب تخم شربتیم بریزین واسه چربی سوزی شکم خوبه

پاسخ دادن 11 5
Abbas

Abbas

سلام با خوردن بیست روز سه نوبت مغز گردو. با چای شیرین .اب فراوان. حذف چای تلخ در روز سریع صورتت چاق میشه .اندکی احساس کردی صورتت به چاقی رفته خود به خود مغز فرمان چاق شدن میده .

پاسخ دادن 6 3
مریم

مریم

سلام عزیزم ؛ روزی دو سه قاشق پودر جوانه گندم رو بریز تو ماست یا شیر بطوری که نه سفت سفت بشه نه شل شل بعد تو دو وعده بعد نهار و بعد شام بخور هر وعده هم ۳ قاشق بخوری کافیه واقعا معجزه میکنه من یه ماه استفاده کردم صورتم ثپل و درخشنده شده البته ورزش صورت هم بکن ۵ ثانیه لبتو غنچه کن بعد ۵ ثانیه بعد تا جایی که میتونی لبخند بزن بدون اینکه دندونات معلوم بشه این کارا رو ۱۵ بار در روز انجام بده شک نکن نتیجه می گیری

پاسخ دادن 1 0
داود

داود

با سلام . شیر ، آجیل ، سبزیجات ، موز و سیب زمینی زیاد بخور .

پاسخ دادن 67 29
مریم

مریم

هر روز سیب زمینی بخور بخار پز یا سرخ شده فرق نداره فقط سیب زمینی چاق میکنه هر روز مرتب بخوری صد در صد چاق میشی من خودم امتحان کردم که میگم.

پاسخ دادن 88 25
haiii

haiii

دوست عزیز خوردن سیب زمینی آبپز خیلی تأثیر داره اگه صبح بخوری.

پاسخ دادن 6 3
محمد جواد

محمد جواد

سیب زمینی با سس سفیداول صبح

پاسخ دادن 2 1
بیتا

بیتا

تنها راه حل خوردن ادرار شتره واقعا بینظیره وماندگار

پاسخ دادن 50 80
هما

هما

سلام. من توی یه هفته قرص مخمر جو مصرف کردم جواب داد ولی باید هر وعده 2تا بخورین روزی 6 قرص میشه.صورت رو عالی میکنه.

پاسخ دادن 10 14
hamid

hamid

دوباره برميگرده فقط ويتامين Eوزينك

پاسخ دادن 3 4
سمیه

سمیه

سلام ،بنظرم خواب کافی داشته باشید،روغن خراطین مصرف نکنید جواب نداده،قرص دگزا متادون هس ولی عوارض داره،زدن وازلین بصورت قبل از خواب جواب میده

پاسخ دادن 7 10
فروغ

فروغ

سلام بچه ها هرشب یه لیوان شیر با دو قاشق غذاخوری نشاسته رو بخورید در عرض یک هفته تاثیرش رو میبینید ضرر هم نداره

پاسخ دادن 2 2
مدیحه

مدیحه

نمیشه نمیشه سه ماه میشه که من کچالو شیر عسل خرما و همه چیز هایکه برای چاقی پیشنهاد شده را میخورم و ورزش میکنم اما هیچ اثری نداشت خیلی نگران هستم

پاسخ دادن 59 32
تتتتت

تتتتت

هرکی استعداد چاقی داشته باشه باوعده های عادیه غذایش هم صورنش هم بدنش چاق میشه

پاسخ دادن 10 8
نگار

نگار

گوجه هم من شنیدم برای پوست خوبه....

پاسخ دادن 47 26
زهرا

زهرا

سلام نه گوجه مو رو تو صورت زیاد یکنه من برای تقویت ابروهام همیشه از آب گوجه استفادهمی کنم

پاسخ دادن 34 26
زهرا

زهرا

گوجه به همراه اب لیمو واسه سفیدشدن پوست خوبه

پاسخ دادن 47 29
مینو

مینو

به نظر من خسته کردن عضلات صورت به واسطه ورزش و خوردن ماست+دوقاشق جوانه گندم پس از هر وعده غذایی خیلی سریعتر جواب میده . خوردن خیار و گلابی هم خیلی خیلی خوبه. امتحان کنین

پاسخ دادن 65 25
شیرین

شیرین

سلام میشه بگیدچقدرماست وچقدرجوانه گندم استفاده میکنیم؟

پاسخ دادن 64 37
مدیحه

مدیحه

میشه بگویین برای خسته نمودن صورت از کدام ورزش استفاده نمودید ؟

پاسخ دادن 41 23
arezoo

arezoo

ادبیات شما خیلی خوب میباشن ماشالله

پاسخ دادن 36 22
لیلا

لیلا

سلام دوست عزیز اگه یکماه هرروز صبح یکعدد سیب پخته شده(مثل کمپوت) بخوری صورتت پرتر میشه امتحان کن نتیجه اش عالیه.

پاسخ دادن 60 23
علی

علی

سلام چطور میشه سیب پخته شده تهیه کرد باتشکر

پاسخ دادن 30 33
سحر

سحر

سیب بزار اب پز شه مثل کمپوت میشه سیب زرد بهتره

پاسخ دادن 43 18
مسا

مسا

خخخ بابا تو دیگه کی هستی

پاسخ دادن 7 11
مهدی

مهدی

من نمیدونم چرا چاق نمیشم بعضا میگن کلیه جذب ویتامین نمیکنه درسته

پاسخ دادن 33 31
علی

علی

اول یه آزمایش خون بده و پیش دکترمتخصص برو وریشه لاغریت رو پیدا کن ؛اکثر راه های گفته شده برای یک فرد میتونه جوابگو باشه

پاسخ دادن 66 27
mohamad

mohamad

صبح و شب دوتا تخم مرغ اب پز و سيب زمينى اب پز بخور حتما جواب ميگيرى

پاسخ دادن 4 4
عسل

عسل

بسیار عالی درسته

پاسخ دادن 11 7
فروغ

فروغ

هر صورتی با یه روش خاص چاق میشه من اکثر روش هارو امتحان کردم و فهمیدم که نان خیلی تاثیر داره رو صورتم . در همه ی وعده های غذاییم نان رو گنجوندم . اما مشکل اینجاست که اگه یه روز استفاده نکنم دقیقا تاثیرشو میذاره و صورتم اب میشه

پاسخ دادن 50 14
زهرا

زهرا

سلام .دقیقا نان همراه با غذا خیلی ماثره .مخصوصا سیب زیمین ابپز

پاسخ دادن 8 6
مبینا

مبینا

من شنیدم برای چاق شدن صورت میشه شیر خشک خورد.بایدشیرخشک بچه رو توی اب جوش حل کنید و بخورید

پاسخ دادن 42 20
سحر

سحر

باید به صورت خشک بخوری

پاسخ دادن 35 17
محسن

محسن

سلام.همه راهها خوبن ولی سیب زمینی خیلی خوب صورتو چاق میکنه ومغزها

پاسخ دادن 63 18
مسعود

مسعود

سلام واسه من خوردن شیرتازه ناشتا و سیب زمینی آپز یا شیر قبل خواب جواب داد..صورتتونم با آب سرد بشورین

پاسخ دادن 41 18
هانی

هانی

سلام.قرص ویتامینEمصرف کنیدعالیه

پاسخ دادن 91 22
مریم

مریم

قرص ویتامین ای بعد از مصرف طولانی جواب میده. حداقل 2 ماه بعد. ولی به شذت موهای زایدو زیاد میکنه. هم رو خودم دیدم هم دوستانم. اصلا انگار نه انگار که قبلا لیزر کزدم موهامو

پاسخ دادن 8 4
یاسی

یاسی

سلام دوستان سیب زمینی خیلی تاثیر داره من خودم امتحان کردم...

پاسخ دادن 31 16
رويا

رويا

سلام،من دوماه ديگه عروسيمه ب نظرتون ويتامينE ميتونه تاثير بذاره ؟چطوري مصرفش كنم؟

پاسخ دادن 63 21
ارشام

ارشام

اره می تونه البته امگا 3 باهاش مصرف کن

پاسخ دادن 35 15
ناشناس

ناشناس

سلام قرص ویتامین Eزیادش خطر داره

پاسخ دادن 8 1
Peyman

Peyman

اول ببین شوهر ایندت چجور دختری دوس داره بعد ...

پاسخ دادن 3 3
علی

علی

عزیزم قبل از مراسم ورزش زیاد مفیده

پاسخ دادن 1 5
زهرا

زهرا

بچه ها هر روز یکم شیره انگورو با اب مخلوط کنین شربتشو بخورین.صبحام یکم شیره انگورو با ارده مخلوط کنین با نون بخورین تاثیر خوبی میزاره.

پاسخ دادن 43 26
سلام من دوستدارم صورتم چاق بشه چه راه حل

سلام من دوستدارم صورتم چاق بشه چه راه حل

سلام من خیلی دوست دارم صورتم چاق بشه چه راه حلی زودترتاثیرمیذاره؟

پاسخ دادن 46 28
بی نام

بی نام

سلام دوستان میتونید شب قبل خواب شیر داغ کنید ی قاشق عسل توش بریزید خیلی عالیه.یا ژله ی خوراکی استفاده کنید.با تشکر.

پاسخ دادن 21 19
مرتضی

مرتضی

ببین عزیزم هیچ وقت عسل رو با مایعات داغ مخلوط نکن ، باید بزاری آب یا شیر ولرم بشه بعد عسل رو بریزی وگرنه تولید یک نوع سم میکنه که در مواقعی باعث مخاطرات زیادی واسه سلامتی انسان میشه، میتونی تحقیق کنی

پاسخ دادن 79 15
سمیه

سمیه

سلام تمام این روشهاعلاوه برصورت بدن هم چاق میکنه ازنظر علمی هیچ روش موضعی بجز روش تزریق ژل وجودنداره روشهای موضعی هم فقط پوست رو شاداب میکنه حالت صورت بیشتر ارثیه

پاسخ دادن 49 25
لیدیا

لیدیا

بجز رزیم غذایی دوری از استرس و آرامش خیلی تاثیر مثبتی داره رو شادابی و چاقی صورت

پاسخ دادن 60 11
هستی

هستی

موافقم با شما. هیچ چیز جز ارامش اعصاب و دوری ازاسترس نمیتونه رو چاق شدن تاثیر بزاره

پاسخ دادن 79 21
مائده

مائده

دقیقا همینطوره عزیزم.تمام راه های بالا برا پر شدن کلی بدنه.و برای پر شدن موضعی باید پروتز گونه یا تزریق ژل یا چربی کرد.که از بین اینا فقط تزریق چربی کاملا بی عوارضه.چون خودم انجام دادم میگم

پاسخ دادن 55 46
پریس

پریس

سلام روزی 8 لیوان آب و حتما بخورید و سیب زمینی هم آره چاق کننده صورت هست

پاسخ دادن 45 14
کتا یون

کتا یون

روغن خراطین تاثیر فوق العاده ای داره

پاسخ دادن 48 18
Anna

Anna

روغن خراطین چ مقدار و به چه صورت؟

پاسخ دادن 38 17
farzaneh

farzaneh

سلام،لطفابگوروغن خراطين روچه مدت استفاده کردي؟لک وپيس نمياره

پاسخ دادن 22 18
هستی

هستی

من روغن خراطین رو دوماه استفاده کردم هیچ تاثیری نداشت

پاسخ دادن 27 5
هانيه

هانيه

كدوم مورد از همه بهتره؟

پاسخ دادن 22 6
بی نام

بی نام

بنظرمن همون اب سیب زمینی اب پز وشیر خشک بهتره

پاسخ دادن 20 11
پرام

پرام

قرص مخمرآبجو داروخونه داره بدون عوارض بهترین روش برای چاقی صورت هست..من خودم گرفتم استفاده کردم فوقولاده بی فایدس.. شماهم امتحان کنید تامن تنهانباشم

پاسخ دادن 18 5
الهام

الهام

خخخخ منم سه دوره استفاده کردم واقعا بی فایده س ولی کره بادام زمینی و شیره یه ماهه صورتم رو خیلی خیلی تپل‌کرد

پاسخ دادن 7 5
Anna

Anna

منم ژل تزریق کردم گونم رو ولی بازم به نتیجه دلخواه نرسیدم* هرگونم رو هم 2 سی سی زدم که دقیقا شد دو میلیون اونم واسه 1 سال زیادم فرق نکردم والله کسی هم متوجه نمیشه فقط میگن یکم چاق شدی :)) ولی من از اینم میخوام بهتر شم جا داره . ژل هم که موقتیه هزینشم زیاده واسه این میخوام دفعه بعدی اگه زنده بودم چربی تزریق کنم از بدن خودم میگیره دکتر با اینکه همش عضلم ولی شکمم و پهلوهام کمی چربی داره. که این روش هم طبیعی تره نسبت به ژل هم سازگاریش با بافت گونه خوبه و طبیعیه و طبیعیتر هم دیده میشه خطریم نداره + اینکه هزینش خیلی کمتره از ژل به اون نسبت .من 22سالمه

پاسخ دادن 57 63
مائده

مائده

اره عزیزم تزریق چربی به صورت بهترین طبیعیترین و موندگارترین روشه.که اگه دکترت موقع شست و شو چربی قبل از تزریق مهارت داشته باشه و سلولای چربی رو زنده نگه داره و درست تزریق کنه موندگاریش رو گونه هات تا اخره.البته ب شرطی که دنبال کاهش وزن و اینا نباشی و رژیم های نادرست نگیری.بهترین روش رو انتخاب کردی دوستم امیدوارم شماهم ب نتیجه ی دلخواهت برسی

پاسخ دادن 25 42
ندا

ندا

نه نه نه بعد از دو سه سال پوست صورتت شل میشه میوفته من دیدم بخدا اصلا قشنگ نیست

پاسخ دادن 2 1
سیب

سیب

دوستان ،منم مشکل لاغری صورت رو داشتم.به راحتی صورت چاق نمیشه.با این توصیه هایی که کردین فقط پوست صورت شفاف ترذمیشه.من چربی تزریق کردم.که باور نکردنی بود.فوق العاده پوستم جوون ترشده.اما به شرطی که کاهش وزن زیادی نداشته باشی بعدش.تا سالها راحت شدم.

پاسخ دادن 3 1
زهرا

زهرا

ولی من از خیلیا شنیدم که چربی هم خیلی زود جذب میشه. حتی سریعتر از ژل

پاسخ دادن 21 13
بی نام

بی نام

سلام دوستان منم تزریق چربی انجام دادم ولی واقعا فقط درد کشیدم و پول بیخود دادم اصلا فایده نداره با اینکه دکتر فوق تخصص هم بود ولی شقیقه ام چربی اضافه آورده و گوله شده به هیچ وجه فیلر انجام ندید

پاسخ دادن 5 3
علی صفری

علی صفری

سلام بهترین راه برای چاقی صورت دارو از عطاری بگری من همیه روش استفاده کردم اما نتیجه نداد دارو گرفتم در طول یک هفته بیش از اونیکه خودم فکر میکردم صورتم تپل شده اما میترسم برای بعدا ضرر نداشته باشه

پاسخ دادن 4 0
وحيد

وحيد

دوستان خودتونو خسته نکنید این روش ها خسته کننده هستند و کمترین تاثیر رو دارند

پاسخ دادن 31 23
زهرا

زهرا

نه خب این نظر شخصی شماست بدن با بدن فرق داره، به نظرمن ماسک کمتر تأثیر داره اینو از دکترم شنیدم که میگه بجا ماسک میوه رو بخورید ویتامین از طریق خوردن جذب میشه

پاسخ دادن 26 14
فاطی

فاطی

نظر شماب نظر من جوانه گندمو سیب زمینی خیلی تاثیر داره خواب درست و بدون استرس هم خیلی خوبه من خودم با سیب زمینی و جوانه گندم نتیجه خیلی خوبی گرفتم،

پاسخ دادن 47 8
پرنیان

پرنیان

شبی1عددسیب زمینی پخته قبل ازخواب1ماهه جواب میده برای چاقی صورت

پاسخ دادن 27 9
مژگان

مژگان

سلام دوستان هیچ چیزی به اندازه ی سیب زمینی و اب زیاد تاثیر نداره من خودم امتحان کردم خیلی عالی بود

پاسخ دادن 61 6
امیر اردلان

امیر اردلان

به مدت 1-2 هفته هر شب یا عصر شیره خرما و شیره ارده رو به اندازه یک کاسه قاطی کنید و بخورید تاثیرش معجزه میکنه

پاسخ دادن 18 10
ندا

ندا

سلام فقط خیار بخورید و روی صورت بمالید عالیه

پاسخ دادن 37 14
نهنه

نهنه

فقط سیب آبپزباتخم مرغ

پاسخ دادن 6 2
Reza Abba30an

Reza Abba30an

ره صد ساله رو نمیشه ی شبه رفت..با یک دید منطقی و تغذیه کامل و سالم شما میتونید هم تناسب اندام داشته باشین هم زیبایی..بهتره یک برنامه بلند مدت داشته باشین ن توقعات بیجا..موفق باشین

پاسخ دادن 45 13
کتایون

کتایون

سلام من روغن خراطین رو استفاده کردم تاثیرش رو هم دیدم نه تنها برگشت نداشته بلکه اگه به دلایلی رژیم هم بگیرین صورتتان به همان شکل میمونه و لاغر نمیشه

پاسخ دادن 47 17
کتایون

کتایون

دقیطریقه استفاده از روغن خراطین :اول صورت روبا یک حوله خشک پنج دقیقه ماساژ می ریم سپس چند قطره روغن رو توی دستمان می ریزیم وده دقیقه هم با روغن خراطین ماساژ میدیم ودر آخر یک حوله خیس سرد روی صورتمان می گذاریم تا تثبیت شود البته باید این کار رو شب موقع خواب انجام دهیم

پاسخ دادن 36 8
مینا و حوا

مینا و حوا

خوردن سیب زمینی آب پز نیز باعث چاقی صورت میشود...باعث مطالب مفید و خوبتان ممنون....

پاسخ دادن 17 11
هاله

هاله

من از روغن خراطين استفاده كردم ولي متاسفانه تمام صورتم جوش زد

پاسخ دادن 21 5
کتایون

کتایون

من از روغن خراطین استفاده کردم وصورتم اصلا جوش نزد شاید برای بعضی از پ وستها ایجاد حساسیت بکنه

پاسخ دادن 14 8
بهناز

بهناز

من روغن خراطین استفاده کردم صکرتم پر جوش شد دوماه زدم ولی موقت تپل شد بعدازمدتی ب حالت اول برکشت ب نظر من پول هدر دادن

پاسخ دادن 2 1
azi

azi

خوردن این معجون واقعا عالیه برای چاقی مخلوط یک لیوان شیر و یک قاشق شکلات و دو قاشق بستنی و سه پیمانه شیر خشک کمی هم عسل یا شکر برای شیرین کردن معجون همه رو مخلوط و میل کنید واقعا جواب میده

پاسخ دادن 25 15
جواد

جواد

یه راه برای پختن سیب زمینی بدون استفاده از اب امتحان کنید خیلی خشمزه اس سيبا خوب بشورید وخشک کنید بعد یه ظرف در دار را برمیداری تمام سطحشا یه لایه نمک خیلی کم میریزی سیبا روش بذارید درشم بذارید و رویه حرارت غیر مستقیم بذارید بعد یه ساعت اماده میشه

پاسخ دادن 26 18
زهرا

زهرا

با سلام به نظر من خوردن روزانه خیار ،اب هویج ،گلابی وسیب وسیب زمینی عالیه

پاسخ دادن 21 13
پریا اسماعیلی

پریا اسماعیلی

با عرض سلام خدمت دوستان: به نظر من خوردن روزی یک سیب زمینی پخته جواب میده. البته زدن روغن شتر مرغ اصل هم به صورت جواب میده.

پاسخ دادن 13 10
دخترونه

دخترونه

سلام ذوستان من 4مغز رو امتحان کردم.گردو پسته بادام فندوق رو اسیاب کن با خرما مخلوط کن و اندازه گردو روزی5تا بخورین.فقط تاثیرش رو صورته....عالیه از بدن چاق نمیشین

پاسخ دادن 24 15
زری

زری

کتایون جون بعد استفاده از روغن خراطین.بدلیل چرب شدن صورت،نیازی به صابون زدن هست یانه

پاسخ دادن 14 14
هاله

هاله

سلام، پوست صورت من چروک شده ولاغر باید چکار کنم تت صورتم سرحال چاق بشه

پاسخ دادن 24 8
Nelo

Nelo

وردن اب اضافی برای پوست توی طب اصیل ایرانی مضر یاد شده میزان نیاز شما ب اب همون میزانیه ک هنگام تشنگی میخورید اگه بیشتر اب بخورید این اب اضافی زیر پوستتون میره و اونو متورم و صاف و زیبا تر نشون میده وباعث کشیدگیه پوست میشه اما وقتی این اب اضافی دفع شده پوستون مثل باد کنک باد شده ک حالا بادش خالی شده چروک شل و افتاده میشه و از فرم بیرون میاد ایا باعث چین و چروک میشه اگر اضافه گی دفع شوه

پاسخ دادن 24 10
گلاره

گلاره

سلام من شیر خشکو امتحان نکردم اما سرلاک عالی مزه ی خوبی هم داره. فقط خیلی لیزه همینم باعث میشه احساس تهوع داشته باشی ولی خیلی خوبه

پاسخ دادن 4 4
raheleh

raheleh

سلام دوستای خوبم شیر خشک عالیه اما کبد چرب میکنه و باعث جوش میشه

پاسخ دادن 10 4
دکتر

دکتر

همشون دروغه به ساختار بدنی ربط داره

پاسخ دادن 25 15
Edris

Edris

مقصد گفته باشم برای چاق شدن عجله نکنید که به صحت خود ضرر میرسانید فقط اول ورزش کنید تا بدن تان بخاطر حضم ویتامین ها آماده شور و بعد مغزیات بخورید و آب بنوشید و سبزیجات و هم میوه جات و شحمیات را کم استفاده کنید دیگه کافیه امتحان شرط است استفاده کن تا یک ماه انشاالله تاثیر میکند موفق باشید

پاسخ دادن 11 7
حمید

حمید

سیب زمینی سرخ شده با سس فوق العاده اس . من خودم امتحان کردم .جواب داد

پاسخ دادن 14 15
یاسین

یاسین

با سلام اصلا میشه بگید چرا میخواهید چاق بشید .مگه صورت چاق خوشبختی میاره .متاسفم واسه خودمون که به جای دیدن باطن همدیگه فقط ظاهر بین شدیم .خواهشن بباییم ذهنمونو چاق کنیم نه لپمونو

پاسخ دادن 43 84
زهرا

زهرا

عزیزم ظاهر خوب داشتن هم یه نوع آراستگیه همه بخاطر دیگرون به خودشون نمیرسن که بعضیا اعتماد به نفسشون میره بالا

پاسخ دادن 68 9
خخخخ

خخخخ

با سلامـ من اول اعصاب اروم رو پیشنهاد دارم،دوم اب زیاد ،خصوصا قبل خواب اب بخورید.سیب زمینی،خواب کافے،کنجد هم عالیه.

پاسخ دادن 21 7
اکبر

اکبر

بچه ها بهترین راه فقط یه چیزه،اونم عرق یونجه عالیه عالی

پاسخ دادن 13 7
نگین

نگین

عرق یونجه بیشتر از دو هفته نباید خورد در فواصل دو ماه.تو اینترنت سرچ کنید.کاملا توضیح داده

پاسخ دادن 14 7
سبزوار

سبزوار

شیرخشک امتحان کنید واسه من که جواب داد

پاسخ دادن 21 3
سحر1999

سحر1999

خوردن سیب پخته هم موثره.امنحانش کنید!

پاسخ دادن 15 8
رضا

رضا

سلام دوستان مراقب باشید هر چیزی رو زیاد استفاده نکنید مخصوصا قرصهای ویتامین حتما در موردش تحقیق کنید . ماساژ و ورزش میتونه موثر باشه .

پاسخ دادن 9 2
مریم

مریم

روغن خراطین چیه وازکجاباید تهیه کنیم

پاسخ دادن 19 4
نرگس

نرگس

نظری ندارم .چاقی خدادادی هستش

پاسخ دادن 12 22
منصوره

منصوره

نظر منم همینه . چاق شدن صورت کاملا ارثی و ژنتیکیه دوستان .

پاسخ دادن 11 26
...

...

من صورتم تپل بودبا ماساژ صورت و ورزش صورتم لاغر شدوحالا خیلی لاغر شدم ???? 5.6 کیلو در کل کم کردم

پاسخ دادن 1 2
zahra

zahra

سلام دوستان من خیلی لاغربودم هرروز صب یه قرص ویتامینEمیخوردم.تآثیرش فوق العاده بود از کلی دکترم پرسیدم هیچ عوارضی نداره

پاسخ دادن 39 9
محسن

محسن

همتون سره کارید....واسه چاقی صورت فقط اب اب اب...ی بطری بگیر دستت بدون هیچ دلیلی فقط اب بخور..هر 5 دقیقه ی قولپ...اخر شب میبینی 4 تا 5 لیتر اب خوردی..البته ادرار هم ب نسبت زیاد میشه...ولی در عرض 15 روز صورتی سفید و تازه دارید با لبانی شفاف...اگرم میخای زود تر نتیجه بگیری شام برنج کته بخور..پفی ک صب ب صورتت میده باعث باز شدن سلولهای ماهیچه صورت میشه و جایگیریه اب در بین سلولهای بافتیه صورت..ب همین سادگی ب همین خوشمزگی

پاسخ دادن 80 15
mohamadcyborg

mohamadcyborg

سلام.هم اب ج میده هم سیب زمینی حتمااستفاده کنید

پاسخ دادن 13 10
فاطمه

فاطمه

من سیب زمینی سرخ کردنی خوردم نتیجه خوبی داشت در عوض چربی کبد گرفتم.جوانه گندم فقط اثرش دوماه بود دوباره برگشتم به قبل .روغن خراطین هم همینطور اثرزیادی نداشت .بنظر من حب چهارمغز خرما بهترینه و اب البته زیاد هم نباید مصرف بشه .ماکارونی و کشمش هم باعث چاقی کل بدن هم میشه .

پاسخ دادن 22 14
yashil

yashil

سلام دوستان ...یکی از راه های بی خطر چاقی صورت ...خوردن روزانه اب هویج ...جوانه ی گندم با ماست ...و ورزش های صورت است ...من خودم قدم 173 است و 60 کیلو هستم ...الان صورتم خیلی خوب شده ...صادقانه می گم .همیشه دنبال را ه های سالم باشید ...و صبور هم باشید ...یک هفته جواب می گیرید .در ضمن استراحت و خواب خوب هم یادتون نره ...همیشه هم لبخند رو لبتان باشه !:))

پاسخ دادن 40 5
Roxana

Roxana

من رژیم گرفتم صورتم لاغر شده میخوام صورتم چاق ترشه نه بدنم رفتم عطاری روغن گل بنفشه داد که هر شب موقع خواب ماساژ میدم روزا هم با روغن کنجد تازه شروع کردم به نظر شما جواب میده؟

پاسخ دادن 16 15
کریم

کریم

اگه اعصابت ضعیفه شبا بی خوابی میکشی فایده نداره

پاسخ دادن 16 3
سیما

سیما

سلام دوستان روزی یک لیوان شیر موز میل کنید صورتتون میشه مثل هلو .دختر خالم عروسیش بود صورتشم خیلی لاغر من از تلوزیون شنیدم شیرموز چاق میکن بهش گفتم ..معجزه میکنه...فراموش نشه اب هم خودش معجزه بزرگی

پاسخ دادن 9 9
مریم

مریم

حالتون بهم نمیخوره از اینک سیب زمینی هر روز میخورید به این موضوع فک کردید توانش رو دارید خودتون رو خسته نکنید ی وعده به وعده های غذایتون اضافه کنید مثلن ده شب ی وعده سبک غذا بخورید مثل نون پنیر و سبزی یا نون پنیر خیار یا همون سیب زمینی بخته با نون و وووبه چه قیمتی میخواید چاق بشوید از دست دادن سایر قسمت های بدنتون این وعده و اینکار رو انجام بدید نتیجه اش رو برای دیگر دوستان ک طالب چاقی صورت هست بگوید و تنها خواهشی که دارم دعای عاقبت بخیری برام بکنید ممنون از همه دوستان

پاسخ دادن 20 21
لادن

لادن

سلام دوستان تقریبا یک ماه سیب زمینی سرخ شده خوردم تا صورتم پر بشه ولی دیدم بعد یه مدتی صورتم کلی جوش زد تازه کبد چرب هم گرفتم و مجبور شدم غذا رزیمی مصرف کنم و دوباره لاغر شدم خیلیا دیدم روغن خراتین استفاده کردن وراضی بودن البته بعضیا جوش زدن امتحانش ضرر نداره

پاسخ دادن 14 7
نسیم

نسیم

سلام.دوستان من هیکل و صورت فوق العاده لاغری داشتم. اما با یه رژیم غذایی ب هردو هدفم رسیدم. پیشنهاد میکنم حتما خوردن شیر رو قبل از خواب و اول صب انجام بدید.شیر و تخم مرغ ب دلیل داشتن پروتیین تاثیر فوق العاده ای روی بافت پروتینی صورت میذارن. هنوز بعد از سه سال تونستم وزن ایده المو حفظ کنم. خوردن سیب زمینی هم چه اب پز و چه سرخ شده خیلی موثره

پاسخ دادن 9 6
بی نام

بی نام

با مطالعات و نظرات دوستان به این نتیجه میرسیم که سیب زمینی و شیر خشک بهترین راه حل برای چاقی صورت ممنون دوستان امتحان میکنم:)

پاسخ دادن 16 5
سودا

سودا

سلام خدایی دمتون گرم واس یه چاقی صورت این همه نظردادین حالااگه درمورد علم و..... افرین افرین ادامه بدین خوبه

پاسخ دادن 23 19
حمیده

حمیده

چن هفته ست سیب زمینی آپز میخورم با بادام. آبم زیاد میخورم باورم نمیشه اصلا. صورتم پرتر شده البته جوش میزنم.

پاسخ دادن 21 7
حمیده

حمیده

سیب زمینی واقعا عالیه دوهفته بخوری جواب میده

پاسخ دادن 17 9
دوست

دوست

دوستان عزیز 1..خواب به موقع شبها ...2..خوردن اب کافی در روز وشبها قبل از خواب 3..ماسک پوست خیار 4...زدن کرم دست وصورت بعد ازحمام گرم که باعث میشه بخار دوش از صورت خارج نشود 5...خوردن چهار مغز اجیل مخصوصا بادام خام 6... خوردن جوانه گندم ....یک ماه رعایت کنید اگر صورتتان چاق وزیبا شد فقط منو دعا کنید تضمین میدم صورتی زیبا وچاق داشته باشید البته خوردن زیتون فراموش نشود

پاسخ دادن 43 5
پری

پری

کتایون خانم میشه لطفا مارک روغن خراطین که استفاده کردین بگید

پاسخ دادن 17 11
یحیی

یحیی

باسلام خدمت دوستان زیادتوگوشی نرید چون فرکانساش روصورتتون تاسیر منفی داره همچنین مطالعه

پاسخ دادن 13 6
ss

ss

صورتتون رو در روز با اب سرد بشورید

پاسخ دادن 14 3
فا طمه

فا طمه

سلام به نظر من تز ریق ژل هم میتونه روش خوبی باشه البته برای اونایی که می خوان صورتشون زود چاق بشه

پاسخ دادن 6 12
مهشاد.

مهشاد.

با سپاس از نظرات همگی دوستان ، من همه موارد را آزمایش کردم ، و به تنها نتیجه ای که دست پیدا کردم ، شادی و خنده ،و مسافرت ، و مصرف روزانه 250گرم ، آجیل ، فقط و فقط همین .

پاسخ دادن 21 5
مائده

مائده

هر روز ناشتا اب سيب زميني بخورين،ماسک خيار و اون ورزشي که توضيح داده عاليه من نتيجه گرفتم،امتحانش ضرري نداره;-)

پاسخ دادن 11 8
gym

gym

واسه ما پسرا که مهم نی صورتمون چاق باشه یا لاغر.چه فرقی میکنه.مشکلات مهمتری هم تو زندگی هست

پاسخ دادن 25 30
فری

فری

سلام هرروز صبح اول صورتتون رو با اب خیلی گرم بشورید بعد سریعا بعدش با اب خیلی سرد بشویید این تغییر دما باعث چاقی صورت میشه

پاسخ دادن 11 19

هرروز صبح صبح یدونه خیار و شبش هم یدونه خیاربخورین، من ک امتحان کردم ی مقداری تاثیرداشت، آب رو هم دارم امتحان میکنم هنو ب نتیجه نرسیدم.

پاسخ دادن 5 5
fatemeh

fatemeh

1.به نظر من استرس و فشار های عصبی رو از خودت دور کن 2.شیره خرما وهمین طور شیره انجیر برای چاقی صورت موثره

پاسخ دادن 16 5
اسما

اسما

سلام دوستان، همه روش های گفته شده عالیه،اول ازهمه روزی نیم ساعت این ورزش رو انجام بدین:پنج ثانیه لباتون روغنچه کنین جمع کنین بعد پنج ثانیه لبخندبزنین تا جایی ک دندوناتون دیده نشه وصورت کشیده بشه اینکاروپانزده تابیست بارانجام بدین عالیه، یا یکم هوا تودهنتون نگه دارین و لپاتون رو بادکنین چندثانیه نگه دارین،و روش های موثر دیگه:روزی هشت لیوان آب،سیب زمینی سرخ شده یا آبپز،ماست و جوانه گندم.یه لیوان شیر قبل خواب وسرصبح،شیرباعسل،خیارو ماسک خیاررنده شده رو نیم ساعت رو پست بذارین،عرض کمتر یه ماه حتما جواب میگیرین،عالیه،موفق باشین دوستان،یاعلی..

پاسخ دادن 32 7
ملیحه

ملیحه

من چن وقته شیر خشک استفاده میکنم خوب بوده یعنی بقیه میگن صورتت بهتر شده ولی جوش میزنم

پاسخ دادن 19 7
عطا

عطا

دوستان هرکسی یه راهی رو رفته خودم نوشیدن اب و ورزش دادن صورت را بهترین گزینه پیدا کردم

پاسخ دادن 18 6
hoda

hoda

سلام سیب زمینی علاوه بر چاقی صورت و بدن باعث ترک های زیادی روی بدن میشه به نظر من نخورین پشیمون میشین

پاسخ دادن 19 21
hossein

hossein

روغن خراطین چه مدت باید رو صورت بمونه بعد شسته بشه

پاسخ دادن 38 10
Amir

Amir

من همیشه تو عمرم لاغر بودم , هم بدنم لاغر بوده هم صورتم با یک خاطره زیبا راه حل جادویی رو بهتون پیشنهاد میکنم .. من تو دوران خدمت سربازی ( دو ماه آموزشی فقط ) صورتم خیلی گرد و تپل شد جوریکه خودم هم باورم نمی شد ! حتی تو این چند ماهی که خدمت کردم صورتم لاغر بود مگر دوران آموزشی . الان دلیلشم بهتون میگم . دلیلش این بود که تو 2 ماه آموزشی ما هر شب سر موقع ساعت 9 شب می خوابیدیم , 4 صبح هم بیدار میشدیم تا ساعت 5 صبح همه کارامونو انجام می دادیم صبحونه هم کامل می خوردیم ساعت 6 صبح هم میرفتیم میدان ورزش , تا دلت بخواد می دویدیم و ورزش می کردیم ( همه اینا اجباری بود ) بعد از 2 ماه که برگشتیم مرخصی فهمیدم چاقی صورتم فقط و فقط مال ورزش ( هر روز صبح بدون استثنا ) - خواب به موقع و منظم - غذای مناسب ( کم می دادن ولی چون تحرک داشتیم همش جذب میشد فقط 10 درصد دفع میشد ) بود . به خدا همش مال همینا بود .. می گن اول آدم باید جلوی ضرر رو بگیره بعد به فکر منفعت رسوندن به بدن باشه - یعنی اینکه اول باید شبا به موقع و خوب بخوابی صبح زود پاشی - هر روز صبح ورزش کنی - غذای مناسب بخوری ( نه آشغال فست فود و اینا ) و در آخر هم برین سراغ ماسک های میوه ای مثه ماسک خیار یا خوردن شیر با عسل و .... فقط خواستم بگم آدم تا اصول اولیه رو رعایت نکنه با هیچ دارویی درمون نمیشه !!! مثال هم می زنم : سرفه شدید می کنین و گلو درد دارین - پا میشین میرین دکتر , به دکتر میگین : گلوم درد میکنه , دکتر هم بعد از معاینه , قرص و داروهاتون رو که نوشت یه نکات خیلی حساسی هم واسه گلوتون بهتون میگه که اگه همزمان با خوردن دارو رعایت نکنید این نکته ها رو , مطمن باشید اصلا خوب نمیشید , دارو خوردن زمانی موثره که نکاتی که برا گلوتون بده رعایت کنید مثلا ترشی نخورید تندی نخورید غذای سرخی به هیچ وجه نخورید - بستنی و چیزای شیرین هم نخورید تا زود خوب شید !!! اینا همش تجارب شخصی بنده بود ! با تشکر از مدیر سایت ( امید وارم نظرمو کامل بذارین واسه بیننده ها ) - هر کی میتونه تا حدود زیادی دکتر خودش باشه با رعایت اصول اولیه در زندگی ! با آرزوی سلامتی و شادی واسه همتون

پاسخ دادن 491 24
سمیرا

سمیرا

به نظر من فقط به توصیه های امیر گوش کنین خواب به موقع و ورزش و.....

پاسخ دادن 6 2
دلنیا

دلنیا

براووو عالی گفتیددقیقا????????

پاسخ دادن 3 1
عباس

عباس

فقط آب هندونه برای چاقی صورت با خیار سالادی

پاسخ دادن 2 2
Hamed

Hamed

سلام دوستان،همه راههای اشاره شده مفیدن به شرطی که طبق برنامه باشه و حتما از سیگار و دخانیات استفاده نشه،امیدوارم موفق باشید.

پاسخ دادن 2 2
حسین

حسین

سلام . بنظرمن اولین راه ؛ دوری کردن از مواردی که باعث آسیب رساندن میشود؛شبا دیر خوابیدن و ... راه دوم هم اینکه: همونطور که برا ساختن عضلات ورزش میکنیم و بدنسازی میریم؛ صورت هم دارای عضله س و با ورزش مخصوص باید به عضلات صورت فرم و حجم دهیم ...

پاسخ دادن 1 2
تسنیم

تسنیم

روعن خراطین 4ساعت بایدبمونه

پاسخ دادن 1 0
رسول

رسول

به نظر من فقط خواب شب زیاد باشه خیلی خیلی تاثیر داره

پاسخ دادن 1 1
حامد

حامد

اگه عروسی داری اگه رود میخوای چاغ شه صورتت هرچی که.بالانوشته شده شیر و فلانو خواب بزارین کنار قرص اکسیر بخور هفتی ۳ تا

پاسخ دادن 5 2
خاطره

خاطره

واقعا؟؟

پاسخ دادن 1 0
خاطره

خاطره

از کجا باید بخورم قرصشو؟

پاسخ دادن 0 0
علیرضا

علیرضا

منگول یعنی چی از کجا بخورم ؟ شیاف کن از دهن میخورن دیگه

پاسخ دادن 15 6
اعظم

اعظم

اگ میخاید زود صورتتون درعرض یک هفته چاق شه روزی سه عدد سیب زمینی آب پزشده خالی خالی بخورین

پاسخ دادن 2 0
ناشناس

ناشناس

سلام .من روش های زیادی رو امتحان کردم.سیب زمینی که فقط باید به صورت آبپز مصرف بشه نه سرخ شده.البته اقر سیب زمینی بیشتر برای آقایون هست بخاطر تفاوت هورمون ها.برای خانم ها بهتره شبی یک لیوان عرق رازیانه یا دم کرده اونو بخورن تا 4ماه. بجز زمان پریودی.جوانه گندم هم تاثیر خودشو تو زیبایی پوست داره.ژل الوورا هرشب به صورت بمالید .یه راه دیگه هم که هست صبح ها ناشتا دوقاشق ژله مصرف کنید.هم خوشمزس هم تاثیرشو داره.و نوشیدن آب فراموش نشه.

پاسخ دادن 1 0
arezoo

arezoo

سلام.برا چاق شدن ودرهمان وقت حفظ سلامت وزیبایی پوست توصیه میکنم.شیر موز.سیب زمینی آب پز.تخم مرغ آب پز فقط سفیده اش.ویتامینC,E.هر شب قبل خواب یک لیوان شیر بخورید.هر روز یک ساعت ورزش کنید.آب زیاد بخورید.وخواب کافی داشته باشید.

پاسخ دادن 1 1
مهسا

مهسا

سلام دوستان این روشی که میگمو خودم امتحان کردم وخیلی خوب جواب داده شیر خشکو تو شیر ولرم بریزید با دو قاشق عسل و دوقاشق جوانه گندوم و هروز صبح و شب بخورید و هروز بعد صبحانه یک تن ماهی کاملو بخورید تو یک هفته تغییرشو میبینید

پاسخ دادن 1 0
باران

باران

سلام دوستان من لاغری صورت رنج میبرم و تنها مشکل زندگیم همین لاغریه صورته. بهم پیشنهاد روغن خراطین با قرص فت فت دادن الان یه هفته اس ک استفاده میکنم نتیجه خوبی داده بنظرتون قرص فت فت عوارض داره من اندامم خوبه فقط صورتم لاغره..ممنوم

پاسخ دادن 1 1
سروش

سروش

قرص ها صد در صد عوارض دارن. باید از همین راهکارهای طبیعی استفاده کنید.

پاسخ دادن 0 0
متین

متین

سلام به همه دوستان نکاتی که برا صورت عادی و چاق و زیبای داشته باشید به صورت طبیعی و بدون قرص ژل . باید روشهای که دوستان گفتن رو رعایت بکنید بطورمنظم. ۱.ماسک خیار و گلاب به مدت۲۰دقیقه روی پوست صورت۲.مصرف آب ودمنوش ۳.ورزش وماساژ صورت۳.سیگار دخانیات قلیون ...مصرف نکنید۴.سیب زمینی آب پز۵.خرما ۴مغز پسته بادام ۶.ازهمه مهمتر خواب شب که باید رعایت کنید.۷.شیر ولرم با عسل. یا آبجوش ولرم با عسل یه مقدار آب لیمو تازه حتما باید ولرم باشه۸.استرس و جوش هم رو بزارید کنار لبخند و شاد بودن هم تاثیر داره عزیزان هرکدام موارد رو بتونید انجام بدین رو چاقی پوست صورت تاثیر داره و امیدوارم به خواستتون برسید واگر رسیدین برام دعا کنید منم مشکلاتم حل بشه تشکر از همه دوستان و مدیر سایت یا حق

پاسخ دادن 1 1
امین

امین

تنها راهی که موثر بود سیب زمینی آب پز و سیب آب پز بود. اگه سیب مزشو دوس نداشتین میتونین با شکر میل کنید.

پاسخ دادن 2 2
مازیار

مازیار

دوستان من همه راهارو رفتم الان دو ماهه دارم روزی ی پارچ و نصفی اب میخورم اصلا شما فکر کن 2 لیتر بخدا باور نمیکنم صورتم انقد چاق شده باشه هر راهی ک بگب رفتم طب سوزنی ام انجام دادم اصلا اب خوردن ی معجزست برو امتحان کن خودت میفهمی چی میگم

پاسخ دادن 5 0
علی

علی

مصرف قرص دگزامتازون

پاسخ دادن 2 7
بهزاد

بهزاد

هیچ وقت،هیچ وقت این قرصو نه به کسی پیشنهاد بدید و نه مصرف کنید به مدت مصرف کردم تا پای مرگ پیش رفتم،

پاسخ دادن 2 1
آنا

آنا

سلام بچه ها یه روش دیگه هم شیر موزه ! شیر موز واقعا تاثیر داره کمتر از یک هفته نتیجه میگیرید امتحان کردم که میگم

پاسخ دادن 1 0
محمد

محمد

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و صورت لاغرمون؛باید خدمتتون عرض کنم که بهترین و مفید ترین درمان چاقی صورت استفاده از مکمل جیسینگ است این مکمل عوارض های زیادی هم دارد ولی مزایای خوبش این است که در کمترین زمان بهترین جواب را روی صورت شما میگذارد

پاسخ دادن 1 2
محمد

محمد

سلام به همگی،تا یک هفته هرروز صبح ناشتا ژله بخورید خیلی خوبه

پاسخ دادن 0 0
نرگس

نرگس

سلام ورزش کردن صورت خیلی عالیه

پاسخ دادن 0 0
مهشید

مهشید

سلام دوستان. فقط و فقط خواب شبانه 8 ساعت و ورزش کردن. حب 4 مغز هم تاثیر داره ولی خواب و ورزش 2 اصل مهم برای چاق شدن صورت و سلامتی هستن.

پاسخ دادن 0 1
باران

باران

سلام شیرخشک قبل صبونه بااب ولردرس کنین بخورین عالیه براپرشدن صورت

پاسخ دادن 0 1
فاطمه

فاطمه

دختربرادوبرادربه مدت چندماه سیپروهپتادین استفاده کردچاق شدن هم صورت هم اندام

پاسخ دادن 1 0
ابوالفضل

ابوالفضل

سلام دوستان شبها ۱ عدد قرص سیپروهپتادین قبل خواب به مدت ۱۰ روز بعد ۱/۲ به مدت ۲۰ روز بخورید در کنار آن به مدت ۱۰ روز سیب زمینی سرخ شده کشک روزی دو قاشق به مدت یکماه شبها بعد از شام ۳۰ گرم بادام زمینی بخورید چاق میشوید واسه صورت سیب زمینی بادام زمینی وکشک تأثیر زیادی داره

پاسخ دادن 0 1
عاطي

عاطي

من حدوديك ماه بيش رفتم بيش متخصص تغذيه بهم خوودن باقي شام مثل ماكاروني وبرنج وكوكو بيشنهادداد براي صبحونه همراه غذااخرش كه سيرشديدنون بخوريد

پاسخ دادن 3 1
یلدا

یلدا

ژله خیلی خوبه هروز صبح قبا از ناشتا یه ڗله کامل بخور هم صورتت و چاق میکنه هم شفاف من میرم باشگاه مربیم بهم گفت اینکارو کن تاثیر داره

پاسخ دادن 1 2
حمید الوندی

حمید الوندی

فقط سیب زمینی سرخ کرده واقعا خوبه

پاسخ دادن 5 2
Samira

Samira

اخر شب بعد از غذا موزبخورید تا یه ماه صورتتون پر میشه

پاسخ دادن 1 0
محسن

محسن

فقط فقط حرکت ورزشی و سیب زمینی برای چاقی صورت مفیده. من امتحان کردم مفید بود

پاسخ دادن 0 0
سروش

سروش

نشاسته

پاسخ دادن 1 0
زهرا

زهرا

بچه ها من اصلا نمیخوام هیککلم یک گرمم چاق شه ی راه حل بدین که فقط صورت چاق شه ممنون

پاسخ دادن 0 1
مراد

مراد

بهترین راه حل برای چاقی صورت نونه لواش با سیب زمینی آب پز بخورید یا با پنیر بخورید چون جویدن نونه لواش سخت تره و به عظلات صورت فشار میاره و باعث پوف کردن عضلات صورت میشه. ولی اینکارو هفته ای سه بار انجام دهید. چون زیاده روی در هر چیزی مناسب نیست.

پاسخ دادن 0 0
محمد

محمد

اگه می خوای صورتت چاق بشه درصد پروتین غذای را بالا ببر خوردن آب با مک زدن چون لوزه پر آب میشه و آب بافت صورت را تامین میکنه در طول روز آب گونه ها را تأمین می‌کنه بهترین راه

پاسخ دادن 2 0
.....

.....

سلام دوستان من یه ماه دیگه عروسیمه صورتم لاغره خودم نسبتن چاق میخام فقط سریع صورتم چاق شه چیکار کنم ؟؟

پاسخ دادن 4 1
محمدی

محمدی

برادرشوهرم خیلی لاغره تمام این راها را رفته تاثیر داره اما بعد یه مدت دوباره مثل اولش میشه

پاسخ دادن 3 2
مهدی

مهدی

سلام دوستان . معمولا لاغری در اثر خشکی بدن بوجود میاد لذا افراد لاغر بهتره از خوردن غذا های با طبع سرد و خشک یا گرم و خشک پرهیز کنند یا کمتر استفاده کنند تا رطوبت بدنشان زیاد بشه و چاق بشن

پاسخ دادن 2 1
حمیدرضا

حمیدرضا

دوستان عزیز ، چیزی مونده که پیشنهاد نداده باشین؟ :) تمام محصولات رو پیشنهاد دادین. یکی بگین کافیه (:

پاسخ دادن 2 0
س

س

حالا من نفهمیدم به حرف کی گوش بدم چه کار کنم چه کار نکنم فقط سر درد گرفتم

پاسخ دادن 2 0
مهدوی

مهدوی

من میگم برایاینکه صورتت چاق بشه اب بخور زیاد

پاسخ دادن 1 2
شبنم

شبنم

سیب زمینی چاق کننده صورته

پاسخ دادن 1 0
مرتضی

مرتضی

سلام،یک هفته روزی ۵ یا ۶ لیوان اب بخورید ،کاملا تاثیرش و حس میکنید

پاسخ دادن 1 1
Ebitankiis

Ebitankiis

ویتامین قبل خواب مصرف کنید تپل میشه صورتتون

پاسخ دادن 0 0
اف اف

اف اف

دوبسته قرص سیپروهپتادین و دوبسته هم قرص ویتامینE روزی ی دونه قبل ناهار ، نتیجش عالیه .صورتتون پر میشه ولی بیشتر از این مقدار استفاده نکنید چون ضرر داره . من براعروسیم خوردم خیلی خوب بود ، ولی یکی دوماه بعدش صورتم لاغرتر شد ، میگم ک بدونین تا وقتی استفاده میکنین تاثیر داره .

پاسخ دادن 2 2
فاطمه

فاطمه

دوستانی ک از لاغری صورتشون ناراحتن اول سعی کن از لحاظ روحی و روانی اوکی باشن استرسو بیقراری واقعا تاثیر داره تو لاغری صورت

پاسخ دادن 1 0
طاهر

طاهر

سلام ، برای چاقی صورت زمان خواب رو اول تنظیم کنید ،هر روز ساعت ۱۰ شب بخوابید و ۸ صبح بیدار شید ، بعدش وعده های غذایی رو از ۳ به ۵ تغیر بدید ، پسته ،بادام ،گردو ،فندق ، عسل رو به صورت آسیاب شده با عسل مخلوط کنید و هر روز بعد از غذا دو قاشق میل کنید ، بهتون قول میدم ظرف یک ماه لذت میبرید از چاق شدن صورتتون .

پاسخ دادن 0 1
سعید

سعید

سلام سیگار صورتو لاغر میکنه؟

پاسخ دادن 3 1
مریم

مریم

ول کن بابا . همین صورت خوبه. ازدواج کنی خود بخود چاق میشی. شوهرت که همینطوری میخوادت پس خودتو اذیت نکن.

پاسخ دادن 4 0
الینا

الینا

آب به صرفه ترین وبی ضررترین چاق کننده صورت هست برای سلامتی هم مفیده دخترهای من اندامشون چاق نیست ولی صورتشون تپلیه چون آب زیادمیخورن

پاسخ دادن 1 0
با سلام به نظر منم ج

با سلام به نظر منم ج

با سلام به نظر منم جوانه گندم در چاقی بی نظیره خودم 58کیل بودم با جوانه گندم الان 63کیلو شدم...خیار رنده شده هم عالیه اینم امتحان کردم دقیق ودرسته

پاسخ دادن 1 0
سلنا

سلنا

دوستان منم صورتم با ورزش لاغر شد.اصلا هم بهم نمیومد چون گونه ای بودم. خیلی راههام رفتم ولی الان یه مدته تقریبا ۱ ماه خورده تقریبا هر شب شیر گرم میکنم تخم شربتی خاکشیر کنجد و پودر جوانه گندم ۱۱۱ از هر کدوم ۱ قاشق چایخوری میریزم و میخورم. صورتم خیلی عالی شده قشنگ پر شده. حتی سفیدترم شدم پوستمم بهتر شده.
اگه دوست داشتین امتحان کنین????در ضمن بدنم چاق نشد چون ورزشکارم????

پاسخ دادن 6 1
بیتا

بیتا

سلام دوستان من هر صبح ناشتا یه معجون با ترکیبات شیر و موز و پودر یک عدد گردو و یه قاشق نشاسته و یه قاشق عسل رو میخورم، خیلی خوب جواب داده هم صورتم پرتر شده هم پوستم روشن و شفاف شده هم خودم سر حال و پر انرژی ترم

پاسخ دادن 4 1
هانیتا

هانیتا

سلام. من یه جایی خوندم هر شب شیر خشک و نشاسته و جوانه ی گندم هر کدوم 1 قاشق با اب یا شیر بخورید.

پاسخ دادن 2 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف