نمناک بهداشت و سلامتتغذیه تمام راههای “چاق شدن صورت”
راههای چاق شدن صورت ، راههای چاق شدن صورت
راههای “چاق شدن صورت” شامل خوردنی های چاق کننده صورت , حرکات ورزشی چاق کننده صورت و استفاده از یک ماسک صورت خاص است که بهترین و طبیعی ترین راه چاقی صورت می باشند.

بهترین و موثر ترین راه های چاق شدن صورت را در ادامه ببینید:

 

 راههای چاق شدن صورت را بشناسید و بدون اینکه خود را دچار عوارض استفاده از روش های تزریقی و دارویی پرخطر کنید به زیبایی و چاقی طبیعی صورت برسید.

لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی است که کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد. بسیاری از ما با کوچک ترین تغییر دربرنامه و رژیم غذایی مان با لاغری صورت رو به رو می شویم. کافی است تمرینات سنگین ورزشی را از سر بگیریم تا در کوتاه ترین زمان ممکن جذابیت و زیبایی صورت مان را از دست بدهیم. لاغر شدن صورت یکی از شایع ترین مشکلاتی است که غالب مردان و زنان در سراسر جهان با آن روبه رو هستند و برای درمان آن تلاش می کنند.

 

اگرچه امروزه در طب مدرن شیوه هایی همچون تزریق ژل و بوتاکس برای پرتر به نظر رسیدن صورت و زیبایی آن وجود دارد اما ما به شما پیشنهاد می کنیم پیش از آنکه این شیوه ها را تجربه کنید به توصیه درمانگران طب سنتی و نسخه های گیاهی و طبیعی آنها عمل کنید تا بدون عارضه و نگرانی به نتیجه برسید.

 

 معجون شگفت آور خیار و گلابی

خیار به دلیل بافتی که دارد در گروه میوه های پرآب تلقی می شود که خواص بسیاری برای تلطیف پوست و آبرسانی به سلول های سطحی پوست دارد. استفاده موضعی و خوراکی از این میوه می تواند به بهبود آبرسانی سلول های پوستی کمک کند به ویژه اگر از ماسک تهیه شده از این میوه به صورت موضعی در ناحیه صورت استفاده کنید. به این ترتیب می توانید در عرض 2 هفته با آبرسانی به سلول های پوست و افزایش آب میان بافتی به پرتر به نظر رسیدن صورت تان کمک کنید. برای استفاده از خاصیت آبرسانی خیار بهتر است این میوه را به صورت رنده شده و به مدت 20 دقیقه روی پوست خود بگذارید. علاوه بر این می توانید از گلاب مرغوب نیز برای این کار استفاده کنید. تنها کافی است که گلاب را روی پوست صورت کمپرس کنید. این کار را 20 دقیقه و هفته ای سه بار انجام دهید.

 نوشیدن آب

تاثیر شگفت انگیز نوشیدن آب بر چاقی صورت

نوشیدن آب و چاقی صورت

یکی از نکاتی که شاید بسیاری از ما ساده از کنار آن می گذریم نوشیدن آب در طول روز است. برخی از ما به خیال آنکه روزانه 3 تا 4 فنجان چای می نوشیم تصور می کنیم که آب مورد نیاز بدن مان را نیز دریافت کرده​ایم درحالی که هیچ یک از مایعات و نوشیدنی ها نمی تواند جای آب را بگیرد و اثر معجزه گری که آب روی پوست و چاقی صورت دارد را جبران کند. نوشیدن آب به ویژه در شرایطی که مشغول تمرینات ورزشی و بدنسازی هستید بیشتر معنا پیدا می کند چون معمولا مردان و زنانی که تمرینات ورزشی پیوسته و منظمی دارند با لاغری صورت مواجه می شوند و بعد از مدتی احساس می کنند که زیبایی اولیه صورت شان از بین رفته است. در حالی که نوشیدن مقدار مناسب آب می تواند آب میان بافتی سلول های صورت را تامین و به این ترتیب به چاق تر شدن صورت و پرحجم شدن عضلات آن کمک کند.

 

برای چاق شدن صورت چه بخوریم

با خوردن میوه ها و سبزیجات هم می توانید به بدن تان آب برسانید چون این مواد غذایی سرشار از آن هستند. علاوه بر این، میوه ها و سبزیجات سرشار از فیبر بوده که باعث می شود شما احساس سیری کنید و کمتر سراغ تنقلات و مواد غذایی خشک مانند انواع فست فودها بروید. هویج از جمله سبزیجات کم کالری و آبرسان است که می توانید در طول روز آن را در میان وعده های غذایی تان مصرف کنید. هر گاه احساس کردید نیاز به مصرف میان وعده، تنقلات یا خوراکی دارید، هویج بخورید. این روند را تا یک هفته ادامه دهید تا بتوانید از این روش برای آبرسانی بهتر به سلول های پوستی صورت تان بهره بگیرید.

 

 آجیل ها

آجیل های موثر در چاقی صورت

خوردنی ها و آجیل های چاق کننده صورت

یکی دیگر از روش های بی عارضه و طبیعی برای پر کردن صورت و چاق کردن آن در مدت زمانی کمتر از یک ماه گنجاندن حب 4 مغز به برنامه و رژیم غذایی است. برای تهیه این حب نیاز به مغز پسته، بادام، فندق و خرما دارید. برای تهیه حب کافی است 4 عدد از هر یک از این مغز ها را با 2 عدد خرما ترکیب کنید و آنها را به صورت خمیری نرم درآورید، می توانید به جای استفاده از خرما از شیره خرما نیز برای خمیر کردن این مغزها استفاده کنید و از این خمیر حب های کوچک و گرد تهیه کنید و در طول روز5 تا 10 عدد از این حب ها را بخورید. مصرف مغزهای روغنی یکی از بهترین روش ها برای پرتر به نظر رسیدن عضلات صورت است.

 

از چینی ها کمک بگیرید

اگر می خواهید از روشی جز اصلاح رژیم غذایی و خیلی سریع برای پر شدن صورت تان استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم با یک متخصص طب سوزنی مشورت کنید. درمانگران طب سوزنی برای بهتر شدن جریان گردش خون صورت و تولید کلاژن بیشتر از سوزن های ظریف طب سوزنی استفاده می کنند. آنها با افزایش خونرسانی در ناحیه صورت علاوه بر غذارسانی و آبرسانی به افزایش و تولید کلاژن پوست کمک می کنند و به این ترتیب می توان به تقویت عضلات صورت و خوش فرم شدن این عضلات کمک کرد. با این روش با کمک طب سوزنی می توانید در مدتی کوتاه و کمتر از یک ماه به پر شدن صورت و چاق تر به نظر رسیدن آن کمک کنید. برای این منظور بهتر است با یک متخصص طب سوزنی مشورت کنید.

 

حرکات ورزشی برای چاق شدن صورت

اگر تمایلی به استفاده از تکنیک های تغذیه برای پر شدن و چاق به نظر رسیدن صورت ندارید، بهترین روش برای شما استفاده از تکنیک های ورزشی سودمند برای چاق شدن صورت است. برای این کار هر روز کمتر از 20 دقیقه را به این کار اختصاص دهید و در 2 نوبت این تکنیک را اجرا کنید. روی صندلی بنشینید و روی عضلات صورت تمرکز کنید. سپس لب ها را تا جایی که می توانید جمع کنید و آن را به مدت 5 ثانیه در همین حالت نگه دارید سپس بدون آنکه لب های تان از هم باز شود و دندان های تان دیده شود لبخند بزنید و سعی کنید خط لبخند را بلند و بلندتر کنید. لب ها را به مدت 5 ثانیه در این وضع نگه دارید و این تمرین را 15 بار تکرار کنید. بعد از اجرای پانزدهمین حرکت خواهید دید که عضلات صورت تان احساس خستگی می کنند. این به شرطی است که حرکات را به درستی و با تمرکز انجام داده باشید. خستگی عضلات صورت بهترین نشانه برای بهبود خونرسانی و جریان گردش خون به سلول های صورت است. اجرای این تکنیک هر روز به مدت 20 دقیقه به شما کمک می کند تا عضلات ورزیده و پرتری داشته باشید.

 

هر شب این سالاد را بخورید

گنجاندن سالاد کاهو و جوانه گندم در وعده های غذایی به ویژه وعده شام تاثیر زیادی بر افزایش نشاط و شادابی صورت و پر شدن و چاق به نظر رسیدن آن دارد. جوانه گندم به دلیل داشتن ویتامین E و گروه ویتامین های B می تواند تاثیر زیادی در آبرسانی و افزایش آب میان بافتی صورت داشته باشد. علاوه بر تهیه سالاد جوانه گندم می توانید پودر تهیه شده از جوانه گندم را با ماست ترکیب کنید و بعد از خوردن یک وعده غذایی 2 قاشق از آن را بخورید. توجه داشته باشید که مصرف بیشتر پودر جوانه گندم و ماست بعد از غذا می تواند به چاقی دیگر نقاط بدن کمک کند بنابراین اگر می خواهید تنها صورت تان چاق شود به خوردن حداکثر 2 قاشق جوانه گندم و ماست بعد از یک وعده غذایی اکتفا کنید.

 ماسک صورت

ماسک مفید برای چاقی صورت

 

ماسک چاق کننده صورت

ماسک گل رس یکی از قدیمی ترین ماسک های طبیعی است که مردم سرزمین های مختلف در هند، مصر و چین از آن برای افزایش زیبایی و جوانسازی پوست شان استفاده می کردند. در متون طب سنتی ایران نیز نسخه های مختلفی برای گل رس وجود دارد که از آن برای حفظ شادابی و نشاط پوست و مو استفاده می کنند؛ نسخه هایی که بسیاری از آنها جنبه درمانی نیز دارد. ماسک گل رس از ترکیب خاک الک شده و نرم شده و گلاب خالص و طبیعی به دست می آید. ماسک کردن این ترکیب  روی پوست حتی در مواردی که پوست فرد حساس و نازک است موجب تقویت عضلات و از بین رفتن افتادگی ها و شل شدگی های پوست و ماهیچه های صورت می شود و به این ترتیب به پرتر به نظر رسیدن صورت کمک می کند. برای تهیه این ماسک کافی است یک قاشق غذاخوری گل رس نرم شده را با یک قاشق مربا خوری گلاب ترکیب کنید و آن را به صورت خمیر درآورید. برای آنکه گل کاملا به صورت خمیری نرم درآید می تواند ذره ذره میزان گلاب را افزایش دهید تا بتوانید از این ترکیب به عنوان ماسک استفاده کنید. سپس کل صورت را با آن خوب پوشش دهید و اجازه دهید این ماسک به مدت 15 دقیقه روی پوست تان باقی بماند. بعد از اتمام کار نیز حتما پوست تان را با آب خنک بشویید و هرگز در طول روز از آب گرم برای شستن پوست صورت استفاده نکنید. 

تمام راههای چاق شدن صورت

تمام راههای “چاق شدن صورت”
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 7391
برگرفته از سلامت نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4589 2802
نظر کاربران
زهره

زهره

به نظرم پیشنهاد هایی که برای چاق کردن صورت در این متن داده شده بود بسیار جالب بودند. من بعضی از این روش ها مانند خوردن ماست و جوانه و همچنین کاهو و خیار را آزمایش کرده ام و به این نتیجه رسیدم که سودمند هستند. شاید بهتر باشد اگر خواب چند دقیقه ای در هنگام خستگی های وسط روز و پرهیز جدی از شستن صورت با آب گرم را هم به سرفصلها بیفزایید. مصرف سطحی روغن زیتون و نارگیل و بادام هم بسیار به صاف ماندن پوست و زیبایی آن کمک می کند. سپاسگزارم

435 76
صبا

صبا

به نظرمن این روش هاباعث زیبایی پوست می شونداماباعث چاقی آن نمی شوند.

277 69
کمال

کمال

برای اینکه صورت تپل داشته باشیدبایدخوب بخوابید سعی کنید حداقل ساعت ده شب بخوابید توی یک هفته تاثیرش رومیبینید اکثر لاغری هاازکم خوابیه امتحان کن اگه تاثیرنداشت فوشم بده

825 107
زهرا

زهرا

یلام من میخوام عروسی کنم اما صورتم خیلی لاغره....یکی راه کاری داره که زودتر صورتم چاق تر بشه...ممنون میشم جوابمو بدبن....خیلی دوست دارم صورتم چاق بشه....

818 176
فاطمه

فاطمه

سلام.شنیدم شیر خشک چاق کننده سریع صورته...امتحان کن شاید نتیجه بگیری

259 77
پروانه

پروانه

سلام..شیر خشک رو بخوریم یابزنیم تو صورتمون

260 102
ملیکا

ملیکا

دوستان عزیزم شیر خشک هیچ تاثیری نداره خودم یه مدت خوردم ولی دکتر گفت تاثیر نداره. جز تزریق هیچ راهی واسه چاقی صورت نیست. حالا اگه کسی راهی رفته به نتیجه رسیده بگه چون خودمم دارم عذاب می کشم.

105 72
بی نام

بی نام

باید شیر خشک رو بخوری به صورت ماسک ک نیست

96 54
رخساره

رخساره

سلام شیرخشک نزنی صورتت باید بخوریش عزیزم

121 35
خورشید

خورشید

راه کار دقیقی نمیدونم اما شنیدم ارایشگرا به عروسایی که میان پیششون پیشنهاد میکنن از یه هفته قبل از عروسی سیب زمینی سرخ کرده زیاد بخورن

96 44
مهتا

مهتا

سلام خوردن سرخ كردني قبل از عروسي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! صورتت پر از جوش و چربي ميشه به علاوه اينكه كبد چرب و غليظ شدن خون رو هم در نظر بگير در ضمن از خوردن شير خشك جدا پرهيز كنيد چون چربي خيلي بالايي داره و براي سلامتي خطرناكه ............. ما ميخواهيم زيبا باشيم درست اما نه به قيمت از دست دادن سلامتي با ارزشمون

209 41
رخساره

رخساره

بنظرمن سیب زمینی اب پزشده ازهمه چی بهتره باعث چاقی صورت وبدن میشه البته ب طور منظم هرشب تا یک ماه باید این کارو کرد البته واسه کسانی ک میخوان چاق شن

130 33
حمید

حمید

بهترین راه حل فقط روزی 8لیوان آب

230 25
حسین

حسین

هرشب سیب زمینی سرخ شده با سس بخور تاثیرش بی نظیره توی مدت کم

83 39
سام

سام

سیب زمینی معجزه میکنه

61 13
ایلار

ایلار

من استفاده کردم ولی فایده نداشت

27 32
مجید

مجید

این کارا چیه دوستان ساده ترین کار و راحت ترین کار مراجعه به پزشکه سری ک درد نمیکنه چرا دسمال ببندین .ولی هرچی هم خدا داده شاکر باشین

106 38
الناز

الناز

هر شب قبل خواب یک لیوان شیر بادو قاشق عسل بخور بخواب

128 33
eng6364@yahoo.com

eng6364@yahoo.com

من برای عروسی خودم هر روز اب هویج میخوردم واقعا تاثیر داره اما اصلا جوانه گندم را با ماست نخور خیلی بدمزه هست حالت هم بهم میخوره

87 35
الهام

الهام

من جوانه گندم با ماست خوردم بعدش حالم به قدری بهم خورد که بالا آوردم

73 30
پریسا

پریسا

سیب زمینی سرخ شده یا سیب زمینی پخته با سس مایونز اول صبح بیدار شو بخور و بعدش بخواب در دو هفته چاق میشه اما بیشتر ادامه بدی بدن هم چاق میشه که برای سلامتی خوب نیست

79 34
مهسا

مهسا

سلام دوستان من هم میخام صورتم تو پر بشه هم بدنم وخیلی زود تاثیر بذاره چه راه کارهایی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟

158 37
لیلا

لیلا

سلام امیدوارم اثر کنه خیلی دوست دارم صورتم چاق بشه

52 21
keyhan

keyhan

سپروهپتادین با دگزا 10روزه میترکی عوارضش برایه دوره زیاد خیلی بده

86 60
ئ

ئ

فقط جوانه ی گندم بخور

54 20
Lo.messi

Lo.messi

به نظر من هر روز خیار هندوانه بخور صورت چاق میشه

33 18
raha

raha

سلام روزی دوقاشق ارد نخودچی بخوری هم واسه چاقی صورت خیلی خوبه

28 14
داود

داود

با سلام . شیر ، آجیل ، سبزیجات ، موز و سیب زمینی زیاد بخور .

61 22
مریم

مریم

هر روز سیب زمینی بخور بخار پز یا سرخ شده فرق نداره فقط سیب زمینی چاق میکنه هر روز مرتب بخوری صد در صد چاق میشی من خودم امتحان کردم که میگم.

78 18
مدیحه

مدیحه

نمیشه نمیشه سه ماه میشه که من کچالو شیر عسل خرما و همه چیز هایکه برای چاقی پیشنهاد شده را میخورم و ورزش میکنم اما هیچ اثری نداشت خیلی نگران هستم

51 28
نگار

نگار

گوجه هم من شنیدم برای پوست خوبه....

43 22
زهرا

زهرا

سلام نه گوجه مو رو تو صورت زیاد یکنه من برای تقویت ابروهام همیشه از آب گوجه استفادهمی کنم

29 25
زهرا

زهرا

گوجه به همراه اب لیمو واسه سفیدشدن پوست خوبه

42 27
مینو

مینو

به نظر من خسته کردن عضلات صورت به واسطه ورزش و خوردن ماست+دوقاشق جوانه گندم پس از هر وعده غذایی خیلی سریعتر جواب میده . خوردن خیار و گلابی هم خیلی خیلی خوبه. امتحان کنین

55 17
شیرین

شیرین

سلام میشه بگیدچقدرماست وچقدرجوانه گندم استفاده میکنیم؟

49 27
مدیحه

مدیحه

میشه بگویین برای خسته نمودن صورت از کدام ورزش استفاده نمودید ؟

33 15
لیلا

لیلا

سلام دوست عزیز اگه یکماه هرروز صبح یکعدد سیب پخته شده(مثل کمپوت) بخوری صورتت پرتر میشه امتحان کن نتیجه اش عالیه.

47 16
علی

علی

سلام چطور میشه سیب پخته شده تهیه کرد باتشکر

24 26
سحر

سحر

سیب بزار اب پز شه مثل کمپوت میشه سیب زرد بهتره

35 13
مهدی

مهدی

من نمیدونم چرا چاق نمیشم بعضا میگن کلیه جذب ویتامین نمیکنه درسته

21 19
علی

علی

اول یه آزمایش خون بده و پیش دکترمتخصص برو وریشه لاغریت رو پیدا کن ؛اکثر راه های گفته شده برای یک فرد میتونه جوابگو باشه

50 19
فروغ

فروغ

هر صورتی با یه روش خاص چاق میشه من اکثر روش هارو امتحان کردم و فهمیدم که نان خیلی تاثیر داره رو صورتم . در همه ی وعده های غذاییم نان رو گنجوندم . اما مشکل اینجاست که اگه یه روز استفاده نکنم دقیقا تاثیرشو میذاره و صورتم اب میشه

40 9
مبینا

مبینا

من شنیدم برای چاق شدن صورت میشه شیر خشک خورد.بایدشیرخشک بچه رو توی اب جوش حل کنید و بخورید

36 16
سحر

سحر

باید به صورت خشک بخوری

30 12
محسن

محسن

سلام.همه راهها خوبن ولی سیب زمینی خیلی خوب صورتو چاق میکنه ومغزها

55 13
مسعود

مسعود

سلام واسه من خوردن شیرتازه ناشتا و سیب زمینی آپز یا شیر قبل خواب جواب داد..صورتتونم با آب سرد بشورین

36 15
هانی

هانی

سلام.قرص ویتامینEمصرف کنیدعالیه

84 18
یاسی

یاسی

سلام دوستان سیب زمینی خیلی تاثیر داره من خودم امتحان کردم...

25 14
رويا

رويا

سلام،من دوماه ديگه عروسيمه ب نظرتون ويتامينE ميتونه تاثير بذاره ؟چطوري مصرفش كنم؟

54 18
ارشام

ارشام

اره می تونه البته امگا 3 باهاش مصرف کن

27 11
زهرا

زهرا

بچه ها هر روز یکم شیره انگورو با اب مخلوط کنین شربتشو بخورین.صبحام یکم شیره انگورو با ارده مخلوط کنین با نون بخورین تاثیر خوبی میزاره.

36 18
سلام من دوستدارم صورتم چاق بشه چه راه حل

سلام من دوستدارم صورتم چاق بشه چه راه حل

سلام من خیلی دوست دارم صورتم چاق بشه چه راه حلی زودترتاثیرمیذاره؟

34 20
بی نام

بی نام

سلام دوستان میتونید شب قبل خواب شیر داغ کنید ی قاشق عسل توش بریزید خیلی عالیه.یا ژله ی خوراکی استفاده کنید.با تشکر.

17 13
مرتضی

مرتضی

ببین عزیزم هیچ وقت عسل رو با مایعات داغ مخلوط نکن ، باید بزاری آب یا شیر ولرم بشه بعد عسل رو بریزی وگرنه تولید یک نوع سم میکنه که در مواقعی باعث مخاطرات زیادی واسه سلامتی انسان میشه، میتونی تحقیق کنی

63 11
سمیه

سمیه

سلام تمام این روشهاعلاوه برصورت بدن هم چاق میکنه ازنظر علمی هیچ روش موضعی بجز روش تزریق ژل وجودنداره روشهای موضعی هم فقط پوست رو شاداب میکنه حالت صورت بیشتر ارثیه

41 23
لیدیا

لیدیا

بجز رزیم غذایی دوری از استرس و آرامش خیلی تاثیر مثبتی داره رو شادابی و چاقی صورت

50 7
هستی

هستی

موافقم با شما. هیچ چیز جز ارامش اعصاب و دوری ازاسترس نمیتونه رو چاق شدن تاثیر بزاره

64 18
مائده

مائده

دقیقا همینطوره عزیزم.تمام راه های بالا برا پر شدن کلی بدنه.و برای پر شدن موضعی باید پروتز گونه یا تزریق ژل یا چربی کرد.که از بین اینا فقط تزریق چربی کاملا بی عوارضه.چون خودم انجام دادم میگم

43 37
پریس

پریس

سلام روزی 8 لیوان آب و حتما بخورید و سیب زمینی هم آره چاق کننده صورت هست

41 10
کتا یون

کتا یون

روغن خراطین تاثیر فوق العاده ای داره

41 13
Anna

Anna

روغن خراطین چ مقدار و به چه صورت؟

31 12
farzaneh

farzaneh

سلام،لطفابگوروغن خراطين روچه مدت استفاده کردي؟لک وپيس نمياره

19 13
هستی

هستی

من روغن خراطین رو دوماه استفاده کردم هیچ تاثیری نداشت

19 5
هانيه

هانيه

كدوم مورد از همه بهتره؟

18 4
بی نام

بی نام

بنظرمن همون اب سیب زمینی اب پز وشیر خشک بهتره

16 8
Anna

Anna

منم ژل تزریق کردم گونم رو ولی بازم به نتیجه دلخواه نرسیدم* هرگونم رو هم 2 سی سی زدم که دقیقا شد دو میلیون اونم واسه 1 سال زیادم فرق نکردم والله کسی هم متوجه نمیشه فقط میگن یکم چاق شدی :)) ولی من از اینم میخوام بهتر شم جا داره . ژل هم که موقتیه هزینشم زیاده واسه این میخوام دفعه بعدی اگه زنده بودم چربی تزریق کنم از بدن خودم میگیره دکتر با اینکه همش عضلم ولی شکمم و پهلوهام کمی چربی داره. که این روش هم طبیعی تره نسبت به ژل هم سازگاریش با بافت گونه خوبه و طبیعیه و طبیعیتر هم دیده میشه خطریم نداره + اینکه هزینش خیلی کمتره از ژل به اون نسبت .من 22سالمه

47 56
مائده

مائده

اره عزیزم تزریق چربی به صورت بهترین طبیعیترین و موندگارترین روشه.که اگه دکترت موقع شست و شو چربی قبل از تزریق مهارت داشته باشه و سلولای چربی رو زنده نگه داره و درست تزریق کنه موندگاریش رو گونه هات تا اخره.البته ب شرطی که دنبال کاهش وزن و اینا نباشی و رژیم های نادرست نگیری.بهترین روش رو انتخاب کردی دوستم امیدوارم شماهم ب نتیجه ی دلخواهت برسی

22 37
زهرا

زهرا

ولی من از خیلیا شنیدم که چربی هم خیلی زود جذب میشه. حتی سریعتر از ژل

18 10
وحيد

وحيد

دوستان خودتونو خسته نکنید این روش ها خسته کننده هستند و کمترین تاثیر رو دارند

24 19
زهرا

زهرا

نه خب این نظر شخصی شماست بدن با بدن فرق داره، به نظرمن ماسک کمتر تأثیر داره اینو از دکترم شنیدم که میگه بجا ماسک میوه رو بخورید ویتامین از طریق خوردن جذب میشه

24 9
فاطی

فاطی

نظر شماب نظر من جوانه گندمو سیب زمینی خیلی تاثیر داره خواب درست و بدون استرس هم خیلی خوبه من خودم با سیب زمینی و جوانه گندم نتیجه خیلی خوبی گرفتم،

37 7
پرنیان

پرنیان

شبی1عددسیب زمینی پخته قبل ازخواب1ماهه جواب میده برای چاقی صورت

26 9
مژگان

مژگان

سلام دوستان هیچ چیزی به اندازه ی سیب زمینی و اب زیاد تاثیر نداره من خودم امتحان کردم خیلی عالی بود

52 4
امیر اردلان

امیر اردلان

به مدت 1-2 هفته هر شب یا عصر شیره خرما و شیره ارده رو به اندازه یک کاسه قاطی کنید و بخورید تاثیرش معجزه میکنه

14 8
سهیلا

سهیلا

نظر شماکتایون جون شما روغن خراطین استفاده کردین خودتون نتیجه گرفتین؟ بعدش بر نگشتین به حالت اول؟

12 11
ندا

ندا

سلام فقط خیار بخورید و روی صورت بمالید عالیه

32 12
Reza Abba30an

Reza Abba30an

ره صد ساله رو نمیشه ی شبه رفت..با یک دید منطقی و تغذیه کامل و سالم شما میتونید هم تناسب اندام داشته باشین هم زیبایی..بهتره یک برنامه بلند مدت داشته باشین ن توقعات بیجا..موفق باشین

36 11
کتایون

کتایون

سلام من روغن خراطین رو استفاده کردم تاثیرش رو هم دیدم نه تنها برگشت نداشته بلکه اگه به دلایلی رژیم هم بگیرین صورتتان به همان شکل میمونه و لاغر نمیشه

38 12
کتایون

کتایون

دقیطریقه استفاده از روغن خراطین :اول صورت روبا یک حوله خشک پنج دقیقه ماساژ می ریم سپس چند قطره روغن رو توی دستمان می ریزیم وده دقیقه هم با روغن خراطین ماساژ میدیم ودر آخر یک حوله خیس سرد روی صورتمان می گذاریم تا تثبیت شود البته باید این کار رو شب موقع خواب انجام دهیم

29 8
ریحانه

ریحانه

کتایون جون شما روغن خراطین کشیدی صورتت جوش نزد؟

11 11
مینا و حوا

مینا و حوا

خوردن سیب زمینی آب پز نیز باعث چاقی صورت میشود...باعث مطالب مفید و خوبتان ممنون....

16 9
هاله

هاله

من از روغن خراطين استفاده كردم ولي متاسفانه تمام صورتم جوش زد

15 5
کتایون

کتایون

من از روغن خراطین استفاده کردم وصورتم اصلا جوش نزد شاید برای بعضی از پ وستها ایجاد حساسیت بکنه

10 6
azi

azi

خوردن این معجون واقعا عالیه برای چاقی مخلوط یک لیوان شیر و یک قاشق شکلات و دو قاشق بستنی و سه پیمانه شیر خشک کمی هم عسل یا شکر برای شیرین کردن معجون همه رو مخلوط و میل کنید واقعا جواب میده

22 9
جواد

جواد

یه راه برای پختن سیب زمینی بدون استفاده از اب امتحان کنید خیلی خشمزه اس سيبا خوب بشورید وخشک کنید بعد یه ظرف در دار را برمیداری تمام سطحشا یه لایه نمک خیلی کم میریزی سیبا روش بذارید درشم بذارید و رویه حرارت غیر مستقیم بذارید بعد یه ساعت اماده میشه

21 15
زهرا

زهرا

با سلام به نظر من خوردن روزانه خیار ،اب هویج ،گلابی وسیب وسیب زمینی عالیه

19 11
پریا اسماعیلی

پریا اسماعیلی

با عرض سلام خدمت دوستان: به نظر من خوردن روزی یک سیب زمینی پخته جواب میده. البته زدن روغن شتر مرغ اصل هم به صورت جواب میده.

12 8
دخترونه

دخترونه

سلام ذوستان من 4مغز رو امتحان کردم.گردو پسته بادام فندوق رو اسیاب کن با خرما مخلوط کن و اندازه گردو روزی5تا بخورین.فقط تاثیرش رو صورته....عالیه از بدن چاق نمیشین

20 12
زری

زری

کتایون جون بعد استفاده از روغن خراطین.بدلیل چرب شدن صورت،نیازی به صابون زدن هست یانه

12 12
هاله

هاله

سلام، پوست صورت من چروک شده ولاغر باید چکار کنم تت صورتم سرحال چاق بشه

21 7
Nelo

Nelo

وردن اب اضافی برای پوست توی طب اصیل ایرانی مضر یاد شده میزان نیاز شما ب اب همون میزانیه ک هنگام تشنگی میخورید اگه بیشتر اب بخورید این اب اضافی زیر پوستتون میره و اونو متورم و صاف و زیبا تر نشون میده وباعث کشیدگیه پوست میشه اما وقتی این اب اضافی دفع شده پوستون مثل باد کنک باد شده ک حالا بادش خالی شده چروک شل و افتاده میشه و از فرم بیرون میاد ایا باعث چین و چروک میشه اگر اضافه گی دفع شوه

17 9
گلاره

گلاره

سلام من شیر خشکو امتحان نکردم اما سرلاک عالی مزه ی خوبی هم داره. فقط خیلی لیزه همینم باعث میشه احساس تهوع داشته باشی ولی خیلی خوبه

3 4
raheleh

raheleh

سلام دوستای خوبم شیر خشک عالیه اما کبد چرب میکنه و باعث جوش میشه

9 4
دکتر

دکتر

همشون دروغه به ساختار بدنی ربط داره

23 13
Edris

Edris

مقصد گفته باشم برای چاق شدن عجله نکنید که به صحت خود ضرر میرسانید فقط اول ورزش کنید تا بدن تان بخاطر حضم ویتامین ها آماده شور و بعد مغزیات بخورید و آب بنوشید و سبزیجات و هم میوه جات و شحمیات را کم استفاده کنید دیگه کافیه امتحان شرط است استفاده کن تا یک ماه انشاالله تاثیر میکند موفق باشید

8 5
حمید

حمید

سیب زمینی سرخ شده با سس فوق العاده اس . من خودم امتحان کردم .جواب داد

10 12
یاسین

یاسین

با سلام اصلا میشه بگید چرا میخواهید چاق بشید .مگه صورت چاق خوشبختی میاره .متاسفم واسه خودمون که به جای دیدن باطن همدیگه فقط ظاهر بین شدیم .خواهشن بباییم ذهنمونو چاق کنیم نه لپمونو

33 66
زهرا

زهرا

عزیزم ظاهر خوب داشتن هم یه نوع آراستگیه همه بخاطر دیگرون به خودشون نمیرسن که بعضیا اعتماد به نفسشون میره بالا

53 6
خخخخ

خخخخ

با سلامـ من اول اعصاب اروم رو پیشنهاد دارم،دوم اب زیاد ،خصوصا قبل خواب اب بخورید.سیب زمینی،خواب کافے،کنجد هم عالیه.

16 6
اکبر

اکبر

بچه ها بهترین راه فقط یه چیزه،اونم عرق یونجه عالیه عالی

10 6
نگین

نگین

عرق یونجه بیشتر از دو هفته نباید خورد در فواصل دو ماه.تو اینترنت سرچ کنید.کاملا توضیح داده

13 5
سبزوار

سبزوار

شیرخشک امتحان کنید واسه من که جواب داد

18 3
سحر1999

سحر1999

خوردن سیب پخته هم موثره.امنحانش کنید!

15 7
رضا

رضا

سلام دوستان مراقب باشید هر چیزی رو زیاد استفاده نکنید مخصوصا قرصهای ویتامین حتما در موردش تحقیق کنید . ماساژ و ورزش میتونه موثر باشه .

9 2
مریم

مریم

روغن خراطین چیه وازکجاباید تهیه کنیم

15 4
نرگس

نرگس

نظری ندارم .چاقی خدادادی هستش

10 20
منصوره

منصوره

نظر منم همینه . چاق شدن صورت کاملا ارثی و ژنتیکیه دوستان .

10 25
zahra

zahra

سلام دوستان من خیلی لاغربودم هرروز صب یه قرص ویتامینEمیخوردم.تآثیرش فوق العاده بود از کلی دکترم پرسیدم هیچ عوارضی نداره

32 7
محسن

محسن

همتون سره کارید....واسه چاقی صورت فقط اب اب اب...ی بطری بگیر دستت بدون هیچ دلیلی فقط اب بخور..هر 5 دقیقه ی قولپ...اخر شب میبینی 4 تا 5 لیتر اب خوردی..البته ادرار هم ب نسبت زیاد میشه...ولی در عرض 15 روز صورتی سفید و تازه دارید با لبانی شفاف...اگرم میخای زود تر نتیجه بگیری شام برنج کته بخور..پفی ک صب ب صورتت میده باعث باز شدن سلولهای ماهیچه صورت میشه و جایگیریه اب در بین سلولهای بافتیه صورت..ب همین سادگی ب همین خوشمزگی

69 13
mohamadcyborg

mohamadcyborg

سلام.هم اب ج میده هم سیب زمینی حتمااستفاده کنید

12 8
فاطمه

فاطمه

من سیب زمینی سرخ کردنی خوردم نتیجه خوبی داشت در عوض چربی کبد گرفتم.جوانه گندم فقط اثرش دوماه بود دوباره برگشتم به قبل .روغن خراطین هم همینطور اثرزیادی نداشت .بنظر من حب چهارمغز خرما بهترینه و اب البته زیاد هم نباید مصرف بشه .ماکارونی و کشمش هم باعث چاقی کل بدن هم میشه .

20 10
yashil

yashil

سلام دوستان ...یکی از راه های بی خطر چاقی صورت ...خوردن روزانه اب هویج ...جوانه ی گندم با ماست ...و ورزش های صورت است ...من خودم قدم 173 است و 60 کیلو هستم ...الان صورتم خیلی خوب شده ...صادقانه می گم .همیشه دنبال را ه های سالم باشید ...و صبور هم باشید ...یک هفته جواب می گیرید .در ضمن استراحت و خواب خوب هم یادتون نره ...همیشه هم لبخند رو لبتان باشه !:))

34 3
Roxana

Roxana

من رژیم گرفتم صورتم لاغر شده میخوام صورتم چاق ترشه نه بدنم رفتم عطاری روغن گل بنفشه داد که هر شب موقع خواب ماساژ میدم روزا هم با روغن کنجد تازه شروع کردم به نظر شما جواب میده؟

13 13
کریم

کریم

اگه اعصابت ضعیفه شبا بی خوابی میکشی فایده نداره

13 3
سیما

سیما

سلام دوستان روزی یک لیوان شیر موز میل کنید صورتتون میشه مثل هلو .دختر خالم عروسیش بود صورتشم خیلی لاغر من از تلوزیون شنیدم شیرموز چاق میکن بهش گفتم ..معجزه میکنه...فراموش نشه اب هم خودش معجزه بزرگی

9 8
مریم

مریم

حالتون بهم نمیخوره از اینک سیب زمینی هر روز میخورید به این موضوع فک کردید توانش رو دارید خودتون رو خسته نکنید ی وعده به وعده های غذایتون اضافه کنید مثلن ده شب ی وعده سبک غذا بخورید مثل نون پنیر و سبزی یا نون پنیر خیار یا همون سیب زمینی بخته با نون و وووبه چه قیمتی میخواید چاق بشوید از دست دادن سایر قسمت های بدنتون این وعده و اینکار رو انجام بدید نتیجه اش رو برای دیگر دوستان ک طالب چاقی صورت هست بگوید و تنها خواهشی که دارم دعای عاقبت بخیری برام بکنید ممنون از همه دوستان

16 18
لادن

لادن

سلام دوستان تقریبا یک ماه سیب زمینی سرخ شده خوردم تا صورتم پر بشه ولی دیدم بعد یه مدتی صورتم کلی جوش زد تازه کبد چرب هم گرفتم و مجبور شدم غذا رزیمی مصرف کنم و دوباره لاغر شدم خیلیا دیدم روغن خراتین استفاده کردن وراضی بودن البته بعضیا جوش زدن امتحانش ضرر نداره

12 5
نسیم

نسیم

سلام.دوستان من هیکل و صورت فوق العاده لاغری داشتم. اما با یه رژیم غذایی ب هردو هدفم رسیدم. پیشنهاد میکنم حتما خوردن شیر رو قبل از خواب و اول صب انجام بدید.شیر و تخم مرغ ب دلیل داشتن پروتیین تاثیر فوق العاده ای روی بافت پروتینی صورت میذارن. هنوز بعد از سه سال تونستم وزن ایده المو حفظ کنم. خوردن سیب زمینی هم چه اب پز و چه سرخ شده خیلی موثره

8 3
بی نام

بی نام

با مطالعات و نظرات دوستان به این نتیجه میرسیم که سیب زمینی و شیر خشک بهترین راه حل برای چاقی صورت ممنون دوستان امتحان میکنم:)

16 5
سودا

سودا

سلام خدایی دمتون گرم واس یه چاقی صورت این همه نظردادین حالااگه درمورد علم و..... افرین افرین ادامه بدین خوبه

20 13
حمیده

حمیده

چن هفته ست سیب زمینی آپز میخورم با بادام. آبم زیاد میخورم باورم نمیشه اصلا. صورتم پرتر شده البته جوش میزنم.

21 5
حمیده

حمیده

سیب زمینی واقعا عالیه دوهفته بخوری جواب میده

16 5
دوست

دوست

دوستان عزیز 1..خواب به موقع شبها ...2..خوردن اب کافی در روز وشبها قبل از خواب 3..ماسک پوست خیار 4...زدن کرم دست وصورت بعد ازحمام گرم که باعث میشه بخار دوش از صورت خارج نشود 5...خوردن چهار مغز اجیل مخصوصا بادام خام 6... خوردن جوانه گندم ....یک ماه رعایت کنید اگر صورتتان چاق وزیبا شد فقط منو دعا کنید تضمین میدم صورتی زیبا وچاق داشته باشید البته خوردن زیتون فراموش نشود

39 5
پری

پری

کتایون خانم میشه لطفا مارک روغن خراطین که استفاده کردین بگید

16 10
یحیی

یحیی

باسلام خدمت دوستان زیادتوگوشی نرید چون فرکانساش روصورتتون تاسیر منفی داره همچنین مطالعه

12 6
ss

ss

صورتتون رو در روز با اب سرد بشورید

12 3
فا طمه

فا طمه

سلام به نظر من تز ریق ژل هم میتونه روش خوبی باشه البته برای اونایی که می خوان صورتشون زود چاق بشه

5 9
مهشاد.

مهشاد.

با سپاس از نظرات همگی دوستان ، من همه موارد را آزمایش کردم ، و به تنها نتیجه ای که دست پیدا کردم ، شادی و خنده ،و مسافرت ، و مصرف روزانه 250گرم ، آجیل ، فقط و فقط همین .

19 5
مائده

مائده

هر روز ناشتا اب سيب زميني بخورين،ماسک خيار و اون ورزشي که توضيح داده عاليه من نتيجه گرفتم،امتحانش ضرري نداره;-)

11 6
gym

gym

واسه ما پسرا که مهم نی صورتمون چاق باشه یا لاغر.چه فرقی میکنه.مشکلات مهمتری هم تو زندگی هست

18 25
فری

فری

سلام هرروز صبح اول صورتتون رو با اب خیلی گرم بشورید بعد سریعا بعدش با اب خیلی سرد بشویید این تغییر دما باعث چاقی صورت میشه

10 12
www.jangi@gmail.com

www.jangi@gmail.com

هرروز صبح صبح یدونه خیار و شبش هم یدونه خیاربخورین، من ک امتحان کردم ی مقداری تاثیرداشت، آب رو هم دارم امتحان میکنم هنو ب نتیجه نرسیدم.

4 4
fatemeh

fatemeh

1.به نظر من استرس و فشار های عصبی رو از خودت دور کن 2.شیره خرما وهمین طور شیره انجیر برای چاقی صورت موثره

14 4
اسما

اسما

سلام دوستان، همه روش های گفته شده عالیه،اول ازهمه روزی نیم ساعت این ورزش رو انجام بدین:پنج ثانیه لباتون روغنچه کنین جمع کنین بعد پنج ثانیه لبخندبزنین تا جایی ک دندوناتون دیده نشه وصورت کشیده بشه اینکاروپانزده تابیست بارانجام بدین عالیه، یا یکم هوا تودهنتون نگه دارین و لپاتون رو بادکنین چندثانیه نگه دارین،و روش های موثر دیگه:روزی هشت لیوان آب،سیب زمینی سرخ شده یا آبپز،ماست و جوانه گندم.یه لیوان شیر قبل خواب وسرصبح،شیرباعسل،خیارو ماسک خیاررنده شده رو نیم ساعت رو پست بذارین،عرض کمتر یه ماه حتما جواب میگیرین،عالیه،موفق باشین دوستان،یاعلی..

28 6
ملیحه

ملیحه

من چن وقته شیر خشک استفاده میکنم خوب بوده یعنی بقیه میگن صورتت بهتر شده ولی جوش میزنم

17 7
عطا

عطا

دوستان هرکسی یه راهی رو رفته خودم نوشیدن اب و ورزش دادن صورت را بهترین گزینه پیدا کردم

17 6
hoda

hoda

سلام سیب زمینی علاوه بر چاقی صورت و بدن باعث ترک های زیادی روی بدن میشه به نظر من نخورین پشیمون میشین

18 21
hossein

hossein

روغن خراطین چه مدت باید رو صورت بمونه بعد شسته بشه

37 10
Amir

Amir

من همیشه تو عمرم لاغر بودم , هم بدنم لاغر بوده هم صورتم با یک خاطره زیبا راه حل جادویی رو بهتون پیشنهاد میکنم .. من تو دوران خدمت سربازی ( دو ماه آموزشی فقط ) صورتم خیلی گرد و تپل شد جوریکه خودم هم باورم نمی شد ! حتی تو این چند ماهی که خدمت کردم صورتم لاغر بود مگر دوران آموزشی . الان دلیلشم بهتون میگم . دلیلش این بود که تو 2 ماه آموزشی ما هر شب سر موقع ساعت 9 شب می خوابیدیم , 4 صبح هم بیدار میشدیم تا ساعت 5 صبح همه کارامونو انجام می دادیم صبحونه هم کامل می خوردیم ساعت 6 صبح هم میرفتیم میدان ورزش , تا دلت بخواد می دویدیم و ورزش می کردیم ( همه اینا اجباری بود ) بعد از 2 ماه که برگشتیم مرخصی فهمیدم چاقی صورتم فقط و فقط مال ورزش ( هر روز صبح بدون استثنا ) - خواب به موقع و منظم - غذای مناسب ( کم می دادن ولی چون تحرک داشتیم همش جذب میشد فقط 10 درصد دفع میشد ) بود . به خدا همش مال همینا بود .. می گن اول آدم باید جلوی ضرر رو بگیره بعد به فکر منفعت رسوندن به بدن باشه - یعنی اینکه اول باید شبا به موقع و خوب بخوابی صبح زود پاشی - هر روز صبح ورزش کنی - غذای مناسب بخوری ( نه آشغال فست فود و اینا ) و در آخر هم برین سراغ ماسک های میوه ای مثه ماسک خیار یا خوردن شیر با عسل و .... فقط خواستم بگم آدم تا اصول اولیه رو رعایت نکنه با هیچ دارویی درمون نمیشه !!! مثال هم می زنم : سرفه شدید می کنین و گلو درد دارین - پا میشین میرین دکتر , به دکتر میگین : گلوم درد میکنه , دکتر هم بعد از معاینه , قرص و داروهاتون رو که نوشت یه نکات خیلی حساسی هم واسه گلوتون بهتون میگه که اگه همزمان با خوردن دارو رعایت نکنید این نکته ها رو , مطمن باشید اصلا خوب نمیشید , دارو خوردن زمانی موثره که نکاتی که برا گلوتون بده رعایت کنید مثلا ترشی نخورید تندی نخورید غذای سرخی به هیچ وجه نخورید - بستنی و چیزای شیرین هم نخورید تا زود خوب شید !!! اینا همش تجارب شخصی بنده بود ! با تشکر از مدیر سایت ( امید وارم نظرمو کامل بذارین واسه بیننده ها ) - هر کی میتونه تا حدود زیادی دکتر خودش باشه با رعایت اصول اولیه در زندگی ! با آرزوی سلامتی و شادی واسه همتون

436 21
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .