نمناک ورزشگوناگون روش های مفید عضله سازی بدن + تصاویر
عضله سازی ، عضله سازی سریع
بیشتر مردم فکر می کنند داشتن بدنی با عضلات حجیم و سفت احتیاج به تمرینات مشکلی دارد در حالیکه با انجام چند تمرین ساده به صورت مداوم می توانند عضله سازی کنند و بدنی خوش فرم داشته باشند.
بازدید : 14,669 نفر

خیلی از افراد علاقه دارند بدنی عضلانی ، خوش فرم و آماده داشته باشند، و راه های مختلفی را برای رسیدن به این هدف تست می کنند. بسیاری از تکنیک ها و نکات تمرینی وجود دارد که با رعایت آنها می توانید با سرعت بیشتری به سمت عضله سازی حرکت کنید . 

عده ای در ابتدا سراغ رژیم های غذایی می روند. سپس همزمان ورزش های هوازی را امتحان می کنند. این بهترین و سالم ترین روش کاهش وزن و سالم ماندن است. اما برای عضله سازی باید تمرینات سنگین تری را با وزنه انجام دهند. علاوه بر آن به دست آوردن عضلات نیز باعث افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن می شود.

در ادامه شما را با حرکاتی آشنا می کنیم که این حرکات رزمی - هنری برای تناسب اندام و لاغری بسیار مناسب هستند. حالا که شما برخی حرکات را انجام داده اید و بدن تان را آماده کرده اید آموزش های کاربردی قدرتی و با شدت بالا به استقامت و قدرت بدنی تان کمک می کند بدون آنکه در شما ایجاد خستگی یا آسیب کند.
 
جالب است بدانید کارشناسان می گویند 27 دقیقه انجام این حرکات به صورت سه بار در هفته معادل 60 دقیقه انجام حرکات هوازی به مدت 5 بار در هفته است. برای هر تمرین سعی کنید بیشترین حرکات را در 30 ثانیه انجام دهید و بدون هیچ گونه استراحتی از یک حرکت به حرکت بعدی بروید، سپس 30 ثانیه استراحت کنید و چهار دور دیگر این تمرینات را انجام دهید تا تمرین تان در 5 دور کامل شود.
 
روش های مفید عضله سازی
 
موقعیت فشار به بالا با دمبل
الف) با موقعیت فشار به بالا شروع کنید. پاهای تان را بیشتر از عرض شانه های تان باز کنید و در هر دست تان یک دمبل نگهدارید و دست های تان را درست زیر شانه های تان قرار دهید.
 
روش های عضله سازی
 
ب) حالا یکی از دست های تان را که دمبل دارد تا شانه های تان بالا بیاورید و باسن تان را موازی با زمین قرار دهید. بعد کم کم دست تان را پایین بیاورید و با دست دیگرتان این کار را انجام دهید. به این ترتیب یک حرکت را کامل کرده اید.
 
چگونه عضله سازی کنیم
 
 
لانچ پرتابی
الف) یک جفت دمبل را جلوی شانه های تان نگهدارید و آرنج تان را به بدن تان نزدیک کنید. پاهای تان به عرض شانه های تان باز و صاف باشد.
 
حرکت لانچ پرتابی با دمبل
 
 
ب) حالا پای چپ تان را با یک قدم فاصله به پشت برده و در سمت راست قرار داده و خم کنید. هر دو زانوی تان باید خم باشد و پای چپ روی پنجه قرار داشته باشد. سعی کنید از پای راست تان برای ایستادن استفاده کنید و این حرکت را با پای دیگرتان انجام دهید. به این ترتیب یک حرکت را کامل انجام داده اید.
 
لانچ پرتابی با دمبل برای عضله سازی
 
 
بالا بردن زانو با ضربه جانبی
الف) بایستید و پاهای تان را جفت کنار هم قرار دهید، بعد زانوی تان را به آرامی خم کنید و نزدیک خودتان بیاورید. زانوی راست تان را تا قفسه سینه تان بالا بیاورید و در این حالت نگهدارید در حالی که پای چپ تان روی پنجه قرار دارد.
 
حرلات بدنسازی برای عضله سازی
 
 
ب) کم کم زانوی تان را پایین بیاورید و پای تان را به سمت راست بکشید و یک ضربه جانبی وارد کنید. به نقطه اول برگردید و این حرکت را برای پای دیگرتان هم انجام دهید تا تمرین کامل شود.
 
حرکت ورزشی مفید برای عضله سازی
 
 
پرش به بالا
الف) پاهای تان را بیشتر از عرض شانه های تان باز کنید و زانوهای تان را خم کنید.
 
تکنیک های عضله سازی
 
 
ب) در یک حرکت ناگهانی در همین حالت که زانوها به سمت قفسه سینه خم شده بپرید و بعد آرام برگردید. یک مکث کوتاه برای تنظیم مجدد موضع خودتان انجام دهید و حرکت را تکرار کنید.
 
عضله سازی همراه با لاغری
 

روش های مفید عضله سازی بدن + تصاویر

روش های مفید عضله سازی بدن + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 18
برگرفته از برترینها -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 12 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف