نمناک سرگرمیگوناگون زایمان زن جوان وسط 12 شیر وحشی در جنگل! + عکس
زایمان در جنگل ، ماجرای ترسناک زایمان
زایمان در جنگل وسط گله ی شیرهای گرسنه ای که مدام حمله می کردند وضعیت وخیم زن باردار را چندین برابر تشدید می کرد.

زایمان زن جوان هندی در آمبولانس محاصره شده با شیرهای گرسنه در جنگل

 لحظات سخت زایمان برای زن جوان و نوزادش با قرار گرفتن در شرایط حساس و دشوار سخت تر شد چرا که آمبولانسی که قرار بود او را برای زمان به بیمارستان برساند میانه جنگل توقف کرد تا نوزاد متولد شود.

Woman Delivers Child in Ambulance Amidst 12 Lions in Gir Forest

زایمان زن باردار وسط جنگل شیرهای وحشی

مانگوبن ماکوانا 32 ساله هرگز شبی را که مجبور شد وسط جنگلی خوفناک نوزادش را به دنیا بیاورد را فراموش نخواهد کرد.ساعات نیمه شب جمعه درد زایمان خانم "مانگوین" آغاز شد اما از آنجایی که روستای آنها از بیمارستان دور بود باید با آمبولانس به نزدیک ترین بیمارستان شهر می رفتند. 

ساعت 2:30 صبح زن باردار و پرستاران سوار بر آمبولانس به راه افتادند ، وضعیت تاریکی هوا و شرایط نامناسب جاده سرعت آمبولانس را کم می کرد در همین شرایط بود که وضعیت زن باردار وخیم شد و پرستاران مجبور شدند او را برای زایمان آماده کنند. صدای فریاد زن باردار بسیار بلند بود و استرس را بیشتر می کرد اما یک اتفاق جدید استرس همه انها را تا حد مرگ رساند ، 12 شیر گرسنه و درنده به اطراف آمبولانس رسیده بودند و مدام با پریدن و چنگ زدن به شیشه های آمبولانس تکان های شدیدی به خودرو وارد می کردند و همین وضعیت را برای اعضای داخل آمبولانس بدتر می کرد.

زایمان در جنگل

عکس گرفته شده بعد از زایمان زن هندی و شیر گرسنه ای که بیرون آمبولانس منتظر بود

به هر سختی بود نوزاد به دنیا امد و آمبولانس به حرکت خود ادامه داد اما شیرها دست بردار نبودند و آمبولانس را تعقیب می کردند ولی در نهایت از ادامه مسیر منصرف شدند.دقایقی بعد مادر و نوزاد به بیمارستان جعفرآباد رسیدند و تحت معاینات قرار گرفتند ، حال هر دوی آنها خوب گزارش شده است.

زایمان زن جوان وسط 12 شیر وحشی در جنگل! + عکس

زایمان زن جوان وسط 12 شیر وحشی در جنگل! + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 32
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف