نمناک اخبارجامعه آخرین خبر از توزیع مرحله دوم سبد کالا در سال 97
سبد کالا ، توزیع سبد کالا
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از واریز دومین بسته حمایتی دولت ( سبد کالا ) خبر داد.
تاریخ انتشار : 27 دی 1397

جزئیات توزیع سبد کالا در سال 97

تسنیم: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از واریز نخستین بخش بسته جبرانی دولت بالغ بر 4 هزار و 500 میلیارد تومان خبر داد و گفت:دو مین بسته حمایتی دولت به زودی واریز می شود. 

محمدباقر نوبخت صبح امروز و در بدو ورود به فرودگاه جیرفت در جمع خبرنگاران، نخستین هدف سفر خود را ابلاغ سلام رئیس جمهور و هیئت وزیران عنوان کرد و اظهار داشت:این منطقه مورد توجه دولت است.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه برای توسعه بیشتر این منطقه 16 پروژه با اعتبار بالغ بر 686 میلیارد تومان پروژه در نظر گرفته است که ظرف امسال و سال آینده اجرایی می شوند افزود:این منطقه از کشور استعداد رشد و توسعه بیش از این را دارد. 

رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه نخستین اقدامی که وعده آن داده شده بود که به همه کسانی که کارمند دولت، بازنشسته، مددجویان زیرپوشش نهادهای حمایتی و همه کسانی که در بخش غیردولتی از طریق تامین اجتماعی دریافتی آنها زیر 3 میلیون تومان است بسته حمایتی داده شود گفت:خوشبختانه موفق شدیم اولین بخش بسته جبرانی را بالغ بر 4 هزار و 500 میلیارد تومان تقدیم کنیم که دو روز پیش انجام شد و خود را برای اقدام مشابه در آینده نزدیک آماده می کنیم.

انتهای پیام/م

تاریخ توزیع سبد کالا و مبلغ سبد حمایتی برای هر نفر در سال 97

آخرین خبر از توزیع مرحله دوم سبد کالا در سال 97
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2117
این مطلب مفید بود ؟ 1064 1053
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .