زندگی کردن مردی با تمساح
یک مرد 53 ساله اهل تایلند به مدت 20 سال است که یک تمساح در خانه خود دارد و از او نگهداری می کند.

مردی که سالهاست با یک تمساح غول پیکر هم خانه است

بحث حیوانات خانگی عجیب و غریب گاه کمی فراتر از یک حیوان عجیب و غریب می شود و به سمت وحشتناک بودن می رود که مطمئنا نمونه هایی از آنها را بارها در فضای مجازی دیده اید که در این بخش از نمناک یکی دیگر از آنها یعنی مردی که 20 سال است تمساحی را به عنوان حیوان خانگی داخل و نهنگی را در حیاط خانه ی خود نگاه داشته است خواهید دید.

زندگی کردن مردی با تمساح در خانه 

یک مرد تایلندی به مدت 20 سال با یک تمساح زندگی می کند ؛"کاناتیپ ناتیپ" ، یک مرد 53 ساله از پیتسانولوک- تایلند است که هرگز هنگام بیرون رفتن از خانه نگران نیست و در را قفل نمی کند. این مرد تمساح در خانه اش پرورش می دهد و به راحتی می تواند از پس مهمانان ناخوانده برآید. او تمساح را 20 سال پیش، بعنوان حیوان خانگی ، برای دو فرزندش گرفت.

زندگی کردن با تمساح در خانه

مردی که 20 سال است در خانه خود تمساح نگهداری می کند

البته او یک تمساح و نهنگ را از مزرعه ناکورن ساوان ، هم زمان خریداری کرده بود که در ابتدا Thong و Ngern در خانه آنها زندگی می کردند ، اما بعد از مدتی روشن شد که آنها حیوان خانگی نیستند، بنابراین ناتیپ یک حوضچه کوچک در حیاط خانه شان ساخت و نهنگ را به آنجا منتقل کرد اما تمساح را در داخل خانه نگه داشتند و معتقد بودند که پرورش آن راحت تر است، بنابراین به مدت دو دهه در خانه نگهش داشتند ولی در مورد نهنگ توضیحاتی نداده است .

اگرچه دو پسر ناتیپ بزرگ شده اند و از خانه او رفته اند، اما او همچنان پسر سومش یعنی "ثونگ" را در خانه دارد و این حیوان را به خاطر او همچنان نزد خود نگاه داشته است. همه همسایگان او درباره این تمساح می دانند و هرگاه او را خوابیده وسط کوچه می بینند، به جای اینکه با پلیس تماس بگیرند، به صاحبش خبر می دهند تا او را به خانه برگرداند.

ناتیپ تنها و اولین کسی نیست که در جهان یک تمساح در خانه خود نگاه می دارد ،در اوایل سال جاری تصاویری از یک خانواده اندونزیایی منتشر شد، که بیش از 20 سال با یک غول قوی هیکل زندگی کرده اند.

 

نهنگ و تمساح حیوان خانگی مرد تایلندی

25
این مطلب مفید بود ؟23
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی