نمناک بهداشت و سلامتدهان و دندان سفیدی دندان در کمتراز 5 دقیقه!
سفیدی دندان ، خمیر سفید کننده دندان
داشتن دندانهای زیبا و سفید آن قدرها هم مشکل نیست چرا که با ترکیب چند ماده طبیعی می توان یک معجون فوق العاده و اثربخش برای سفیدی دندان ها ساخت، خمیری که در 3 دقیقه جرم و زردی دندان ها را محو می کند.

سفیدی دندان در 3 دقیقه در خانه 

در سمت مقابل عواملی که موجب زرد و نازیبا شدن دندان ها می شوند ،راههایی هم برای سفیدی دندان وجود دارد. راههایی برای از بین بردن جرم دندان ها در 3 دقیقه. علت زردی دندان ها همیشه بهداشت ضعیف دهان و دندان نیست بلکه ، مصرف دخانیات، برخی داروها، نوشیدنی ها، مواد غذایی رنگی، بیماری، سن، محیط زندگی، تروما و ژنتیک تنها برخی از دلایلی است که باعث تغییر رنگ دندان می شود.
در تحقیقات نشان داده شده که دندان های سفید و لبخند زیبا باعث ایجاد اعتماد به نفس بیشتر و دید مثبت فرد نسبت به خود خواهد شد. اغلب توجه افراد بسیاری به سمت فردی جلب خواهد شد که دندان های سفید و تمیز داشته باشد.

سفیدی دندان

سریعترین راه و روش سفیدی دندان 

طرز تهیه خمیری برای سفیدی دندان با جوش شیرین و لیمو

خمیر دندان های سفید کننده، شستشو و استفاده از ژل های سفید کننده در برخی موارد سهل و آسان نیست یا هزینه های زیادی را برای استفاده از آنها باید پرداخت کرد.
ما یک راهکار شگفت انگیز و ساده را به شما توصیه می کنیم که به کمک آن بتوانید در 3 ثانیه و 100 درصد طبیعی دندان های خود را سفید کنید. مواد مورد نیاز شما جوش شیرین و لیمو ترش است . فقط کافی است که یک قاشق جوش شیرین را در ظرفی ریخته و آن را در ته ظرف پخش کنید .
لیموها را برش زده و کم کم قطره قطره به جوش شیرین اضافه کرده و با هم ترکیب کنید در ابتدا مخلوط کف می کند تا جای ممکن مخلوط لیمو و چوش شیرین را هم بزنید که یک مخلوط بی رنگ و تقریبا یک دست مایع بدست آید. پس از آماده شدن ترکیب را با انگشت یا پد بر روی دندان های خود بمالید. با این دستور العمل دندان های شما سفید و زیبا خواهند شد.

سفیدی دندان در کمتراز 5 دقیقه!

سفیدی دندان در کمتراز 5 دقیقه!
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 65
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 61 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف