سلفی بازیگران عاشقانه در کنار منوچهر هادی + تصاویر

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48588زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلفی منوچهر هادی کارگردان خوش اخلاق سریال عاشقانه با محمدرضا گلزار و ساره بیات را در ادامه مشاهده میکنید.

عکس صمیمی بازیگران عاشقانه در کنار کارگردان

سریال عاشقانه کاری از منوچهر هادی کارگردان جوان و موفقی است که به صورت هفتگی از 25 بهمن 95 در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود. منوچهر هادی کارگردان خوش اخلاقی که فیلم من سالوادور نیستم او با استقبال زیادی در بین مردم مواجه شد در عاشقانه باز هم خوش درخشید. بازیگران مطرح و خوش نامی در این سریال با این کارگردان همکاری میکنند.  تهیه کنندگی این فیلم بر عهده مهدی گلستانه است.

بازیگران و داستان سریال عاشقانه

 عاشقانه

سلفی منوچهر هادی با بازیگران فیلم عاشقانه

از بازیگران اصلی سریال عاشقانه میتوان به بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان، هومن سیدی، سارا رسول زاده، مهناز افشار اشاره کرد. فرزاد فرزین خوانندگی تیتراژ این سریال را برعهده دارد.

عاشقانه

بازیگران سریال عاشقانه

سریال عاشقانه منوچهر هادی مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه ی داستانش آمده:آرامش ظاهری زندگی چند زوج جوان با ورود یک زن، به هم می ریزد... .

عاشقانه داستان زندگی چند زوج جوان است. رضا (حسین یاری) و همسرش ریحانه (پانته آ بهرام) زوج خوشبختی هستند و زندگی خوبی دارند؛ اما مشکلی که در زندگی خانوادگی پدر رضا، حاج یونس خیر و نیکوکار (با بازی مسعود رایگان) پیش آمده است، رضا را درگیر ماجراهای جدیدی می کند. از سوی دیگر رضا در دفتر تبلیغاتی اش که با چند تن از دوستانش یعنی سهیل و پیمان آن را اداره می کند هم دچار مشکلات کاری است. سهیل (رضا گلزار) و همسرش (ساره بیات) یک بحران عاطفی را می گذرانند و پیمان (هومن سیدی) زندگی بی هدفی دارد و از ازدواج سر باز می زند. گیسو با بازی مهناز افشار هم به نظر می رسد پیش برنده کنش اصلی داستان است.

عاشقانه

بازیگران سریال عاشقانه

عاشقانه

تصاویری از بازیگران سریال عاشقانه

عاشقانه

تصاویری از بازیگران سریال عاشقانه

 عاشقانه

 بازیگران سریال عاشقانه در کنار منوچهر هادی

 

داستان و عکس های بازیگران فیلم عاشقانه

4.427
این مطلب مفید بود ؟243
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی