نمناک اخباراقتصاد مابقی سود سهام عدالت تا کی واریز میشود؟
سهام عدالت ، سود سهام عدالت
رییس سازمان خصوصی سازی از پرداخت باقی سود سهام عدالت تا عید خبر داد.
تاریخ انتشار : 24 دی 1396

زمان پرداخت باقی سود سهام عدالت

جعفر سبحانی، مشاور رییس سازمان خصوصی سازی در مورد واریز سود سهام عدالت اظهار داشت:بدون استثناء برای تمام مشمولینی که تاکنون شماره شبای خود را به سامانه سازمان خصوصی سازی وارد کرده اند از روز سه شنبه نوزدهم دی ماه سود سهام عدالت برای بانکهای عامل شان واریز شده است.

وی افزود:البته در این بین مواردی هم پیش آمده به عنوان مثال ممکن است برای برخی از افراد اس ام اس نرفته باشد، مثلا برای افرادی که در بانک ملت حساب دارند اس ام اس دریافتی وجه ارسال می شود اما اس ام اس پرداخت ارسال نمی شود، یا در برخی دیگر از بانک ها از یک مبلغی کمتر اس ام اس ارسال نمی کنند.

سبحانی خاطر نشان کرد:با توجه به تماس هایی که در این مدت با ما داشتند تاکنون برای همه مشمولین ( 33 میلیون نفر ) وجه از سوی سازمان خصوصی سازی صادر و به حساب مشمولین واریز شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا افرادی که شماره شبا ندارند اما دارای سهام عدالت هستند می توانند هم اکنون برای دریافت شماره شبا اقدام کنند؟ گفت:بله این افراد می توانند این شماره را از بانک عامل خود دریافت کنند و ظرف مدت دو تا سه هفته و پس از راستی آزمایی از سوی سازمان خصوصی سازی( که آیا این شماره شبا برای این فرد هست یا خیر و یا اینکه این شماره مسدود نشده باشد) برای دریافت سود سهام عدالت خود اقدام کنند.

وی افزود:از روز سه شنبه که سود سهام عدالت واریز شده تاکنون هر روز بسیاری از مشمولین شماره شبای خود را وارد سامانه می کنند و سود خود را نیز دریافت خواهند کرد.

مشاور رییس سازمان خصوصی سازی افزود:تاکنون سود سهام سال 95 برای افرادی که تا سقف یک میلیون تومان خود را تکمیل کرده و یا جزء تخفیف های دو دهک پایین جامعه (کمیته امداد و سازمان بهزیستی) هستند، واریز شده است.

سبحانی افزود:البته این افراد تاکنون 50 هزار تومان دریافت کرده اند و مابقی آن را تا عید دریافت خواهند کرد.

وی افزود:مطابق قانون تجارت، شرکت های زیرمجموعه سهام عدالت از زمان برگزاری مجامع تا 8 ماه فرصت دارند تا سود سهام عدالت را پرداخت کنند و زمانی که سود شرکت ها دریافت شود، مابقی سود سهام عدالت پرداخت خواهد شد.

مابقی سود سهام عدالت تا کی واریز میشود؟

مابقی سود سهام عدالت تا کی واریز میشود؟
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 36
برگرفته از ایلنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 20 16
نظر کاربران
بازنشسته کشوری

بازنشسته کشوری

قبل از عید ۹۷بنا بود که مابقی سود سهام عدالت به حسابمون واریز بشه ۲۶۶۰۰ قبلاواریز شده و۵۳۴۰۰ دیگه باید واریز می شد امروز ۱۲/۱/۹۷ ولی هنوز خبری نشده اکثر بازنشسته ها جز حداقل حقوق بگیرا هستند .

پاسخ دادن 5 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف