نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون خاطره سیاوش خیرابی از همسایگی با خسرو شکیبایی
سیاوش خیرابی ، برنامه خندوانه
سیاوش خیرابی بازیگر ترانه مادری با حضور در برنامه خندوانه از خاطرات خود با مرحوم خسرو شکیبایی گفت.
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1396

سیاوش خیرابی مهمان برنامه خندوانه شد

شامگاه یکشنبه 31 اردیبهشت 96 برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان روی آنتن شبکه نسیم رفت.سیاوش خیرابی بازیگر جوان کشورمان مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه بود.

بعد از سلام و احوال پرسی مجری برنامه خندوانه از سیاوش خیرابی خواست آهنگی را بخواند که سیاوش گفت من در دوران کودکی ترانه هایی که پدرم به زبان ترکی میخواند را زمزمه میکردم اما الان اصلا آنها را به خاطر نمی آورم .

خاطره سیاوش خیرابی از همسایگی با خسرو شکیبایی

رامبد جوان گفت شنیده ام که وقتی دبستانی بودی از طرفداران فیلم خانه سبز و مرحوم خسرو شکیبایی بوده ای و همسایه مرحوم شکیبایی بود ، از آن زمان برایمان بگو .

بازیگر ترانه مادری گفت:من شدیدا عاشق خوانندگی بودم ولی اصلا در این زمینه استعداد نداشتم حتی در حمام هم نمیتوانستم بخوانم چون صدای مادرم در می آمد ، وقتی خانه سبز پخش شد ما هنوز همسایه اقای شکیبایی نبودیم وقتی با هم همسایه شدیم من دائم در لوکیشن خانه سبز حضور داشتم و یکی از دلایل علاقه من به بازیگری بازی شما در خانه سبز بود اما چون آدم خجالتی بودم نمیتوانستم با وجود علاقه ای که به شما داشتم جلو بیایم و ابراز علاقه کنم.

 سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در برنامه خندوانه

بازیگر دلنوازان ادامه داد ترانه مادری کاری بود که باعث شناخته شدن بیشتر من در بین مردم شد و این کار دومین کار جدی من در تلویزیون بود ، عوامل کار با من خیلی راحت بودند و همین راحتی باعث شد تا من یک کار خوب را جلوی دوربین ببرم.

خوانندگی سیاوش خیرابی در خندوانه

در این بخش از برنامه سیاوش خیرابی آهنگ آوای باران را خواند و مسابقه ای را با رامبد جوان برگزار کرد.

مجری خندوانه پرسید چند خواهر و برادر داری؟ سیاوش گفت:من دو برادر بزرگتر از خودم دارم که رابطه بسیار خوبی با یکدیگر داریم و در پاسخ سوال رامبد جون که گفت در منزل به زبان ترکی صحبت میکنید گفت:تا وقتی مادربزرگم زنده بود با او به زبان ترکی صحبت میکردیم و ادامه داد من به شدت به مادرمم وابستگی دارم و به نظر من مادرم زیباترین زن روی زمین است و من به هر مناسبتی برای او هدیه میخرم و از مادرم یاد گرفته ام که همیشه نگران دیگران باشم ، البته من علاقه زیادی به پدرم نیز دارم و از پدرم آموخته ام که اگر مردم نباشند ما هم نیستیم .

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در برنامه خندوانه

مجری خندوانه پرسید چه زمانی ازدواج میکنی ؟ بازیگر ترانه مادری ادامه داد زمانی که بتوانم به یک شناخت خوبی از خودم برسم و در زمینه بازیگری به معنای واقعی آرتیست شوم ، گرفتن سیمرغ یکی از آرزوهای من است و همیشه دوست داشتم لوح برنامه خندوانه را داشته باشم.

در این بخش از برنامه مسابقه پانتومیم در برنامه خندوانه بین سیاوش خیرابی و رامبد جوان برگزار شد .

سیاوش خیرابی در برنامه خندوانه قول داد که 10 نفر از تماشاگران برنامه خندوانه را به تئاترش دعوت کند و 10 نفر از افرادی که رامبد جوان پیشنهاد کند به رستورانش دعوت کند و برنامه با آرزوهای خوب رامبد جوان برای ساوش خیرابی و رسیدن به سیمرغ جشنواره فجر به پایان رسید.

خاطرات سیاوش خیرابی در خندوانه

خاطره سیاوش خیرابی از همسایگی با خسرو شکیبایی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف