سیتروئن c1
شرکت بزرگ و محبوب سیتروئن اخیرا از نسخه جدید سیتروئن c1 با نام " Citroën C1 Urban Ride " با قیمت پایه 13,180 پوندی رونمایی کرد.

سیتروئن c1 با قیمت پایه 13,180 دلار رونمایی شد

شرکت فرانسوی سیتروئن یکی از محبوب ترین شرکت های اتومبیل سازی در اقصی نقاط جهان است که برای اولین بار در سال 1919 میلادی در پاریس توسط آندره سیتروئن تاسیس شد و امروزه دارای طیف مختلف اتومبیل های متفاوت می باشد که در بازارهای جهانی عرضه می شوند.

اما یکی از محبوب ترین اتومبیل های این شرکت متعلق به سیتروئن c1 یا همان " Citroën C1 " می باشد که از سال 2005 میلادی تا هم اکنون در بازارهای مختلف جهانی به فروش می روند و توانسته اند توسط جوانان مورد استفبال قرار گیرند و در کنار کوچک بودن و شهری بودن آن، دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد.

قیمت سیتروئن c1

نسخه جدید سیتروئن c1 رونمایی شد

با این وجود شرکت سیتروئن در طی اقدام اخیر خود از نسخه بروز شده این اتومبیل با نام Citroën C1 Urban Ride  رونمایی کرد که تمام آپشن هایی که می توانند نیازهای هر راننده ای را در طول مسیر برطرف نمایند، را دارا می باشد. اولین و مهم ترین ویژگی این اتومبیل که با آن شناخته شده است، ماشین کوچک شهری بودن آن می باشد که کاملا مناسب رانندگی در شهر می باشد.

در کنار این ویژگی، این نسخه بروز شده با رنگ قرمز و اسپرت عرضه می شود که در آن از خطوط زیبا و جذابی بکار رفته است که می توانید برای نسخه های سفارشی، رنگ های دیگری را برگزینید.

ماشین کوچک شهری

Citroën C1 Urban Ride

همچنین رنگ صندلی های این ماشین نیز متقابلا قرمز هستند و در کابین آن نیز از رنگ قرمز بکار رفته است و یکی دیگر از تفاوت های کلیدی این نسخه نسبت به نسل های قبلی دوربین عقب، سیستم صوتی با 4 بلندگو، صفحه نمایش لمسی 7 اینچی و... اشاره نمود که می توانید اسمارت فوت اندرویدی و IOS خود را به آن متصل کنید و جالب است بدانید این نسخه کی لس " Keyless " است و بدون کلید می توانید ماشین را روشن کنید.

قیمت سیتروئن c1

Citroën C1 Urban Ride

سیتروئن c1 نسل جدید

مهم ترین و اصلی ترین ویژگی این ماشین مصرف سوخت بسیار پایین و به صرفه این ماشین می باشد که علت اصلی آن هم موتور 3 سیلندری و جعبه دنده دستی 5 سرعته آن می باشد که این نسخه با قیمت 13,180 پوند ( حدودا 200 میلیون تومان) در دسترس است و نسخه " Airscape Urban Ride "  این ماشین که دارای سانروف می باشدبا قیمت 14,110 پوند عرضه می شود.

سیتروئن c1 بروز شده با قیمت پایه 13,180 پوند + تصاویر

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی