زیباترین شهر های کامبوج
کامبوج یکی از کوچکترین کشورهای جنوب شرقی آسیا می باشد اما به دلیل داشتن شهرها و جاهای دیدنی بسیار زیبایی که دارد جزء بهترین کشورها برای گردشگری محسوب می شود.

12 تا از بهترین شهر های توریستی و مکان های گردشگری کامبوج

شهر های کامبوج دروازه ای برای ماجراجویی در این کشور فریبنده می باشد، جادوی کامبوج و مهربانی مردم دلیل این فریبایی است . حتما زمان برای خرید در بازارهای محلی و گوشه گوشه ی این کشور جذاب بگذارید؛ در این بخش از گردشگری آن لاین با نمناک تعدادی از شهرهای این کشور برای آشنایی بیشتر شما آورده شده است.

زیباترین و دیدنی ترین جاهای کامبوج

1 . پوپت

این شهر ، یک ماشین بزرگ سرگرمی است که واقع در نزدیکی مرز تایلند می باشد و در سال های اخیر بمبی از توریست را تجربه می کند.

یک شهر کوچک توسعه یافته ، که انباشت جریان نقدینگی را از طریق صنعت قمار استفاده میکند که بخش بزرگی از شهر بانکوک تحریک میکند. پوپت را به سختی میتوان یک شهر زیبا یا لذت بخشی به حساب آورد. برای این که بدانید مردم محلی چگونه زندگی میکنند ، حتما از ایستگاه قطار قدیمی، که در گذشته از بین رفته است ، بازدید کنید.

شهر های کامبوج

شهر توریستی پوپت واقع در نزدیکی مرز تایلند

2. کامپونگ چام

از طریق آب های نارنجی رنگ مکونگ راه خود را به شهر کامپونگ چام باز میکنند که مرکز بازرگانی در این منطقه می باشد. این شهر کوچک مساعد، کمبود توسعه و توریسم دارد، اما این بدان معنی نیست که باید از آن گذشت. جذابیت این شهر در کنار مهربانی مردم محلی فوق العاده است. این جا تفریحی به جز رفتن به کنار رودخانه های شلوغ نیست ، یکی از جاذبه های مهم اینجا پل های بامبو است که سالانه پس از سیل منک تنگ بازسازی میشوند. پل به جزیره ای متصل می شود که کاوش در آن میتواند جالب باشد.

کشور کامبوج

کامپونگ چام از شهر های جذاب کامبوج

3. کپ

کپ شهری ساحلی است که گردشگران را با غذاهای خوش طعم ، ساحل شنی و پارک ملی مجهز اغوا می کند. این شهر در اوایل دهه 1900 تحت عنوان یک مجتمع ساحلی برای فرانسویان و ویلاهای بزرگی به سبک غربی ساخته شدند. در حال حاضر بسیاری از ویلاها از بین رفته اند و با انبوهی از درختان محاصره شده اند که برای عکس گرفتن فوق العاده هستند. این شهر ، مناسب برای خانواده ها و لذت بردن از غذاهای دریایی با مسیرهای پیاده روی بی نظیر در پارک ملی کپ است.

جاهای دیدنی کامبوج

شهر ساحلی و توریستی کپ در کشور کامبوج

4. کامپونگ ثم

در کنار سیم ریپ و فنوم پنح ، کامپونگ ثام گاهی نادیده گرفته می شود. در این شهر چیزهای خیلی زیادی برای دیدن وجود دارد. علاقمندان به حیات وحش اوقات خوبی را در حیات وحش اطراف این شهر خواهند داشت. مزارع کوچک و شالی های برنج زیبا ، محیط مناسبی را برای پرواز پرندگان و حیوانات وحشی ایجاد میکند.

شهر های مهم کامبوج

شهر کامپونگ ثم یکی از شهرهای دیدنی کامبوج

5. کوه کونگ

کوه کونگ هنوز در حال توسعه است، اما این بدان معنی نیست که این منطقه شهری ارزش گذراندن وقت در آنجا را ندارد.دو شب در این شهر بمانید و توری را به سواحل کوچک و آبشارهای واقع در عمق جنگل بروید.

شهر های توریستی کامبوج

شهر در حال توسعه کوه کنگ

6. بنلانگ

بنلانگ در مرزهای دور هم مرز با دو کشور ویتنام و لائوس با جاده های قرمز گرد و خاکی و حومه ای جذاب است. این شهر تحت تاثیر قاچاق کالا و انسان قرار گرفته است. در این شهر میتوانید در بازار بگردید و سفری علمی برای دیدن سنگ های طبیعی اطراف این شهر و آب درخشان فیروزه ای در عمق جنگل را تماشا کنید.

جاذبه های گردشگری کامبوج

آبشار زیبا در عمق جنگل در شهر بنلانگ

7. کامپوت

بازدید کنندگان از این شهر معمولا برای دو روز برنامه ریزی میکنند اما بیشتر می مانند. خیابان های خلوت آن برای دوچرخه سواری عالی است کامپوت شهری خانواده گرا و با مردمی مهمان دوست است.

دیدنی های کشور کامبوج

کامپوت شهری خلوت در کشور کامبوج 

8. کراتی

کرات یک شهر کوچک است. توریست ها در اینجا برای دیدن زندگی دلفین ها توقف میکنند و از زندگی محلی خود در این شهر لذت میبرند. در یکی از این کافه ها بنشینید تا سختی و اهمیت زندگی در این مکان را بفهمید. مردم کراتی مهمان نواز هستند. یک قایق بگیرید و در مکونگ پدال بزنید تا دور جزیره کوه ترونگ و جزایر کوچکی را که در وسط رودخانه قرار دارند را تماشا کنید.

شهرهای کوچک کامبوج

دیدن زندگی دلفین ها در شهر کراتی

9. شهر باتام بانگ

باتام بانگ با معماری و شهر های حومه خیره کننده خود ثابت کرده است که میتواند تاحدودی مرکز سرگرمی های هنری باشد. باتام بانگ نه تنها مکانی برای کشف و پرورش استعداد های هنری آینده در کامبوج است بلکه میتوان در معابد باستانی آن وارد شد. پس حتما از این شهر بازدید داشته باشید.

شهرهای خیره کننده کامبوج

شهر باتام تانگ مرکز سرگرمی های هنری در کامبوج

10. سیهانوکویل

این شهر بندر ماهیگیری کوچک برای مسافرانی است که میخواهند در پشت ساحل کامبوج با آرامش قدم بزنند. هتل های این شهر اغلب بسیار مقرون به صرفه هستند. این شهر جایی است که از آن میتوان به جزایر گرمسیری کامبوج رفت.

بندر ماهیگیری

سیهانوکویل شهر بندر ماهیگیری کوچک برای مسافران 

11. سیه م رئاپ

سیه م رئاپ شهری سرگرم کننده و پر انرژی است. اغلب بازدیدکنندگان از جنوب غربی آسیا خود را در سیه م رئاپ میبینند، شاید مهم تین دلیل آن ، بازدید از معبد مشهور انگکور باشد .

شهرهای زیبای کامبوج

معبد مشهور انگکور در شهر سیه م رئاپ کامبوج

12. پنوم پنه

این شهر علیرغم گذشته تاریکی که تجربه کرده ، اکنون ظاهر شاد با مردمانی مهربان دارد. اگر به این شهر بزرگ سفر کردید ، بازدید از معبد فنوم را فراموش نکنید.

شهرهای دیدنی کامبوج

معبد فنوم از جاذبه های گردشگری کامبوج

شهر های کامبوج و زیباترین شهرهای توریستی کامبوج

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ز.ت
وبگردی