نمناک اخبارجامعه طرح ترافیک در نیمه دوم سال تغییر می کند؟
طرح ترافیک ، طرح ترافیک تهران
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره ساعت و نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نیمه دوم سال توضیحاتی را ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1396

ساعت طرح ترافیک و زوج و فرد تغییر نمی کند

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره ساعت و نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نیمه دوم سال توضیحاتی را ارائه کرد و گفت:با توجه به اینکه اعمال چنین تغییراتی با مصوبه شورای ترافیک تهران مقدور است طرح ترافیک و زوج و فرد همچون نیمه نخست سال خواهد بود.

 سردار محمدرضا مهماندار درباره تدابیر پلیس برای بازگشایی مدارس و آغاز مهرماه، اظهار کرد:برابر پیش بینی هایمان احتمالا از ابتدای مهرماه شاهد افزایش 30 درصدی در حجم ترافیک باشیم که این افزایش در ساعات پایانی صبح و همچنین هنگام غروب آفتاب بیشتر به چشم می خورد.

 سردار محمدرضا مهماندار

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ

وی با بیان اینکه در همین راستا مأموران پلیس راهور در آماده باش هستند، گفت: برنامه ریزی های لازم در این زمینه نیز انجام شده و ما از مدارس خواسته ایم تا تکلیف سرویس ها را پیش از آغاز سال تحصیلی مشخص کنند تا دانش آموزان از همان روز نخست با سرویس به مدرسه بروند و دیگر نیازی به حضور والدین و خودروهای شخصی در اطراف مدارس نباشد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره اینکه آیا ممکن است با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور، ساعت اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد نیز تغییر کند به ایسنا، گفت:اعمال چنین تغییراتی با مصوبه شورای ترافیک تهران مقدور است و تاکنون چنین تصمیمی برای تغییر در ساعات آغاز یا پایان طرح ترافیک و زوج و فرد اتخاذ نشده است.

مهماندار اضافه کرد:بنابراین طرح ترافیک و زوج و فرد همچون نیمه نخست سال از ساعت 6:30 صبح آغاز شده و طرح ترافیک در ساعت 17 و طرح زوج و فرد در ساعت 19 به پایان می رسد.

طرح ترافیک در نیمه دوم سال تغییر می کند؟

طرح ترافیک در نیمه دوم سال تغییر می کند؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
م د

م د

تا کی زوج و فرد ادامه خواهد داشت ایا بهانه ای نبود بخاطر در امد

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف