نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دکتر ظریف و همسرش در اختتامیه جشنواره جهانی فجر
ظریف و همسرش ، عکس محمد جواد ظریف و همسرش
عصر روز گذشته مراسم اختتامیه جشنواره جهانی فجر 96 برگزار شد که یکی از میهمانان ویژه این مراسم وزیر امور خارجه کشورمان دکتر ظریف و همسرشان بودند.
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1396

ظریف و همسرش در اختتامیه جشنواره جهانی فجر

بعد از روزها نمایش فیلم و اثرات هنرمندان کشورمان در جشنواره جهانی فجر 96 عصر روز هفتم اردیبهشت مراسم اختتامیه برگزار شد که دکتر ظریف و همسرشان نیز در این مراسم حضور داشتند.

آیین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور چهره های سیاسی و فرهنگی آغاز شد.
ظریف و همسرش
 
 عصر هفتم اردیبهشت ماه مراسم پایانی جشنواره جهانی فجر در تالار وحدت با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و همسرش، سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مهمانان خارجی برگزار می شود.
ظریف و همسرش

عکس دکتر ظریف و همسرش در اختتامیه جشنواره جهانی فجر 96

 
ظریف و همسرش

حضور محمد جواد ظریف و همسرش مریم ایمانیه

 
محمد حیدریان، ریس سازمان سینمایی، حجت الله ایوبی، علیرضا رضاداد، کمال تبریزی، مهتاب کرامتی، فاطمه معتمدآریا، امیرعلی دانایی از جمله حاضران در این مراسم هستند.
 
در ابتدای این مراسم پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی، اشکان خطیبی به زبان انگلیسی به مهمانان خارجی جشنواره خوش آمد گفت و اظهار کرد:برای گرامی داشت هنر و سینما گردهم آمده ایم.
 
در ادامه رضا میرکریمی، دبیر جشنواره پیش از سخنان خود گفت که برگه صحبت ها و گزارش کار را گم کرده و از اشکان خطیبی خواست کمک کند تا رکورد برگزاری این مراسم در کوتاه ترین زمان در گینس ثبت شود.
 
وی با تشکر از همکارانش و مدیران گفت:در این مدت در فضایی خوب تجربه های خود را به اشتراک گذاشتیم و می خواهیم اینجا را تبدیل به جایی کنیم برای اندیشمندان و هنرمندانی که به صلح، عدالت و کرامت انسانی می اندیشند.

دکتر ظریف و همسرش در اختتامیه جشنواره جهانی فجر

دکتر ظریف و همسرش در اختتامیه جشنواره جهانی فجر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف