عروس و داماد

عروس و داماد مشهدی سیاه پوش شدند!

تاریخ انتشار : 6 شهریور 1397کد مطلب : 71122زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصادف شدید و مرگ دلخراش پدر داماد در یکی از روستاهای اطراف مشهد عروس و داماد را در آستانه مراسم ازدواجشان سیاه پوش کرد.

عروس و داماد مشهدی عزادار شدند

نوداد: مجلس عروسی که قرار بود روز قبل در یکی از روستاهای اطراف مشهد برگزار شود در حالی به مجلس عزا تبدیل شد که در یک حادثه رانندگی پدر داماد جان سپرد و عروس و مادرشوهر نیز راهی بیمارستان شدند.

این حادثه تاسف بار در نزدیکی شهر رضویه مشهد هنگامی رخ داد که یک دستگاه کامیون با دو خودروی سواری برخورد کرد.

تصادف مرگبار

تصادف مرگبار در مشهد عروس و داماد را عزادار کرد

شدت این حادثه به حدی بود که راننده خودروی تیبا با وجود عمل کردن ایربَک ها در دم جان سپرد و دو سرنشین دیگر این خودرو نیز به همراه سرنشین خودروی سواری دیگر مجروح و روانه بیمارستان شدند. در پی اعلام این حادثه دلخراش به گروه امدادی آتش نشانی، بلافاصله نیروهای عملیاتی اطفای حریق و امداد و نجات آتش نشانی شهر رضویه به محل حادثه در 5 کیلومتری این شهر اعزام شدند و عملیات امداد و نجات را با رهاسازی افراد محبوس در خودرو آغاز کردند.

سرپرست آتش نشانی رضویه در این باره گفت:طبق بررسی های اولیه کامیون کمپرسی از سمت مشهد به سرخس و خودروهای سواری در جهت عکس حرکت می کردند که این حادثه رخ داده است.

کارت عروسی که روی داشبورد خودروی تیبا بود حکایت از آن داشت که سرنشینان خودرو در تدارک مجلس عروسی بودند و کارت ها نشان می داد که قرار بود مجلس عروسی زوج جوان دیروز (دوشنبه) برگزار شود اما متاسفانه پدر میان سال داماد در صحنه تصادف جان سپرد و همسر و عروسش نیز که مصدوم شده بودند در بیمارستان بستری شدند.

این گونه بود که بار دیگر حادثه رانندگی در جاده مشهد- سرخس مجلس عروسی را به عزا تبدیل کرد و عروس و داماد لباس سیاه به تن کردند.

انتهای پیام/م

عروس و داماد مشهدی سیاه پوش شدند!

3.217
این مطلب مفید بود ؟116
برچسب : تصادف
وبگردی